Nesmyslné blokování účtů

• to ze mas zaplyho bota nemusi nutne znamenat ze nejsi u pc ci telefonu, jen neklikas jak magor celou radu farmlistu ale delas uplne neco jineho. obhajovat kamarady nebo spoluhrace je strasna kravina, kterou nejsi ani chopen nijak dokazat.

V tomhle konkrétním případě není ani důkazem to, že jsem na účtu 1NFERN0 několikrát i několik hodin osobně farmil? Stejně tak tu často přes zástup farmil hráč Soul. Stejně tak dostal včera (dnes) v noci zástup hráč charlie.dani. Proč by se 1NFERN0 obtěžoval hledáním zástupů a toleroval výpadky farmení v případě, kdy nikoho nesežene, pokud by mu mohl stále jet bot? Proč by si taky někdo bota v průběhu noci vypínal? Aby to vypadalo tak, že zaspal? Protože přesně to jsem několikrát při ranním přihlášení přes zástup na účtu 1NFERN0 viděl. Zkrátka FL evidentně nějakou tu chvilku nelítal.

• V tomhle konkrétním případě není ani důkazem to, že jsem na účtu 1NFERN0 několikrát i několik hodin osobně farmil? Stejně tak tu často přes zástup farmil hráč Soul. Stejně tak dostal včera (dnes) v noci zástup hráč charlie.dani. Proč by se 1NFERN0 obtěžoval hledáním zástupů a toleroval výpadky farmení v případě, kdy nikoho nesežene, pokud by mu mohl stále jet bot? Proč by si taky někdo bota v průběhu noci vypínal? Aby to vypadalo tak, že zaspal? Protože přesně to jsem několikrát při ranním přihlášení přes zástup na účtu 1NFERN0 viděl. Zkrátka FL evidentně nějakou tu chvilku nelítal.

Výpadek farmu je nezajímá vůbec.. To je pro ne lehce dohledatelné, a tohle tvrzení lehce ověřitelné.. My tky měli každý den vylily v době kdy já šel spát a dual vstaval (tady nebudu uvádět čas, MH jej dostal).. Pravidelně každý den cca stejné..

Proc bych tedy měl výpadek farmu a dual musel znovu rozfarmit když nám tedy údajně jel bot? To bychom museli mít 10K/10K pravidelně cely den a dual tedy nemusel téměř od nuly rozfarmit.. Ale tohle oni nechápou..

To, ze já jsem pomáhal 2 defarum přes noc klikat, přihlašoval jsem se na ne, zlatil jsem jim.. V noci, pravidelně.. To očividně taky neberou v potaz..

Takže z vlastní zkušenosti vím, že s takovými argumenty neuspěješ ani ty, nechápou je..

• Proč mi to mažete ? :-D

Chci jen vědět co máme dělat aby nás váš stupidni systém nebanoval :-)

Nic vic nic min ...:-)

Jak máme pořizovat důkazy, že farmime my a ne bot ? :-D

Zřejmě totiž fakt nemáme možnost se bránit -)

Btw kdybyste řešili bany stejně rychle jako mažete přispěvky odsud bylo by to top .))))

• Taky mi smazali odpověď na tvůj point.. :D

Tohle je neskutečná arogance.. :D Cenzura jak za komára, ne-li ještě horší.. :D

Cely česky TT je tady lidem k smíchu.. :D A místo toho, aby se k problémům postavili čelem, drží pysky a schovávají se.. :D

• Já se jim ani nedivím, protože vám se nedá zavděčit ničím - když TT komunikuje, tak je to špatně, když nekomunikuje, tak je to taky špatně. Takže už asi vyjde líp si šetřit nervy.

• Já se jim ani nedivím, protože vám se nedá zavděčit ničím - když TT komunikuje, tak je to špatně, když nekomunikuje, tak je to taky špatně. Takže už asi vyjde líp si šetřit nervy.

Jak nedá se vám zavděčit ? Ptám se na jednu otázku, co je pro ně prokazatelnej důkaz, že nefarmil bot, ale člověk ? Jak se máme bránit, když nás neprávem banuji ?

Kdyby na účtu Inferno, nebo Al Coholics byl ten ban právem mysliš, že bych řešil co maji kluci dělat aby ho nedostali znovu za sračku?

Účet 1NFERN0 chceme obnovit i po 33%, ale kluci jsou farmáři a chtěji farmit, tak proč mi někdo z TT nenapiše, jak maji tvořit důkazy, kterým někdo bude věřit ?

Chcete screenshot každé třeti otočeni? každé druhé? nebo úplně každé ? A stači vám jednoho FL nebo budu screenovat jak idiot každej jeden FL, když jich mám sedm ?

Nechci nic vic, než aby mi někdo odpověděl, jak se bránit :)

• Stejný případ. Teď jsme dostali na czsk2 ban, za údajného bota. Ale to, že máme někdy i několika hodinové výpadky, bereme si zástupy, odpovídáme na zprávy, jsme prostě na účtě a vykazujeme aktivitu - to už asi nikoho nezajímá. Už je to 8 hodin, žádná odpověď. Během 24h příjdeme o 3M surovin, nehledě na farm, vytrénované jednotky, možností stavby a podobně. Tak se ptám, jestli je tohle jednání v pořádku, když si někdo může objednat ban, aniž by to posoudil člověk, ale očividně špatný robot a už si na to stěžovalo desítky lidí. Kdy už tuhle nefunkční sr*čku vymění za normálního člověka, co to posoudí rozumem a hlavou? Podle toho co tak čtu, tak nám stejně nezbyde nic jiného, než trest příjmout a zkusit se hádat, i když s minimální šanci na úspěch.. Prosím CM aby tuhle zpětnou vazbu předali konečně dál, aby ti nahoře, co si jenom mastí kapsy na zlatkách, dbali i na nějakou úroveň. Když už chtějí trestat porušení pravidel, tak z nějakého reálného důvodu, po předložení nějakých důkazů s odpovídajícím časem odezvy. A ne že tu budeme jen čekat, až se někdo uráčí odepsat. Ztrátu nám nikdo nenahradí, stejně tak jako všem ostatním, co si na tohle stěžují. A nějakých pár zlatek si fakt můžou strčit do p*****

• Aby se odstranili scripty/boti proč se nezavede tzv(nejsem robot) kde hráč po 5x poslaném FL bude muset zaškrtnout kde je např.. přechod nebo semafor

myslím že script nemá UI takže to žádný script nepřekoná a hráče to nebude moc obtěžovat když to bude až na popáté

+ mohlo by se to udělat zajímavě graficky např vyber Bleska nebo šermíře aby to ladilo se hrou a nebyli tam přechody a semafory

A pokud to hráč neuhodne na dva pokusy nebude moct posílat FL 15 minut

Veni

• Extrémně se mi libi, jak přistup všech zabanovaných hráčů je - udělejte captchu, dejte mi vědět, jak se můžu bránit - mám dělat screeny, blabla.

A Český TT si sedi spokojeně s přistupem, že jsme podvodnici, protože to nějákej špatně optimalizovanej systém takle vyhodnotil :-)

• Problém je v tom, že nic jiného nemůžou a není to jen Český TT... je to samé i v zahraničí. To že tu mažou příspěvky... očividně porušují pravidla forum.

Můžeš mít jakýkoliv nápad, který by vše vyřešil, ale je to nezajímá a stále si pojedou to svoje. Např. T4.5 bylo okolo strašně moc keců , tak se udělal dotazník , který tě měl jen přesvědčit , že s tím teda něco udělají respektive počkají až to lidi omrzí no a... už je to nějaký týden venku lidé si přestali stěžovat a nic se nezměnilo :D

• Právě proto si myslim, že by se CZ TT měl za své hráče trochu konečně postavit - a někde zminit " hele něco asi neni v pořádku" ... 1NFERNy potkávám X serverů, Al Coholicse potkávám snad 10 let už tu, to samé Kubu (McRayer) - nikdo z nás nepouživá bota jen jsme všichni farmáři a prostě farmime "obstojně" kdybych byl nováček, jako třeba byl i_love_you (once again sorry) naprosto danou situaci asi i chápu. Ale všichni jsme veteráni, co prostě hraji stejně X serverů, problémy neměly a ty problémy přišly ted se změnou systému detekce ...

opravdu jsem ochotnej dělat si screen každý otočeni FL, nebo vyplňovat captchu .. Chci jen řešeni jak z tohodle ven ..

• měl jsem v podstatě podobný problém a nějaká fakta, logika nikoho nezajímala.. dotáhl jsem to i na cz/sk forum a v podstatě ani tu mi nevěřili a stále věřili svému systému...a ejhle xx hodin po automatickém potrestání nám přišla zpráva, že se velice omlouvají, že došlo k nedorozumění a RET udělal druhé testování a nakonec jsme nic nepoužili, tak nám dali kompenzací 150 zlatek za to všechno :D

Chtěli jsme to změnit, protože být nevinný a být stejně potrestán za nevinu a utrpět větší škodu než ten co vinný je a přijme hned trest nám nepřijde logické. Psali jsme si se supportem dané domény a ti nám vyloženě napsali, že se omlouvají, ale že nám nemohou nijak pomoci a že náš problém musíme směřovat jinam. Dostali jsme email do Německa kam jsme taky napsali a výsledek byl stejný jako tady. Psal jsem si i s CZ CM a nakonec jako jediný výsledek co jsme dostali bylo, že místo 48h teď je 72h na vyřešení trestu před automatickém přijmutí. ( Já osobně čekal 45h na odpověď od RET potom co se limit zvedl, tak u spoluhráče nastavili vyšší laťku a čekal 49h. )

Jediná možnost asi jak to někam posunout bude přes "Legends on Tour"

• Právě proto si myslim, že by se CZ TT měl za své hráče trochu konečně postavit - a někde zminit " hele něco asi neni v pořádku" ... 1NFERNy potkávám X serverů, Al Coholicse potkávám snad 10 let už tu, to samé Kubu (McRayer) - nikdo z nás nepouživá bota jen jsme všichni farmáři a prostě farmime "obstojně" kdybych byl nováček, jako třeba byl i_love_you (once again sorry) naprosto danou situaci asi i chápu. Ale všichni jsme veteráni, co prostě hraji stejně X serverů, problémy neměly a ty problémy přišly ted se změnou systému detekce ...

opravdu jsem ochotnej dělat si screen každý otočeni FL, nebo vyplňovat captchu .. Chci jen řešeni jak z tohodle ven ..

Ahoj,

konštruktívnu spätnú väzbu z fóra spoločne s konkrétnymi situáciami, ktoré riešime cez tickety, pravidelne reportujem vyššie vrámci TG.

Informácie vami poskytnuté, či už na tomto fóre, alebo cez support, sú posúvané vrátane opisov situácií a vašich argumentov, s výnimkou osobných invektív, ďalej a konzultujem ich na dennej báze.

Cervantes

• Mohu se tedy zeptat jak to vypadá s kompenzací? To jsme taky řešili celkem hodně a určitě jsme nebyli jediní a už je to nějaká doba, tak se chci zeptat co se vyřešilo? Každý kdo byl neprávem potrestán dostal 150 zlatek a nebyl tu rozdíl jestli někdo čekal 5 minut nebo 48h. Trest byl "vrácen",ten kdo vyzlatil popku zpět v podstatě nic zpět nedostal a ztracené suroviny ( plné sklady + 1/2 sýpky smazáno ) lidi zpět nedostali ( takže potrestání za nic ) + k tomu umřelo dané % armády hlady, protože proč ne že.

Tak jak se tohle teda vyřešilo, když se to denně řeší? A odpověď " náš systém je skoro bez chybný a do takové situace je velice nepravděpodobné se dostat" si prosím nechte.

