Nesmyslné blokování účtů

• Hi Ameno  
    Will RET check it again?

At the finals it was recognized as returning my players pop + compensation

You're one of the higher, you look at that?

Please write here, people stop trusting the TG team.

Thansk you.

Armageddon

• Ahojte,

počas víkendu som túto vec riešil s RET, čo nie je úplne ideálny čas na rýchle odpovede.

Al Coholics bol kontaktovaný priamo nimi, každopádne fórum nie je priestor, kde sa riešia konkrétne tickety a konkrétne bany.

Lloyd's - vo väčšine prípadov je možné poskytnúť IP na ktorých bol bot použitý, dátumy, kedy to tak bolo a druh bota/scriptu (napr. raiding bot, map-scanning,...), býva to potrebné najmä v prípadoch dualov, zástupu, atď. kedy môže byť bot/script spustený na účte nie priamo majiteľom účtu, ale niekým, kto má k účtu takisto prístup. Je toto transparetnosť, ktorú máš na mysli? Ak máš ďalšie konkrétne nápady, kľudne sa s nimi podeľ, veď práve hráči sme vždy jadro iniciatív, ktoré hru posúvajú ďalej. Viem, že to niekedy trvá, ale niektoré zmeny musia prejsť dlhším procesom, aby boli implementované zodpovedne a bez bugov.

Ak by som bol ako hráč banovaný, postupoval by som tak, ako smerujem aj vás a to prehodnotiť ban v prípade, že si ho nie som vedomý, skontrolovať si dualov a zástupy, lebo ruky do ohňa dávať za niekoho sa mi už v živote niekoľkokrát nevyplatilo (teraz nikoho neobviňujem, len hovorím osobnú skúsenosť). Ako som písal, žiadny systém nie je 100ný a preto akonáhle sa niekto voči banu vyhradzuje, bezodkladne to preposielam na ďalšie preverenie. Pokiaľ nastáva situácia, k riešeniu ktorej už neviem prispieť, prípady diskutujem s vyššími inštanciami.

Riešiť konkrétne účty a konkrétne bany však ako píšem nie je možné riešiť na fóre, často sa jedná o súkromné informácie a preto sú na to v hre tickety.

To je to, čo pre vás môžem urobiť a robím a aj keď sa vám možno nedostáva hneď odpovede, posúvam tieto prípady ďalej a každá konštruktívna pripomienka sa takisto posúva ďalej vrámci TG.

• Cervantes

A kde mě měl RET kontaktovat? Krom dnešní výměny 2 zpráv s Amenem mě od pátečního večera nikdo nekontaktoval.. A marně jsem se snažil kontaktovat odkazy (2 e-mailové adresy), které mě byly jinak doporučené..

Jak píše Lloyd´s, taky bych rád věděl, jaký bot a v jakém čase (datum a hodina) byl na mem účtu údajně použit.. Toto info jsem nedostal.. Dostal jsem pouze 4 IP adresy, kde 2 z nich jsou mobilní zařízení, jedno s iOS, na které je prakticky (ne-li úplně) nemožné instalovat aplikace třetích stran (což je můj osobní telefon).. A už vůbec nemůže bejt někdo tak blbej, aby nějaký bot či script používal na 4 zařízeních.. Však je to do hlavy bijící..

Už tohle je zarážející, že mě byl detekován bot na mem telefonu s iOS.. A já sám za sebe 100% říkám ze nic nepoužívám.. Už tady jsem si jist tedy, že Váš systém udělal chybu.. A trest ne tedy neoprávněný..

• Lloyd's - vo väčšine prípadov je možné poskytnúť IP na ktorých bol bot použitý, dátumy, kedy to tak bolo a druh bota/scriptu (napr. raiding bot, map-scanning,...), býva to potrebné najmä v prípadoch dualov, zástupu, atď. kedy môže byť bot/script spustený na účte nie priamo majiteľom účtu, ale niekým, kto má k účtu takisto prístup. Je toto transparetnosť, ktorú máš na mysli? Ak máš ďalšie konkrétne nápady, kľudne sa s nimi podeľ, veď práve hráči sme vždy jadro iniciatív, ktoré hru posúvajú ďalej. Viem, že to niekedy trvá, ale niektoré zmeny musia prejsť dlhším procesom, aby boli implementované zodpovedne a bez bugov.

No není to dostatečně transparentní, v žádném případě. V té detekci je něco shnilého, protože false-positive trestů je tu jak hub po dešti. A znovu - nezastávám se podvodníků - a věřím, že 90+ % trestů je oprávněných. Ale pak tu máme tyhle případy, kdy ty detekce jsou z IP adres, co hrají lidi z telefonů a tabletů, případy kdy lidi farmili i bez použití farmlistu, který vybízí k rutinní automatizaci, nýbrž pickovanými časovanými útoky přes noc nebo prostě jen budíkují při nočních šichtách v práci. Jsou tu naopak případy lidí, co točí po 5-10 minutách se strojovou přesností, často se použitím automatizace ani netají, na zprávy přes noc nereagují, při přebrané farmě jim tam umírají jednotky třeba 10 hodin.

Jsou tu i lidi, co bota i schválně zkoušeli a detekováni nebyli.

Proč je tam stále nějaká fluktuace? S nepovolenými doplňky je to taky dost divné, když 70 % hráčů má Resourcebar nebo nějaké jiné nadstavby v prohlížeči a ban dostávají jen někteří. Prostě ta detekce stojí za starou bačkoru a komunikace trestů je taky dost špatná, resp. se člověk nikam nedopíše a když chce získat aspoň nějakou pozornost a rozmáznout tu osobní křivdu veřejně na fóru, tak se mu ještě nadává, že nemůže zveřejňovat zprávy s CSR apod., prostě "držte hubu, stěžovat si můžete na nějaký mrtvý mail do Německa, kde nikdo neodepíše".

(a ne, nejsem v postižené skupině zabanovaných ani podvádějících jedinců, ale snažím se vžít do jejich situace, až se to třeba stane na účtu mně)

A díky za tvůj čas, který tomu věnuješ a snažíš se komunikovat s TG.

Co se týká vylepšováků, už jsem to psal někde jinde - při podezření na používání automatizace nechat vyskočit pop-up obrázková reCaptcha, nezareaguješ do určitého času, tak šup tam ban.

• Ty jo Jeden Popcorn byl málo :D . Jak se všichni vyhýbají odpověďi. Z vlastní zkušenosti vím že si dělají co chtějí. Každá stížnost je zde na místě. Už by s tím mohly něco dělat nebo to nebude hrát nikdo tuto hru !. Nortonku nebudu komentovat ta je ubohá, je dobré že končí !

Cervantes Přeji pevné nervy.... asi je budeš potřebovat aby tě nesežrala Cz&Sk komunita :D

• Můžu poslední otázečku? Vy za to vaše adminování berete nějaký prachy nebo to děláte ve svým volným čase a zadarmo?

Pokud varianta B je správně tak ok..a neříkám půl slova...pokud je to ale varianta A tak se mi chce fakt hodit šavle <X

• Ty jo Jeden Popcorn byl málo :D . Jak se všichni vyhýbají odpověďi. Z vlastní zkušenosti vím že si dělají co chtějí. Každá stížnost je zde na místě. Už by s tím mohly něco dělat nebo to nebude hrát nikdo tuto hru !. Nortonku nebudu komentovat ta je ubohá, je dobré že končí !

Cervantes Přeji pevné nervy.... asi je budeš potřebovat aby tě nesežrala Cz&Sk komunita :D

Kristova noho! Nauč se vlastní jazyk. Na to se nedá dívat.

• Kristova noho! Nauč se vlastní jazyk. Na to se nedá dívat.

Asi ti unikla pointa o čem je tahle diskuze. :( A před tím něž něco napíšeš, tak se můžete jít učit spolu... Nějak jsi vynechal upozornit i ostatní na chyby :( nebo jsi si jich nevšiml, když už máš tu potřebu upozorňovat na ostatní?:/

• Chalani nadomnou, toto nieje jazykovedne okienko ale diskusia na tému pomerne závažného problému pri ktorom sa TT team úspešne tvári, že neexistuje

• Tak je to tady hráč 1NFERNO z czsk3 dostal druhý BAN stejný průběh jako z I love you ban za script/bot travian hraju dlouho a 1INFERNA jsem viděl na mnoha serverech je v naší ali největší zlatkař za server neváhá dát 30 000 kč

A víte jaká je odměna no BAN

Jak jinak T teame hezká práce jako vždy.

Ale víte co vás nenapadne zeptat se hráčů o kterých víte že hrají dlouho a jsou poctiví na názor na 1NFERNA .

Na všech serverech kde jsem ho viděl byl vždy v TOP10 loupežnících a BAN nedostal.

Ale co se změnilo ?

Asi to že hráči co se pravidelně objevují v TOP3 farmářích a někdo je obviní tak ten ban dostanou.

Říkám si že tady už je něco špatně.

Pokud je tady někdo z travian komunity nebo helper/MH byl bych rád za poskytnutí email adresy do Německa protože než se od MH dostane nějaká reakce je rychlejší se ptát přímo u zdroje

Loučí se n****ný

Veni

• Nemá cenu do Německa psát.. Psal jsem, reakční doba 3 dny a stejně hovno.. Jak v Německu tak v ČR mají stejné příručky jak odpovídat... Rozdíl je ten, že z Německa to dostaneš anglicky..

• Tbh - vysvětli mi někdo konečně k čemu tu jsou šašci z TT ?
    Dokázal bych nastavit automatické zprávy tak, aby byly přinosnějši než TT v Česku.

Dokonce nepřátele tu o sobě piši, že určitě ten hráč XXXX ban mit neměl a vy si tu pořád melete to svoje o nějáký spravedlnosti. Vy máte nějákou spravedlnost úplně u prdele a neděláte nic - jen tu melete nesmysly o tom, že děláte co můžete. Jak moc problematické je se zaměřit na tydle připady, kdy ti lide za sebou očividně maji nějáký support jiných hráčů, kteři věři, že na 100% ten ban nemaji mit ?

Btw včera jsem u účtu Inferno šaškoval do 3:45 a posilal každých 15 min FL než se vzbudil jeden hráč z toho účtu mezitim co ten druhý seděl ve svém obýváku a popijel s přáteli - chcete mi řict, že by si nezapl bota, když mi odpovidal na zprávy jen nechtěl klikat FL mezi přáteli ? Raději tedy než aby zapl bota napsal mě abych se tu s tim sral, i když by si captchy nebo odlognuti v připadě bota hned všiml ?:D

• V prípade, že dôjde k neoprávnenému banu, hráčovi je trest späťvzatý a je mu celá situácia rôznymi spôsobmi kompenzovaná, aby neprišiel o férovú pozíciu v hre.

Tou kompenzací je myšleno 50 zlatek, které mají nahradit někdy i několikadenní ztrátu? :D

• chcete mi řict, že by si nezapl bota, když mi odpovidal na zprávy jen nechtěl klikat FL mezi přáteli ? Raději tedy než aby zapl bota napsal mě abych se tu s tim sral, i když by si captchy nebo odlognuti v připadě bota hned všiml ?:D

to ze mas zaplyho bota nemusi nutne znamenat ze nejsi u pc ci telefonu, jen neklikas jak magor celou radu farmlistu ale delas uplne neco jineho. obhajovat kamarady nebo spoluhrace je strasna kravina, kterou nejsi ani chopen nijak dokazat.