TS1 [21.02.2020...] O wszystkim i o niczym.

• On wie... Nie robi takich pomyłek jak Patrokles. :D:D:D

NieWartoByło

(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.

• Nie może ujawniać hasła komuś kto ma inne konto na tym samym serwerze ;)

A opcja CP jest dopuszczalna w grze tzn nie jest formalnie zakazana :saint:

I można grać nawet w więcej jak trzy osoby na koncie

I nie mylić CP z sittem ;)

Wyraźnie napisane jest '''nikomu innemu''. I to wszystko.

Inaczej byłoby napisane ''

Użytkownik nie może ujawniać swojego hasła

nikomu posiadającemu konto na tym samym serwerze'' Nie wiem czy jakiekolwiek dalsze lekcje z logiki mają sens.

• Gdzieś to pisało że można grać na jednym koncie w kilka osób. Skoro by tak nie można było to by bany były masowe na każdym serwerze.

• Napiszę tutaj bo tam jest dział raportów na co Glacier już zwrócił uwagę

Ludzie od wielu lat grają po kilka osób na koncie i TT za to nie karze

Karzą za łamanie zasad czyli boty skrypty korzystanie z haseł na jednym serwerze

Fakt pisze że nikomu innemu ale jest ogólnie wiadome że dotyczy to danego serwera (taki niuans )

Gdyby było inaczej zbanowany byłby w 80% praktycznie każdy serwer

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Rzeczywiście, zupełnie inne stanowisko od Regulaminu , stanowią ''Zasady Gry''. Jako iż zakładając konto przeczytałem jedynie to pierwsze, a drugie pozostaje z nimi w zupełnej sprzeczności,usuwam konto.

• Czy trzeba usuwać konto z takiego powodu ?? Ja gram wiele lat i przez ten czas tylko dwa razy grałem z CP na koncie:saint:

Wiadome że konta obsługiwane przez kilku graczy są bardziej efektywne i zasobne niż konto gdzie gra się samemu ale i jak to się mówi "samotny biały żagiel" może sobie nieźle poradzić na serwerze ;):saint:

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Jak uważasz to ostatecznie Twój wybór ;)

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Jakoś przez tyle lat gry za czystą grę bana nie miałem , jedyny ban jaki mi się oberwał ponoć za "obrazę" gracza

u nas w AA był ban za niewinność :D , kolega dostał bana (bot) . odwołał się i dostał odpowiedź że omyłkowo . Fajnie że teoretycznie zostały zwrócone bajery ale 24h bana potem konto przyjeło karę i jednak zaczeło grać potem jakoś TT oddawało zburzone budynki ale to już była musztarda po obiedzie Niestety...

• Profesorze Decept Bot pfkowiec;

Twoja recenzja lata mi, a włamy do aptek już dawno sobie odpuściłem. Prawda jest taka, że nie wciągniesz mnie w swoją grę, bo Ty żyjesz tym forum i karmisz się każdym nowym postem, ślinisz się jak jakiś nowy post wchodzi 😂 A z gimbzą patrzę wiele masz wspólnego dużo więcej ode mnie bo ja nie znam tego slangu haha haha Dużoo do powiedzenia masz widzę teraz, na temat Twoich podbojów... Na temat swojego skila.. 🤟🤟Jak ktoś Ci napisał jak to na prawdę wyglądało to zamilkłeś :)

Dodaje edytowany post który został usunięty ze względu na obraźliwe słowa 🤢😂

• A doczytałeś do końca Aureus?

''Użytkownik nie może ujawniać swojego hasła

nikomu innemu.''

W jaki sposób zaloguje się czwarta osoba inaczej niż przez ujawnienie hasła od którejś z tych trzech?

Jeżeli te cztery osoby logują się na to jedno konto to niby dlaczego nie mogą? Gdzie jest powiedziane ile osób może grać na koncie. Jeżeli konto offowe ma być dobrze prowadzone np na mistrzostwach to cztery osoby wcale nie jest za dużo. Konto wtedy czynne jest 24/7 i nie rezygnuje się z życia czy pracy. Współgraczom może udostępnić hasło jeżeli grają wspólnie i nie posiadają innych kont na danym serwerze.

Glacier ja wiem, ze tak jest w regulaminie ale tu niestety TG kryje swój tyłek, a gracz nie może nic zrobić tylko płakać i płacić. Tak jak w naszym przypadku. To był chory ban i do dzisiaj nie odpowiedziano nam na nasze pismo. Tak to powinno wyglądać? Czy to przypadkiem nie są sztuczki do wyciągania kasy od graczy? Kara nałożona jeśli sie nie wkurzysz i nie skasujesz konta to musisz odbudować, a żeby to szybko zrobić to oczywiście pakieciki trzeba kupić.

Uśmiech jest jak magia nic nie kosztuje, a potrafi zdziałać cuda:love:

• Dwie osady cudakowe w rękach JZK jedna w AF i jedna w WR

Trochę to mało czyżby brak parcia u innych na budowę ?

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Dwie osady cudakowe w rękach JZK jedna w AF i jedna w WR

Trochę to mało czyżby brak parcia u innych na budowę ?

A ile byś chciał cudów na polskim wiosennym serwerze gdzie ludzi co naprawdę grają może ze 150 i to optymistycznie

• cześć Gemik :saint:<3:love:

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Kosmate Yeti s1 obecnie