+ Je tu NĚKOLIK stížností na systém, tak by nás všechny zajímalo co se teda vyřešilo? Denně se o tom bavíte... řekněme, že řešit se to převážně začalo kolem prosince... Je skoro duben a my nevidíme žádnou změnu.

• Pokud to tedy přeposíláte dál taky by neměl být problém u farmení udělat to co jsem vám psal a ještě něco udělal bych to dobrovolně kdo chce muže klikat bez toho a kdo chce aby se vidělo že fakt kliká bude klikat s captchem

Věřím že pro tak zkušené a dobře placené IT odborníky by neměl být problém dát do nastavení možnost jestli to chceme nebo ne a kdo klikne že jo bude mu to implementováno do FL

Alespoň za naše peníze udělají něco dobrého než ten jejich rádoby systém xD

Veni

• Veni: to, ze CM preda dal nejaky vas navrh, jeste neznamena, ze bude automaticky implementovan.

Herni tym tu zpetnou vazbu vzdy posoudi a zalezi na jejich rozhodnuti, zda ten vas navrh budou povazovat za pouzitelny ci ne. A vzhledem k tomu, ze captcha zatim nikde, to vyvojari ocividne za pouzitelny napad v tuto chvili nepovazuji.

Zkuste si vsichni prosim take uvedomit to, ze to, co vam prijde jako jednoduche a dobre reseni, nemusi byt nekdy tak jednoduche - muze to mit ruzna uskali, nemusi to byt vhodne k pouziti, ktere navrhujete, muze to zpusobit jina omezeni nebo potize, nemusi to realne nijak pomoct apod. Ona ta zdanlive jednoducha reseni nemusi byt vzdy jednoducha i ve skutecnosti.

A zrovna captcha neni zadnou zarukou toho, ze ji vyplnil hrac aktivne klikajici na uctu, existuji zpusoby, jak to obejit - a verim tomu, ze kdyby byla captcha ve hre vyzadovana, tak vyvojari botu se tomu prizpusobi a zajisti jeji automaticke vyplneni bez nutnosti jakekoli aktivity ze strany hrace.

• Veni: to, ze CM preda dal nejaky vas navrh, jeste neznamena, ze bude automaticky implementovan.

Herni tym tu zpetnou vazbu vzdy posoudi a zalezi na jejich rozhodnuti, zda ten vas navrh budou povazovat za pouzitelny ci ne. A vzhledem k tomu, ze captcha zatim nikde, to vyvojari ocividne za pouzitelny napad v tuto chvili nepovazuji.

Zkuste si vsichni prosim take uvedomit to, ze to, co vam prijde jako jednoduche a dobre reseni, nemusi byt nekdy tak jednoduche - muze to mit ruzna uskali, nemusi to byt vhodne k pouziti, ktere navrhujete, muze to zpusobit jina omezeni nebo potize, nemusi to realne nijak pomoct apod. Ona ta zdanlive jednoducha reseni nemusi byt vzdy jednoducha i ve skutecnosti.

A zrovna captcha neni zadnou zarukou toho, ze ji vyplnil hrac aktivne klikajici na uctu, existuji zpusoby, jak to obejit - a verim tomu, ze kdyby byla captcha ve hre vyzadovana, tak vyvojari botu se tomu prizpusobi a zajisti jeji automaticke vyplneni bez nutnosti jakekoli aktivity ze strany hrace.

Mozna by bylo dobre sdelit komunite alespon vysledek jejich zpetne vazby a nebo pozadavku smerem k TT. Protoze zrovna konkretne jejich pochybny system na automatickou detekci s presnosti slepce, se tu resi uz nejakou dobu a stezovalo si na to vic hracu napric X servery a domenami. Takze bud nejakej podmet ani dal nejde nebo je smeten ze stolu. Tim padem by bylo fajn alespon rict "Tento navrh neprosel, protoze tohle a tohle..", jestli mi rozumis :)