Zaproszenie do gry

• Nie, ja mowilem o lomocie na MP, nie na PL bo to wiadomo, raz na wozie raz pod wozem+malo kto przegina palke na skale MP.

Do swego sztabu powinnas zatrudnic kogos kto nauczylby waszych ludzi jak wyrownac szanse na MP, tylko o to mi chodzilo.

Badz co badz, bez uszczypliwosci, powodzenia zycze, moze kto z mapy sie jeszcze zwerbuje.

• A to Piwo serwer wygrało na s1 ?? O masz a ja cały czas naiwnie myślałem że to JZK&PRO ;(

A to mnie oszukali :D:D:D:D

W tym momencie to ja nie wiem, czy udajesz nieogarnietego, czy faktycznie jestes.

Tamten serwer wygrala koalicja, w sklad ktorej wchodzilo Alko, GM, JZK&PRO i PIWO.

Serio nie chce byc niemila, ale przecie grales, to powinienes wiedziec.

Nie, ja mowilem o lomocie na MP, nie na PL bo to wiadomo, raz na wozie raz pod wozem+malo kto przegina palke na skale MP.

Do swego sztabu powinnas zatrudnic kogos kto nauczylby waszych ludzi jak wyrownac szanse na MP, tylko o to mi chodzilo.

Badz co badz, bez uszczypliwosci, powodzenia zycze, moze kto z mapy sie jeszcze zwerbuje.

Konkretnie zaden sojusz ogarniany przeze mnie nie dostal nigdzie lomotu, ani na MS, ani na MP, ani na innych PL, chociaz fakt, ze na MS np niektore sojusze bedace z nami w koalicji lomot zbieraly, ale byly zarzadzane przez innych funkcyjnych i ja sie im w ich organizacje nie wcinalam. Zgaduje, ze jednak o MS piszesz, nie o MP, bo MP to PL.

Chociaz moze inaczej, byl taki PL, gdzie zbieralismy ostro wpierdziel, to bylo gdy 1wszy raz zawiazala sie przeciwko nam koalicja calego serwera, a my nie mielismy doswiadczonych graczy ani potencjalu, finalnie wygralismy ten serwer, ale defowcy nie nadazali z klikaniem defa, bo byl zuzywany na biezaco, ludzie sie jakos tak zawzieli, ze po kilka razy odbudowywali stolice i nie odpuszczali.

Bardzo dobrze wspominam, jakos 2013 rok s4, pozdrawiam wszystkich, ktorzy tam grali, jesli czytaja.

• Chetnie bym Ci odpowiedziala na kazde pytanie, gdybym wierzyla w Twoje szczere intencje, ale sam chyba rozumiesz, ze moge w nie nie wierzyc, biorac pod uwage historie naszej dotychczasowej forumowo - skypowej znajomosci..

po prostu oczekiwałem odpowiedzi na pytanie kto jeszcze startuje na tym serwerze ;) pytanie czysto obserwacyjne a jeśli wspominałaś o innych sojuszach to po prostu wywnioskowałem, że wiesz dlatego tylko pytanie skierowane w twoją stronę ;) na fg spam też pytałem ale nikt nie był w stanie odpowiedzieć dlatego tylko zapytałem tutaj ;)

Oczywiscie dopoki kogos nie poznam w grze, nie oceniam i rozumiem, ze swoim wczesniejszym zachowanem chciales sie wpisac w formule troll czata, gdzie prawie kazdy ma do prawie kazdego jakis problem.

Ja wiem Ty wiesz, że najczęściej to Ty trollowałaś i wyzywałaś jeśli chodzi o nasze konwersacje ale przecież nie o tym ta dyskusja :) ja takich rzeczy nie pamiętam

• Wybacz, chodzilo mi o MS oczywiscie... Chcac tam zagrac smiertelnie powazny serwer trza technikow z darknetu bojak wiesz tam nikt sie nie bawi :/

• Akurat na tych MS, gdzie gralismy polowa amby w koalicji z TP ja sie osobiscie bawilam swietnie, ludzie tez byli zadowoleni.

Czulam sie, jak taki 5ciolatek w piaskownicy, gram od 2007, juz znudzenie / wypalenie gra, a nagle wrazenie, jak na 1wszym serwerze, gdzie wszystko trzeba odkrywac na nowo, walczyc o kazdego cropa, kazda oaze, a przeciwnicy sa kratke obok i albo my przetrwamy albo oni . Do tego pelna mapa. ;]

No po prostu poezja i kwintesencja tej gry. Dodatkowo stresowalo mnie to, ze siara by bylla przed TP, ze graja z nami w koalicji, a my dostajemy wpierdziel i musza nam pomagac, wolalabym sie pochlastac, niz gdyby sie mialo okazac, ze nasz sojek nie jest samowystarczalny pod wzgledem off / def / organizacji.

Bardzo milo wspominam, tym bardzej, ze nie mielismy ani jednego multa czy PF tam (nie dlatego, ze jestesmy tacy krysztalowo uczciwi, tylko po prostu nie mielismy wejsciowek dla kont "pomocniczych"), wiec bylo trzeba opracowac system gry, jaki pozwoli nam uzyskac przewage nad przeciwnikami majacymi po pol amby PF / multow i majac do dyspozycji tylko nasze konta wycisnac z nich max.

Ja wiem Ty wiesz, że najczęściej to Ty trollowałaś i wyzywałaś jeśli chodzi o nasze konwersacje ale przecież nie o tym ta dyskusja :) ja takich rzeczy nie pamiętam

Zaledwie kilka razy podsumowalam Twoje popisy tekstem "idiota", no ale organizujac publiczny show wymierzony przeciwko komus, powinienes sie liczyc z tym, ze ktos mniej lub bardziej dosadnie Cie podsumuje, albo nawet i nic nie powie, ale swoje sobie bedzie myslal.

Biegajac na golasa wolol pomnika Mickiewicza na rynku w Krakowie mozesz sie liczyc z podobnymi reakcjami i nie bedzie to, jak to ujales "trollowanie". ;]

• Beda musieli z JZK&BH, bo ich jest tylko 20x wiecej, niz nas, to jakas koalka jeszcze im sie przyda. ;p

Jeszcze z Alko moga, bo tez sie na ten serwer zbierali, wiec uwaga na hasla. ;]

• PS.

A co to panienki? Jakis kobiecy sojek ?

graliśmy w zeszłorocznym s5, który też wystartował 21 lutego, w sojuszu PAN, który później wszyscy nazywaliśmy panienkami.

Grał tam tyrus, janek, germanik, trzystu, rumcajs, teuton, bracia tapery, lloobboo, lolunio, kris,top 1 deff serwera aranyanya, i, kto by się spodziewał, przez chwile magic mike vel velgarr