S1 Bölgeler ve Birlikler

• KUZEYDOĞU BÖLGESİ (+/+)

MÜHÜR

KUZEYBATI BÖLGESİ (-/+)

ATMACA

GÜNEYBATI BÖLGESİ (-/-)

ŞEHİT

GÜNEYDOĞU BÖLGESİ (+/-)

SAS

Korona

Görevli moderatör arkadaşlarımızdan birini etiketleyerek yahut özel sohbet üzerinden mesaj atarak birliğinizi ekletebilirsiniz.

• Yeni oyun dünyası hepimiz için hayırlı olsun. Hesap açacak olan benim gibi arkadaşlara bölge seçimi konusunda referans olacak birlik yazılarını , isimlerini görmek isteriz. Konunun çok boş kalmaması buraların hareketlenmesini umut ediyorum, teşekkürler.

• S6'da oynuyorum, S1'de de hesap açmak istiyorum. Hemen hemen kimse bir şey yazmamış. Bu konu, sunucunun açılmasına yakın mı hareketleniyor ?

• S6'da oynuyorum, S1'de de hesap açmak istiyorum. Hemen hemen kimse bir şey yazmamış. Bu konu, sunucunun açılmasına yakın mı hareketleniyor ?

valla bende anlamadım dostum şuana kadar normalde belli olması lazımdı ya kimse farkında degil acılacagının yada duyuru erken geldi diye kimse ilişmedi daha

• valla bende anlamadım dostum şuana kadar normalde belli olması lazımdı ya kimse farkında degil acılacagının yada duyuru erken geldi diye kimse ilişmedi daha

Ben oyuna yeni başladığım için bu işler nasıl ilerliyor açıkçası hiçbir fikrim yok. Az önce forumdan bir kişi mesaj attı ve çok kişinin olmayacağını söyledi. Eğer dediği gibi olursa benim işime gelir. S6'da devam edip, S1'de daha sakin bir şekilde oyunu kavrayabilirim.

• Ben oyuna yeni başladığım için bu işler nasıl ilerliyor açıkçası hiçbir fikrim yok. Az önce forumdan bir kişi mesaj attı ve çok kişinin olmayacağını söyledi. Eğer dediği gibi olursa benim işime gelir. S6'da devam edip, S1'de daha sakin bir şekilde oyunu kavrayabilirim.

kim mesaj attı bilmiorum ama boş kalacaksa zaten açmazlar

• Travianın facebook grubunda MÜHÜR birlikleri +/+ ya geleceklerini duyurdular.

Birde daha 13 gün olduğu için ekipler kendi içerisinde istişare yapıyorlardır. Benim tahminim bir önceki s1 şampiyonu GECE birlikleri tekrar gelecektir. S2 wow sürecinde s5 bitti. Oradan da katılanlar olacaktır. Haftaya netleşir gelecek olan ekipler.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Ts1 eskiden olduğu gibi bu sene de göz dolduracak mı? Yoksa tarih sayfasındaki yeri hatırayla mı anılacak ?

Sabırsızlıkla ekip toplayanlar da var, bölgeleri belirlemeye çalışanlarda. Son hafta buralarda olmanızı öneririm :)

• Ts1 eskiden olduğu gibi bu sene de göz dolduracak mı? Yoksa tarih sayfasındaki yeri hatırayla mı anılacak ?

Sabırsızlıkla ekip toplayanlar da var, bölgeleri belirlemeye çalışanlarda. Son hafta buralarda olmanızı öneririm :)

MÜHÜR birliklerini +/+ ya ekler misiniz ? Facebook grubunda yazmışlar geleceklerini. Oynayacak ekiplerinde bilgisi olur hem :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Daha zaman var hazırlık yapıyorlardır :) ayrıca sürpriz yapmak isteyenler olacaktır bir kaç güne dökülmeye başlar kimler nerelerde oynayacak görünür

Kendi halinde bir oyuncu.

Proletarya / KIZILORDU / Uck

:hero1: