דיווחים יבשים שרת 5

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• תקשיב "אנרי" אם זה בכלל השם שלך

תפסיק להיות בריון פה בפורום כיאלו אתה משהו תפרוש וזהו

• אתם מבינים שאם אתם מתרגשים מ4000 פרטו ביום 130 לשרת הבדיחה בעצם עליכם, כן? :/

כבר האמנתי שאני הייתי לא בסדר איתך ואפילו העברתי דרך חבר ברית שלך התנצלות על איך שדיברתי עליך. אני לא המשיך את הדיבור הבוטא והנא נעים אני רק אגיד שכן אני שחקן חדש וכן אני מתרגש שהצלחתי להרעיב לכם 4 אלף פרטו ואני באמת לא מבין למה אתה מתעקש לנסות לדרדר את השיח לריב וכל הזמן מחפש להתגרות לרדת עלינו או להציק. מה שבטוח מה שעשיתי ב10 ימים מהשחקן פריפוד בתור שחקן חדש שזה שרת ראשון שלי שאני מחזיק מעמד אחרי יום 120 אני די בטוח שאני לא בדיחה.

אני מקווה אנרי שכמו שאתה אמרת לי שאתה מאחל לי שאני הלמד לדבר בכבוד אני מאחל גם לך שתלמד לדבר בכבוד לאחרים ועכשיו אני מבין שאתה אכן בריון.

• כבר האמנתי שאני הייתי לא בסדר איתך ואפילו העברתי דרך חבר ברית שלך התנצלות על איך שדיברתי עליך. אני לא המשיך את הדיבור הבוטא והנא נעים אני רק אגיד שכן אני שחקן חדש וכן אני מתרגש שהצלחתי להרעיב לכם 4 אלף פרטו ואני באמת לא מבין למה אתה מתעקש לנסות לדרדר את השיח לריב וכל הזמן מחפש להתגרות לרדת עלינו או להציק. מה שבטוח מה שעשיתי ב10 ימים מהשחקן פריפוד בתור שחקן חדש שזה שרת ראשון שלי שאני מחזיק מעמד אחרי יום 120 אני די בטוח שאני לא בדיחה.

אני מקווה אנרי שכמו שאתה אמרת לי שאתה מאחל לי שאני הלמד לדבר בכבוד אני מאחל גם לך שתלמד לדבר בכבוד לאחרים ועכשיו אני מבין שאתה אכן בריון.

לא אתה אגדה. באמת.

לא רבתי, לא קיללתי ולא כלום.

רק מציין עובדה, ביום 130 לשרת כשיש מיליוני הגנות לכל צד, 4 אלף אוכלים זה בערך מה, דקת ייצור של ברית שלמה?

• כבר האמנתי שאני הייתי לא בסדר איתך ואפילו העברתי דרך חבר ברית שלך התנצלות על איך שדיברתי עליך. אני לא המשיך את הדיבור הבוטא והנא נעים אני רק אגיד שכן אני שחקן חדש וכן אני מתרגש שהצלחתי להרעיב לכם 4 אלף פרטו ואני באמת לא מבין למה אתה מתעקש לנסות לדרדר את השיח לריב וכל הזמן מחפש להתגרות לרדת עלינו או להציק. מה שבטוח מה שעשיתי ב10 ימים מהשחקן פריפוד בתור שחקן חדש שזה שרת ראשון שלי שאני מחזיק מעמד אחרי יום 120 אני די בטוח שאני לא בדיחה.

מה אתה רוצה אחי?

תיקח הפסקה קצרה של עד חצי שנה מהפורום, רק טוב זה יעשה.

• Enri   peledlondon אתם וכל החופרים כאן
    הלוואי תקבלו באן IP למחשב עצמו בפורום ותתחילו לרשום מהפלאפון.

עצוב שאחרי פלד אני אפילו לא בטוח אם אתה טרול מוצלח או סתם אדם מוזר :|

אגב פלד אחלה מבצע, כל הכבוד

להוציא 33 קאטה כפייק זה באמת כבר בדיחה שמיצתה את עצמה,

אז תודה שדאגת לנו לאחת חדשה והוצאת גלים עם 12 קאטה כתקיפת אמת אחרי ניקוי :love:

• ביהס אותי רצח היה לו נקודת מפגש שלב 14 לעזעזל 75% מהגלים ששלחתי לא הורידו אפילו שלב אחד סעמק. תודה על הריספקט.

• ש. א ברית כפולים של גיל הזהב

מצד אחד הם מקום ראשון בתוקפי השבוע מצד שני הם במינוס בשודדים

לא שאני משחק בשרת 5, אבל לפי הדיונים פה אני מניח ש ש.א זה ר""ת "של אלירן"..

• שקט פה מידי לאחרונה

תדמיין שאמרתי שאתה שחקן מלוכלך (כפולים/מרגלים/בוטים... תבחר משהו)

ואז תתגונן ותגיד לי שאני סתם מבלבל את המוח ודווקא אני וכל הצד שלי משחקים מסריח.

משם כבר נמצא איך להמשיך לריב, ונעורר את הפורום.

Impressive- IL5 2019

Samurai- IL5 2020

• תדמיין שאמרתי שאתה שחקן מלוכלך (כפולים/מרגלים/בוטים... תבחר משהו)

ואז תתגונן ותגיד לי שאני סתם מבלבל את המוח ודווקא אני וכל הצד שלי משחקים מסריח.

משם כבר נמצא איך להמשיך לריב, ונעורר את הפורום.

עד שיהיה ריב אמיתי זה רק אני אתה והצרצרים.

• האשכול החשוב ביותר לא פעיל אז אקפיץ אותו בדיווח יבש הכי רטוב בתקופה האחרונה, תחזיקו חזקקקק...

שידרגתי מבנה מרכזי לשלב 20 בכפר 22 שלי. המשך שרת מאתגר, ושהאלירן הטוב ביותר ינצח!

Impressive- IL5 2019

Samurai- IL5 2020

• שידרגתי מרכזי ל21

• סיימתי שדות יבול בבירה קרופר שלב 25 כבר לפני שבוע

איפה בשחקן הדמיוני שלך?

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg