TS3 [25.03.2020...] O wszystkim i o niczym.

• Cześć,

To znowu ja :)

Postanowiłem usunąć wszystkie posty (również swój), które były nie na temat - wybaczcie Panie i Panowie, ale to wątek dotyczący nowego serwera TS3, a nie zasad ortografii czy też zgłaszania innych graczy czy Zasad Gry Travian: Legends.

Możemy o tym dyskutować, ale proszę, nie w tym wątku.

Miałem nadzieję, że moja prośba z poprzedniego posta zatrzyma dalszy spam, ale jednak tak się nie stało.

Życzę spokojnego popołudnia,

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Chetnie mozemy porozmawiac na ten temat , tylko w ktorym dziale ?

Bo chyba potrafisz wszystkie posty graczy usuwac bo masz do tego prawa.

Tym bardziej ze pamietam Ciebie jako gracza. Wiec chcialbym zeby travian bardziej zaczal podchodzic do kontroli kont bo jak widac na ts2 to wiekszosc graczy ladnie leca na Pfach. A gdzie jest w tym przypadku MH?

Ale widac chyba dla kazdej gry liczy sie tylko hajs zarabiac...

TS10 - EtowyTeam (on)

TS2 - Velgarrr

TS1 - DwaAsy

TS5 - B&A
    TS6 - Elten7

• Chetnie mozemy porozmawiac na ten temat , tylko w ktorym dziale ?

Bo chyba potrafisz wszystkie posty graczy usuwac bo masz do tego prawa.

Tym bardziej ze pamietam Ciebie jako gracza. Wiec chcialbym zeby travian bardziej zaczal podchodzic do kontroli kont bo jak widac na ts2 to wiekszosc graczy ladnie leca na Pfach. A gdzie jest w tym przypadku MH?

Ale widac chyba dla kazdej gry liczy sie tylko hajs zarabiac...

Załóż odpowiedni wątek w Ogólne dyskusje. Może nie tylko ja zabiorę głos w tej dyskusji. Tutaj jest wątek dotyczący serwera TS3.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Cześć, będziesz grał jakiś fajny sojusz? Chętnie dołączę, mam discorda, gram w traviana już parę lat, sita jednego będę mieć na pewno a nawet może i gracza cp,. Gram off czy deff, zawsze się dostosuje do wyboru sojuszu. Chociaż pasuje wiedzieć na jakiej ćwiartce zacząć i gdzie się osiedlać ;) czekam na jakąś konkretną odpowiedź ;)

Pozdrawiam.

• Teraz dają 50 ZM za darmo do każdego konta?

To jest dodatek wyłącznie związany z #zostanwdomu.

Jest on dostępny wyłącznie na serwerze PL3.

glacier.png

• Widzę sim city od początku -pakt a pakcie ,koalicja na koalicji .80% serwera powiązane ze sobą już . Potem się dziwicie że 100-150 ludzi dogrywa końca.

Nie jest tak źle, tylko około 18-20% kont na serwerze w ramach tej największej koalicji xD

A siodmego dnia Bog stworzyl Japonki ;)