בנה את המבנה שלך

 • למה להוריד לאנשים

 • שם המבנה: שוק שחור.

  תיאור: מאפשר לקנות ציוד לגיבור או חיות בעזרת כסף או משאבים בעזרת עצות שמתעדכנות מדי יום(שרת מהיר פי X יותר מהיר), המחיר תעדכנו במהלך השרת ואפשרי להגביל את עצות גם בהתאם לגיל השרת ורמת השחקן וגם יהיה הגבלה במספר רכישות ליום בתאם לרמה מבנה. יתרה מזאת כל שרמה גובהה יותר יהיה ניתן לרכוש ציוד יותר טוב או חיות יותר חזקות, כמות גדולה יותר של חיות קטנות. לדוגמה בתחילת השרת לשחקן מתחיל יוצע חולדה במחיר של חייל ראשון אחד של אותו שבט במקסימום שלוש רכישות ליום(שרת מהיר אפשר להגדיל פי X רכישות). בשלב עשר יהיה אפשר למצוא עצות של ציוד רמה שתיים או חיות כמו חזיר בר זאב ודוב כאשר מחיר יהיה גבוהה יותר מציוד רמה אחת או מחיות קטנות. בשלב עשרים יהיה אפשר לרכוש ציוד רמה שלוש ופילים.

  אפשריות נספות:

  עדכון מדי של עצות בעזרת זהב

  קנית חיות או ציוד בעזרת זהב

  מומלץ להגביל את אפשרות של זהב לפעם ביום(שרת מהיר פי X יותר מהיר). מחיר יהיה בין שוק למגורי חיילים, יצור תרבות כשל נקיק(אחרי הכל זה לא מקום שופע בתרבות) בנוסף עקב כך שכפר מתעסק ב"עסקים לא הולמים" הכפר יאבד יותר נאמנות בקרב. עצה אפשרית נוספת לא יהיה ניתן לבנות בבירה או להגביל את רמה מקסימלית בבירה. דרישות: שוק רמה חמש(אחרי הכל גם גם הם סוחרים) מגורי חיילים רמה שלוש (לכפר בלי הגנה לא מומלץ לתקרב לאזור כזה)

 • שם המבנה: מתכנן ערים

  תיאור: המתכנן יתכנן את בניית המבנים בכפר וכך יוסיף מקומות של בניית מבנים. בשלב 5\10 תהיה אופציה לשכור את שרות המתכנן (תמורת תשלום כמו חגיגה) ולהוסיף מיקום נוסף פעם ראשונה. בשלב 10\15 פעם שנייה יקרה יותר (חגיגה גדולה) ובשלב 20 פעם שלישית במחיר גבוה.

  המבנה יהיה יקר יחסית (משהו בין בניין עירייה לקופת אוצר) עם זמן בניה ארוך ולכן אנשים יהיו צריכים לשקול האם לבנות אותו בכפר (שלב 10\15 זה השלב הראשון שבו המבנה משתלם)

  המבנה ייצר נקודות תרבות כמו אורווה.

  דרישות מקדימות: אקדמיה 10 ובניין מרכזי 10

 • המבנה שלי: מאיץ סחר

  תפקיד המבנה: מגביר את מהירות הסוחרים, 10% בכל שלב.

  עלויות בנייה: על מנת לא לתת יתרון לא הוגן על פני שבטים אחרים, המבנה יעלה כמו רחבת טורניר.

  דרישות לבניית המבנה: שוק שלב 20, רחבת טורניר שלב 10.

  מיועד לשבט ההונים

  שמתי לב שיש בעיה, במיוחד בשרתים איטיים, שלסוחרים לפעמים לוקח 15 שעות רק לכיוון אחד, ונכון שיש את משרד הסחר אך הוא רק מעלה קיבולת, ועבור כפרים עם הרבה משאבים זה לא בדיוק עוזר, במיוחד עבור אלה שבוזזים המון והמחסנים שלהם מתמלאים במהירות, ובזיזה זו למעשה המהות של שבט ההונים, שדי נדפקו לדעתי עם המבנה המיוחד שלהם ועם החיילים שלא עושים הגנה בכלל. לכן, המבנה שלי מיועד אליהם, ואולי אם יעבוד טוב גם עבור כל שאר השבטים, כי הנושא הזה של טיולים של סוחרים ליום שלם עבור 2000 טיט באמת מייגע.

 • רעיון למבנה עבור הגאלים - כלא.


