Zaproszenie do gry

• Czesc,

Jako, ze jutro startuje nowy serwer s1 i oczywiscie sie juz pozbieraly jakies ekipy pragnace grac przeciwko nam, a nawet potworzyly ze soba jakies koalicje rowniez przeciwko nam, to wypadaloby w koncu kogos zrekrutowac, coby nie zawiesc szanownych przeciwnikow.

Serwer w naszym wykonaniu ma miec charakter typowo for fun. Glownym celem bedzie poznanie nowych graczy, jacy mogliby / chcieliby zagrac na serwerze medzynarodowym o wyzszym poziomie trudnosci, niz serwery PL - dlatego zapraszamy wszystkich graczy, jacy w dalszej perspektywie planuja grac np na ems / ms, ewentualnie jesiennym comie, aby dolaczyli do nas, poniewaz na takie serwery nie da sie isc bez przygotowania / przeszkolenia, no a na serwerach miedzynarodowych nie ma czasu na uczenie ludzi gry, tam trzeba od startu wejsc i grac.

2gim rownie glownym celem bedzie zabawa.

Zapraszamy nowych graczy, o ile tacy jeszcze na Travianie sa, jak i doswiadczonych, ktorzy chcieliby bez spiny i cisnienia na niewiadomoco polatac sobie na akcje.

Link do ankiety, jaka ulatwi organizacje

https://docs.google.com/forms/…my9WJ2B4UhSafmOA/viewform

Oraz link do naszego czata

https://discord.gg/feJ5m7C

Juz ten link byl wrzucany na wszystkich mozliwych czatach, a nawet na forum przez moich psychofanow, wiec nieszczescia nie bedziie, jesli jeszcze raz go tutaj powtorze.

Wstepnie start piatek , 10 00 rano

Cwiartka - - / minus minus

PS.

Cos tu jeszcze doskrobie po 19, jak wroce z pracy. ;]

• kuźwa, czyli do prawda.

zagrałbym z chęcią, nawet dla zwykłego przekonania się na własnej skórze, czy jest tak, jak tu reszta wypisuje.

ale ta gra mnie już nie lubi i chyba ze wzajemnością, więc po speedzie x5 muszę się wyspać.

• Ave Anarchy.

Ave Ja.

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• ja się chciałem tylko zapytać, te wszystkie sojusze startujące przeciwko tworzące już przed startem koalicje przeciwko to konkretnie kto ?

gra for fun ? wszyscy przeciwko ? zgadują się na nas ? mam Deja Vu ?

• Eeee for fun to licho :P

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj

ts1 - Bartek&Darek

ts1 - Tecumseh
    image.php?u=5781&type=sigpic&dateline=1480525374

• ja się chciałem tylko zapytać, te wszystkie sojusze startujące przeciwko tworzące już przed startem koalicje przeciwko to konkretnie kto ?

gra for fun ? wszyscy przeciwko ? zgadują się na nas ? mam Deja Vu ?

Tyrus, daruj sobie zaczepki, bo przecie nie pytasz, aby sie czegos dowiedziec.

Spinaj sie w kierunku kogos innego.

Gra jest, jak pisalam wylacznie dla funu, poniewaz w czerwcu beda startowac ems i tam przewidujemy smiertelnie powazny wystep.

Tu jak pisalam fun + wskazowki dla graczy, jacy chcieliby / mogliby zagrac z nami na miedzynarodowym serwerze, no i tez glownie chodzi o to, aby poznac nowych graczy, poznac ich w grze - 2 lata temu na ms robilismy rekrutacje przez forum, to nie byl dobry pomysl, bo finalnie zrobily nam sie z tego 2 ambasady graczy, jakich czesc byla niesprawdzona i szczerze moge teraz powiedziec (napisac), ze lepiej nam sie gralo na ms polowa ambasady samych znajomych, niz tymi 2ma ambasadami uzupelnionymi rekrutacja z forum.

• Tyrus, daruj sobie zaczepki, bo przecie nie pytasz, aby sie czegos dowiedziec.

Spinaj sie w kierunku kogos innego.

Gra jest, jak pisalam wylacznie dla funu, poniewaz w czerwcu beda startowac ems i tam przewidujemy smiertelnie powazny wystep.

Tu jak pisalam fun + wskazowki dla graczy, jacy chcieliby / mogliby zagrac z nami na miedzynarodowym serwerze, no i tez glownie chodzi o to, aby poznac nowych graczy, poznac ich w grze - 2 lata temu na ms robilismy rekrutacje przez forum, to nie byl dobry pomysl, bo finalnie zrobily nam sie z tego 2 ambasady graczy, jakich czesc byla niesprawdzona i szczerze moge teraz powiedziec (napisac), ze lepiej nam sie gralo na ms polowa ambasady samych znajomych, niz tymi 2ma ambasadami uzupelnionymi rekrutacja z forum.

nie szukaj zaczepek ja poważnie się pytam ;)

po prostu piszecie o różnych sojuszach które zadeklarowały grę przeciwko Anarchy a dzisiaj dodajesz, że tworzą już koalicję ;)

Więc po prostu bez zaczepki chciałem się zapytać czysto obserwacyjnie jakie sojusze będą grać na tym serwie oprócz oczywiście Anarchy :)

nie szukaj wszędzie zaczepek.

• Tyrus, jakbym Cie nie znala, to moze bym sie nabrala, niestety jak do tej pory wszystkie Twoje pytania mialy charakter prowokacyjno / dazacy do zaistnienia / popisania sie kij wie czym, wiec pozwolisz, ze nie bede ciagnela z Toba pogawedki, bo zapewne i tym razem nie jest inaczej.

• Dobrze że ja o nic nie pytam :D:D:D:D:D

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Tyrus, jakbym Cie nie znala, to moze bym sie nabrala, niestety jak do tej pory wszystkie Twoje pytania mialy charakter prowokacyjno / dazacy do zaistnienia / popisania sie kij wie czym, wiec pozwolisz, ze nie bede ciagnela z Toba pogawedki, bo zapewne i tym razem nie jest inaczej.

nie mam potrzeby by "zaistnieć" to tylko gra internetowa :) ale okey, jeśli nie chcesz odpowiedzieć na to pytanie to po prostu przekonamy się jutro aczkolwiek nie widzę w tym nic takiego napisania przed serwerem jakie sojusze startują skoro deklarujesz się do takiej wiedzy o której zresztą tutaj piszesz a jeśli już o czymś piszemy to chyba jesteśmy w stanie odpowiadać zgodnie z prawdą :)

i nie nie znasz mnie - tutaj też nie szukaj zaczepki :p po prostu nigdy ze sobą nie graliśmy i nigdy nie mieliśmy okazji się poznać oprócz kilku wymian zdań na FG Spam, gdzie to dalej tylko spam ;)

• Ale co Ci gracze zrobia na tych MS jak jedynie nauke obslugi TORa otrzymaja na wyprawke, bedzie jak zawsze, szybki lomot i do domu na PL.

By nie spamowac... Ile osob udalo sie zrekrutowac? Cos z tego bedzie?

• Nigdy nie dostalismy lomotu na PL, jesli liczyc ten serwer z Piwo, to wygralismy 8 serwerow na rozegranych 8 na PL, wiec albo mnie mylisz z kims innym albo piszesz aby pisac. Na MS zreszta tez nigdy lomotu nie dostalismy, moze gdybys do konca dogral, mialbys jakas wiedze w temacie.

Oczywiscie zawsze moze byc ten 1wszy raz.

Graczy mamy malo, bo z powodu problemow z systemem w zasadzie nie prowadzilam rekrutacji do czasu kupienia nowego lapka.

Ankiete wypelnilo narazie 25 osob, a na czacie mamy niespelna 70, ale glownie tam sa gracze, jacy zagraja z nami na miedzynarodowych, nie wiem jeszcze w tym momencie ilu konkretnie bedzie na tym s1 - ambasada sie pewnie nazbiera.

nie mam potrzeby by "zaistnieć" to tylko gra internetowa :) ale okey, jeśli nie chcesz odpowiedzieć na to pytanie to po prostu przekonamy się jutro aczkolwiek nie widzę w tym nic takiego napisania przed serwerem jakie sojusze startują skoro deklarujesz się do takiej wiedzy o której zresztą tutaj piszesz a jeśli już o czymś piszemy to chyba jesteśmy w stanie odpowiadać zgodnie z prawdą :)

i nie nie znasz mnie - tutaj też nie szukaj zaczepki :p po prostu nigdy ze sobą nie graliśmy i nigdy nie mieliśmy okazji się poznać oprócz kilku wymian zdań na FG Spam, gdzie to dalej tylko spam ;)

Chetnie bym Ci odpowiedziala na kazde pytanie, gdybym wierzyla w Twoje szczere intencje, ale sam chyba rozumiesz, ze moge w nie nie wierzyc, biorac pod uwage historie naszej dotychczasowej forumowo - skypowej znajomosci.

Oczywiscie dopoki kogos nie poznam w grze, nie oceniam i rozumiem, ze swoim wczesniejszym zachowanem chciales sie wpisac w formule troll czata, gdzie prawie kazdy ma do prawie kazdego jakis problem.

• A to Piwo serwer wygrało na s1 ?? O masz a ja cały czas naiwnie myślałem że to JZK&PRO ;(

A to mnie oszukali :D:D:D:D

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa