Nesmyslné blokování účtů

• Ahoj,

nevím, jak to je na jiných rozehraných serverech, ale to, co se děje na CZSK1 je k neuvěření!

Nesmyslné banování účtů jak na běžícím páse.
    Tentokrát se to dotklo i našeho účtu. Účet, který nikdy nepoužíval script&bot (údajně důvod zablokování), nikdy neklikal multiucty je najednou bezeslov zablokován. Bezeslov, bez důkazů, proste přijde ban.

Naší milí lidé, jinak nazývání jako MH, komunikuji (dle předešlé zkušenosti jiných účtů) jednou za 24 hodin. Problém neřeší, důkazy nepředloží a ve výsledku po zjištění ze de jedná o chybně zablokování se nezmuzou ani na hloupou omluvu, natož nějakou kompenzaci!

Hlavní je, že všichni jak blbí koupí zlato, utratí jej, a poté koupi znovu. Ale jakákoli férovost jednání, rychlá komunikace atp. nikomu nic neříká.

Tleskám, tleskám, tleskám!

Za účet Al Coholics

Kuruboia

• -"Já jsem nevinnej pane, já jsem nevinnej."

-"Kristus pán byl taky nevinnej a taky ho ukřižovali. Nikde, nikdy, nikomu na nejakým nevinným člověku nezáležalo."

-"Já nejsem Kristus pán a jsem opravdu nevinnej."

Když s tím si nespokojen, no tak to prostě nehraj... nebo snad když ti v nějaký restauraci nechutná, tak jim tam každý den chodíš na oběd a pak vyřváváš na číšníka, jak ti to zase nechutnalo?

• A používáte nějaké doplňky do prohlížeče?

• Ani ten Resourcebar? Je pravda, že to používá mraky lidí a ban nemají, takže tam asi problém nebude.

Nicméně ten systém banování nechápu, proč prostě nemůže být CAPTCHA, která bude při podezření vyskakovat, bylo by to spravedlivé a jednoduché řešení.

• Já nejsem žádný IT technik.. Osobně klikám přes mobil (iPhone) a notebook (MacBook).. A prohlížeč je ve stavu, v jakém byl do PC továrně nainstalován..

• Nicméně ten systém banování nechápu, proč prostě nemůže být CAPTCHA, která bude při podezření vyskakovat, bylo by to spravedlivé a jednoduché řešení.

A to pomůže jako v čem? Dneska už captchu vyplní i úplně blbej robot, který jinak neumí vůbec nic.

• Budeš muset počkat na RET odpověď, kterou přepošle MH. Nějaký čas to potrvá.. :D

Budeš vědět co přesně si použil, jaký den, na jak dlouho a z jaké IP adresy. ( Pokud hraješ s více lidma. Je to o důvěře mezi vámi pokud opravdu nikdo nic nepoužil, tak chtějte další přezkoumání vašeho případu. )

Hodně štěstí

• A to pomůže jako v čem? Dneska už captchu vyplní i úplně blbej robot, který jinak neumí vůbec nic.

Ok, špatně jsem se vyjádřil, prostě ověření třeba těmi obrázky, co je na Travi při registraci. Ale klidně nás vzdělej a dej link na toho hloupého robota, když je to tak jednoduché.

A v čem to pomůže? Asi v identifikaci, jestli u toho člověk reálně sedí nebo ne? Přeci nemůže člověk dostávat bany za to, že je celou noc vzhůru a farmí interval na budík.

• napísať na support, trest prijať a čakať na opätovné preverenie....pokiaľ je trest neoprávnený tak sa trest zruší a účet dostane kompenzáciu.

• Zrovna jsem si říkal minulý týden, že tobě ještě BAN chybí, abychom byli kompletní :D Neměl si brát druhý boty; to je jasnej BAN.

Zaujimavé, že my sme zatial bez banu :) u teba to bolo určite 3x skrz boty ty samozvaný král farmu díky scriptom :D

• Zaujimavé, že my sme zatial bez banu :) u teba to bolo určite 3x skrz boty ty samozvaný král farmu díky scriptom :D

Zato váš účet je tak křišťálově čistej, že vám týpci přebírají vesnice nebo sundávají pálky a techniku falangama, ale vy si vesele farmíte dál :)

• Zaujimavé, že my sme zatial bez banu :) u teba to bolo určite 3x skrz boty ty samozvaný král farmu díky scriptom :D

Vám dát BAN by byla útěcha; navíc ho nepotřebujete, když vaše týdenní ztráty na "farmu" činní 18k pálek a 3k téček. Nicméně že neumíte počítat do dvou už víme dávno, když ani neznáš ten počet BANů, než jsem se s Travianem rozloučil nadobro.

• Vám dát BAN by byla útěcha; navíc ho nepotřebujete, když vaše týdenní ztráty na "farmu" činní 18k pálek a 3k téček. Nicméně že neumíte počítat do dvou už víme dávno, když ani neznáš ten počet BANů, než jsem se s Travianem rozloučil nadobro.

tak blokaci si mel 3x :-)

• Vám dát BAN by byla útěcha; navíc ho nepotřebujete, když vaše týdenní ztráty na "farmu" činní 18k pálek a 3k téček. Nicméně že neumíte počítat do dvou už víme dávno, když ani neznáš ten počet BANů, než jsem se s Travianem rozloučil nadobro.

Tie bany boli 3, zalov trošku v pamäti a potom sa ma tu pokúšaj trolliť ;) btw keď si nadobro skončil tak čo robíš na forku ? ale inak ti to kvitujem samozrejme :)

• Zato váš účet je tak křišťálově čistej, že vám týpci přebírají vesnice nebo sundávají pálky a techniku falangama, ale vy si vesele farmíte dál :)

Keď už teda vieš o našom účte viac než ja, tak sa nám aspoň predstav na ktorom práškovo supporte sa prezentuješ ;) Inak ked si spočítam všetky tie straty čo si mi tu s kamarátom vypísal a potom sa pozrem na rebríček vojenskej sily našich offiek, tak začínam mať pocit, že tí panáci sa nám rekrutujú 4x rýchlejšie než ostatným germánom na severy :O