  מבנה שבעצם יהיה משלים ללוכד, ויאפשר לפנות מלכודות בלי לשחרר את החיילים הלכודים חזרה לכפרים. בתלות בשלב המבנה ניתן יהיה להעביר מספר מסוים של חיילים לכודים מהמלכודות לכלא, ובכך לפנות את המלכודת (אופציה - רק יחידות שהיו לכודות למשך 3 ימים יהיו ניתנות להעברה כדי שתהיה הזדמנות למתקיף לשחרר יחידות). כל יחידה כלואה תצרוך יבול מהכפר המארח, כאילו מדובר ביחידה מתגברת, ומצד שני תעבוד עבור הכפר הלוכד ותייצר משאבים עבורו (נניח 1 מכל משאב חוץ מיבול ליום (כפול יחידות יבול שצורכת היחידה בשעה) עבור כל רמה של הבניין (עד רמת מקסימום של 10) כך שברמה 10 יחידה שצורכת 24 יבול ליממה תייצר 10 ברזל, 10 עץ ו-10 טיט. כמות היחידות הכלואות המקסימלית תעלה גם היא בהתאם לרמת הבניין (נניח 50 יחידות יבול לכל רמה). כל יחידה כלואה תישאר בבניין למשך שבוע ואז תיעלם (בשל תנאי העבודה הקשים בכלא). הבניין ייצור עבור הגאלים אופציה נוספת על השוק וה-NPC להמרת עודפי יבול למשאבים, כאשר ברמות הנמוכות של הבניין יחס החליפין יהיה רע (1:8 ברמה הבסיסית של הבניין) אבל ישתפר בהמשך אם השחקן ישקיע בפיתוח הבניין. בזכות הגבלת כמות היחידות בניין ברמה מקסימלית יוכל לייצר עד 15,000 יחידות משאב תמורת 12,000 יחידות יבול בתפוסה מלאה כל יממה.


  לדעתי בניין כזה יאפשר לגאלים להתמודד עם יתרון המשאבים שמשאבת המים מקנה למצרים, ויאזן את בחירת השבטים שנוטה היום לכיוון המצרים. הבניין גם יהפוך את המלכודות לאפקטיביות יותר.

 • הרעיון של המבנה שלי הוא לעזור לשחקנים הגנתיים להגן על הכפרים שלהם יותר טוב, במיוחד נגד בוזז ראנדומלי ולעזור בחלוקת היבול בעיקר. המבנה יהיה מועד לגאלים.

  המבנה נקרא תעלה והוא עובד כך: בכל כפר שקיימת בו תעלה ניתן להעביר תגבורים בין הכפרים "דרך התעלה", התגבור דרך התעלה יהיה יותר מהיר מאשר תגבור רגיל.

  ככל ששלב התעלה יהיה יותר גבוהה, כך יהיה ניתן להעביר תגבורים יותר מהר, לדוגמא בשלב 1 התגבור יהיה 20 אחוז מהיר יותר, ובשלב 10, המקסימלי, כבר 50 אחוז מהיר יותר.

  אם לדוגמא בכפר אחד יש תעלה שלב 7, ובכפר אחר תעלה שלב 5, תגבור בין הכפרים יהיה ביחס לתעלה בשלב הנמוך יותר, במקרה הזה שלב 5.

  מחיר התעלה גם יישתנה לפי כמות התעלות שיש סך הכל בחשבון, בכפר הראשון הדבר יהיה זול מאוד, בערך כמו נקיק (כי אין כפר אחר להעביר אליו כוחות) וכך המחיר יעלה מכפר לכפר עד שלדוגמא החל מהכפר החמישי המחיר יהיה קבוע לשאר הכפרים ויעלה בערך כמו אקדמיה (אולי אפילו יותר). זמן הבנייה יהיה ארוך יחסית כי אחרי הכל בונים שם תעלה.

  אפשר לעשות בנוסף שבבירה המחיר יהיה יקר יותר, אולי פי חמישה. הדרישות יהיו - מרכזי שלב 10, מגורי חיילים שלב 10, ונפחייה שלב 5. הדרישות של מגוריי חיילים הן בשביל שיהיה ברור שהמבנה מיועד בשביל להעביר חיילים, המרכזי והנפחייה כדי שיהיה קצת פחות נגיש בחלק המוקדם של המשחק.

  Amir Productions INC
  You Will Learn The Name


 • מקווה שלא איחרתי את המועד :)


  אני מציע "אורווה מתקדמת", המבנה שייך לשבט ההונים בלבד, ומטרתו היא לאפשר להונים לנצל את היתרון של חיל הפרשים שלהם לתומו.

  המבנה יכול להיבנות רק בבירה, והדרישות המוקדמות הם: אורווה 20 ושאין בבירה מגוריי חיילים. (יהיה צריך לשנות שלא ניתן לבנות מגוריי חיילים אם יש אורווה מתקדמת)

  באורווה המתקדמת ניתן לאמן את חיל הפרשים האותו המחיר ובאותו זמן האימון של אורווה רגילה, אך צריכת יבול של כל פרש תעלה ביבול אחד לשעה, כך יכולים ההונים להכפיל את הכוח של חיל הפרשים שלהם אך בהפסד חיל הרגליים.

  מחיר המבנה וזמן הבנייה שלו יהיו כפי שלושה ממחיר וזמן האורווה הרגילה.

  Amir Productions INC
  You Will Learn The Name


 • שחקנים יקרים,

  כל מי שלקח חלק בתחרות, אנא פנו אלי כאן בפרטי או בתמיכה לקבל הפרס שלך.


  תודה לכולכם על ההשתתפות והרעיונות הנפלאים!

 • כפי שניתן לראות בפירוט התחרות, היא נגמרה בתאריך ה-04.03.20.

  AA_MOD_Sig.png

  קהילה יקרה, במידה ואתם מנסים לפרסם הודעה בפורום, ונדרש מכם אישור מנהל - תרגישו חופשי לפנות לאחד מאנשי הצוות בהודעה פרטית כך שלא תצטרכו לחכות הרבה זמן עד לאישור.

970x250_5Tribes.png