Zaproszenie do gry

• Toż to nie jest BH tylko AA :(

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• Chciałbym zdemontować pogłoski, że niby jest jakaś koalicja między JZK, a mało grupka wariatów miedzy innymi z mojego PVP oraz z BH.

Tak mam konto na tym serwerze ale tylko obserwacyjne... Ale nic nie koordynuje, ani nie reprezentuje na tym serwerze.

Także nie ma co sie podniecać oraz snuć teorii na ten temat.

Ahoj.

Pamięć zawodzi już.
    EMS PL 2012 - ACTA
    MŚ 2012- PL Team, konto GOD
    s1- WNC - WIN
    s6- Nędza
    s1- TNS - WIN
    s5(MP) - BC
    s1- ET - WIN
    s1- ET - WIN
    s1(MP) - ET
    EMS 2017 - PL J
    MS 2018 - PS
    EMS 2018 - PL R - WIN
    MS 2019 - CUP PVP
    s1 - BH - WIN
    s1(MP)- BH

• Słyszeli wszyscy? :D

Now we will play on my rules..
    It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    Sometimes I like to hang out with people who aren't that bright.. You know, just to know how that other half lives :rolleyes:

• Laleczko kochana czemu wypisujesz, że JZK ma koalicję z kimkolwiek?

Jak już było pisane wcześniej. JZK gra na tym serwerze samodzielnie.

• Fstydem byłoby grać na tak ludnym serwerze z kimkolwiek :/

ts5 - Chore Głowy
    ts1 - Krwawe Lamy
    Ems 17 - Wesołe Pajace
    Ms 17 - Smutni Panowie

Ms 18 - Zdradziecki Ryj

ts1 - Bartek&Darek

ts1 - Tecumseh
    image.php?u=5781&type=sigpic&dateline=1480525374

• ja tylko po wejsciowke na ms jak zalatwicie.

ale to nie eliminacje ;) te na MS będą chyba w maju lub czerwcu dopiero :saint:

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Fstydem byłoby grać na tak ludnym serwerze z kimkolwiek :/

Mysle, ze sie bedziecie musieli podzielic na 2 i prac miedzy soba. ;]

Zrobiliscie to samo, co BH na poprzednim s1 - czyli zarzneliscie serwer iloscia kont z rekrutacji przedserwerowej.

Nie pisze tego zlosliwie, ale nie bardzo sobie wyobrazam, co na tym serwerze bedzie mozna robic, cala reszta kont serwera przeciwko Wam to malo, to raz, a 2 to nie wiem, moze wszyscy na 1 cwiartke chodzmy albo cos, zeby to mialo jakis sens. ;p

• Mysle, ze sie bedziecie musieli podzielic na 2 i prac miedzy soba. ;]

Zrobiliscie to samo, co BH na poprzednim s1 - czyli zarzneliscie serwer iloscia kont z rekrutacji przedserwerowej.

Nie pisze tego zlosliwie, ale nie bardzo sobie wyobrazam, co na tym serwerze bedzie mozna robic, cala reszta kont serwera przeciwko Wam to malo, to raz, a 2 to nie wiem, moze wszyscy na 1 cwiartke chodzmy albo cos, zeby to mialo jakis sens. ;p

hej Ewcia.

Tyle mamy kont z rekrutacji przed serwerowej.

Pozdrawiam Arek

1/3 Pocionk Tomeg

Jeszcze nie zgred, juz nie małolat..

AVE JZK

• ale to nie eliminacje ;) te na MS będą chyba w maju lub czerwcu dopiero :saint:

Wiem, dlatego napisalem. Na zadnych eliminacjach nie zamierzam grac. Jesli ewa zalatwi wejsciowke na ms to moge z nia nawet w jednym sojuszu zagrac, choc osobiscie za nia I jej "taktykami" nie przepadam.

Post was edited 1 time, last by Laiden ().

• to jeszcze ktoś potrafi grac kratka w kratkę ? bo jak gra pokazuje to osada startowa a potem kordy 200/200 tak teraz orły graja hehehe

• Ale po co wyśmiewać i się dowartościowywać w taki sposób? Ktoś te dobre cropy i tak musi wziąć, czyż nie?

Ty/ Twoje sojusze tak nie robicie?

Pykam sobie na anglo4 i w mojej ćwiartce zaobserwowałem taką taktykę: 2 skrzydła wiodącego tam sojuszu podzieliło się jakby zadaniami w ten sposób: "walczaki"- weterani lub/i najbardziej aktywni zostali w centrum i wymiatają na linii fronu, na bliskich odległościach, a drugie skrzydło- w dużej części nowi, niedoświadczeni gracze, poszło w głąb ćwiartki i mniej zagrożene buduje offy.

Nie wiem jak to ostatecznie wyszło w praktyce, ale w teorii ma to sens moim zdaniem.

Co do głównego tematu: Długo nie grałem i jestem ciekawy czy od czasu PFTF jakiś polski sojusz wygrał com. (lub jakiś inny mocny serwer)?

Pomysł sprawdzenia się/dogrania wcześniej na pl. rozumiem, ale jak patrzę na staty to mam trochę mieszane uczucia- toż AF to niemal połowa (zorganizowanego) serwera...