Nesmyslné blokování účtů

• Jo, to chapu, nejaka reakce na navrhy, stiznosti a pripominky by urcite byla fajn. Ale tady uz dost zalezi na vedeni, jestli vubec lokalnim tymum tyhle informace poskytne - z toho, co vidim, to vetsinou je tak, ze to, co bylo smeteno ze stolu, se zpravidla nijak neoznamuje, a to, co se implementuje, casem uvidite ve hre sami.

• Ano a to je to co nemáme čas mezitím se budou pořád Banovat za farm poctiví hráči a jsem ITak tak mi neříkejte že captch dát na servery a nastavit abych každých 30 min se ve FL připomínali je těžké sám to dám na server za 3 hodiny.

Chce to jenom vůli a jak je vidět TG ji nemá proč něco správného dělat když peníze tečou ale za dlouho jim tržby vyhasnou protože když takhle zachází s komunitou tak se nemají čemu divit .

A dejte prosím na foru nebo kdekoli hlasovat nechci tady určit něco na čem se neshodne komunita.

A neříkejte že hlasovaní chce čas je to ještě lehčí než udělat Captch.

A pokud se to cz/sk komunitou odhlasuje tak by neměl být problém to na cz/sk nahrát a testovat to na ní když to bude vést ovoce může se pokračovat po celém světě

Váš otravný

Veni

• Veni: nic ve zlém, ale ty mi tak trošku připomínáš malé umanuté dítě.

Dítě: Jeee autíčko, mamiii, kup mi hoooo!

Matka: Nekoupím, už máš doma dost hraček a my jsme teďka kupovali novou pračku, takže na autíčko nemáme peníze.

Dítě: Chci autíčko!

Matka: Nekoupím, už jsem ti vysvětlovala, proč.

Dítě: Chci autíčko a chci a chci!

Matka: *vzdává to a jde pryč*

Dítě: JÁ CHCI AUTÍČKO!

Matka: *mlčí*

Dítě: JÁÁÁÁÁ CHCÍÍÍÍÍÍ TOOOOOO ÁÁÁÁÁÁÁÚÚÚÚÚÚTÍÍÍÍÍÍÍÍČKOOOOOOO!!!

Matka: *zvedá oči v sloup a jde dál*

(Aneb ty si pořád meleš svoje bez ohledu na vysvětlení, že to nemusí být tak jednoduché a účinné řešení, protože kdyby bylo, tak už to ve hře bude dávno. Ajťák jsi tak možná na svém domácím zavirovaném počítači.)

• Ty asi nehraješ dlouho travian viď kdyby jsi hrál tak by si věděl že TT nedělá víc než musí takže je k tomu musíš dokopat a počkej si až dostaneš BAN za klikání FL pokud vůbec farmíš tak si tady taky budeš stěžovat na něco co nefunguje když to může být jednoduché.

Jo tak to jo ty jsi asi úplný mág přes počítače že všemu rozumíš i když nejsi odborník nemusím si před tebou dokazovat co všechno mám za sebou

A na to řešení jsem nepřišel já debatovali jsme nad tím v alianci a tam jsou chytřejší lidé než já takže to fungovat bude protože kdyby jsi věděl alespoň základy IT tak by ti došlo že script/bot je naprogramovaný k určitým činnostem

A nemá UI takže captch asi neklikne když tam bude klikni na jednu z 5 možností tak script i kdyby klikal náhodně tak se trefí jen z 20% a pokud ne má účet blok na 15 min od farmení

• Problém v detekčním systému určitě je, o tom není ani žádný pochyb. Psalo tu X hráčů, kteří se X let objevují v top10 farmářích pravidelně. Během X let nedostanou ban nebo jakýkoli trest, ale najednou všichni do jednoho mají určitě bota.. Kdyby se raději trestalo přebírání mulťáků, který si může každý ocas dohledat přes GT, místo těchto sraček. Nebo například farmení mulťáků nebo přehazování stříbra ve 3-4 ráno. Nebo je zcela běžné, že někdo chce 50. den koupil kladivo paladina za 10K ve 3-4 ráno? Taky bych si na tuhle aukci počkal a přihodil no :)

• Problém v detekčním systému určitě je, o tom není ani žádný pochyb. Psalo tu X hráčů, kteří se X let objevují v top10 farmářích pravidelně. Během X let nedostanou ban nebo jakýkoli trest, ale najednou všichni do jednoho mají určitě bota.. Kdyby se raději trestalo přebírání mulťáků, který si může každý ocas dohledat přes GT, místo těchto sraček. Nebo například farmení mulťáků nebo přehazování stříbra ve 3-4 ráno. Nebo je zcela běžné, že někdo chce 50. den koupil kladivo paladina za 10K ve 3-4 ráno? Taky bych si na tuhle aukci počkal a přihodil no :)

Prebirani multaku uz je par mesicu oficialne pozehnane ze strany TG jako regulerni forma "herni strategie", jen se asi nesmis odrbat s IP (klasika vysmech no). Se stribrem uz to zase tak jednoduche neni, tam se to nejak prumeruje z predchozich cen historicky danych pro ten server a ten ktery item, pak uz te to nepusti na vyssi bid.

• Vim, bohuzel. Je to smesne, kdyz neco, co se driv trestalo, legalizuji :) Akorat nevim presne jak to funguje se stribrem na aukci, ale videl jsem nekolikrat ty stejne ucty (a uplnou nahodou jim byly prebrany vesnice v pustine jistymi "top hraci"), jak nahazuji nesmyslne castky za nesmyslne predmety :D