Bany na přání?

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta has started!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

➡️ Register Now! ⬅️
  • Zdravím,

co tak koukám po forku, tak se to děje napříč všemi světy a CZSK3 není výjimkou, nicméně jsem si sem nešel pobrečet, ale spíš se poptat - zjišťují opravdu MH nějak přestupky? Mám totiž pocit, že stačí nepohodlného hráče pouze nahlásit a automaticky má ban, pak ještě 2x a 50% pop dolu a celá arma .. A MH odpověď je "Používal si bota/script, konec", to mi přijde jako slabota oproti dřívějším časům, kde podezřelí měli captcha kody na akce ve hře nebo přihlašování do ní a MH aktivně řešili dané situace nebo se aspoň zmohli na odpověď, čím že se to člověk prohřešil. A jeilkož jste vymysleli "úžasnej" systém pro banování, tak by se dalo říct, že ban funguje na objednání, protože točit fl přes den co 15 minut (noc vůbec) je 10000000% bot :))

Abych to upřesnil, když nahlásíte kohokoliv v top10, že má bota, tak ban dostane (ano, může tam být i ban oprávněně, ale celá top5 napříč aliancemi? to asi ne). Sami jsme jen tak ze srandy někoho z topky nahlásili a bum, druhej den ban. I když víme, že v tom byl ten člověk nevině. Ale chápu, co ban, to nový zlatky, takže proč by s tim MH nebo TT něco dělali? :) Smutné ..

• Za boty banuje mezinárodní tým RET, který ani česky neumí, takže ty hlášení botů od hráčů pravděpodobně nebere vůbec v potaz. Lokální MH spíš řeší porušení pravidel na profilech a ve zprávách. Naopak dříve mi přišlo, že koho jsem nenahlásil tak ban nedostal. Určitě nebanují za to, že někdo točí pravidelně manuálně fl, to by mělo ban daleko víc lidí. Jasně teoreticky nahlášení může dát podnět k prověření hráče, ale pokud je top farmář, tak je pravděpodobně už kontrolován.

• Problémom podľa mňa bude aj nedostatok ľudí, čo zjavne nejako extrémne Travian Team nerieši, a kde následne potom nedochádza k skutočnému preverovaniu banov prípadne pripojení z rôznorodých IP adries.... žiaľ zaznamenávame na SKCZ celkom kvalitný úpadok kvality MH / vedenia .... :)

Neznalosť neospravedlňuje ;) :)
    Vidíme sa na SKX ;)

SocrateS ;)

• Řešíme v ally takovej problém, kdy se náš hráč snažil i na supportě dokázat svojí nevinu, ale jediný, na co se "Cervantes - Customer Service Representative" zmohl, bylo že bot/script byl použit na téhle a téhle IP a konec. Ani se nenamáhal napsat, co že přesně měl ten script/bot dělat a na další zprávy typu "za co tedy máme ban" už nepřišla žádná odpověď a ignor. Ono je sice hezký dát někomu ban, ale aspoň by se mohlo ukázat, čím se daný hráč provinil namísto "máš script, čau", takhle to totiž vypadá, že se tim nikdo nezaobírá a jenom se na to s*re.

Post was edited 1 time, last by DrKoky ().

• Výmluva všech MH bude že pokud bude prozrazen jaký script mají nebo jak na něj vůbec přišli tak ten co scripty vytváří je vytvoří tak aby na to nepřišli ale MH nebo Team RET si neuvědomují kolik hráčů co používá bota si ty scripty sami vytváří to je tak 1% většina si je najde na netu

Navíc to celkem zavání lenosti protože by se systém měl vyvíjet a ne ne být zaseklý na jedné verzi která může být vadná a TT s tím nic nedělají jen si hezky sbírají naše peníze a naše odměna je taková že se dočkáme systému který má chyby a TT nám tvrdí že je perfektní

Všude nám píši jak se starají o komunitu ale v reálu to tak není kdyby tomu bylo tak těch x příspěvků co se točí kolem neoprávněného banu by vyslechli a dělali kroky jak to napravit

Toto je můj osobní názor

Hraji již dlouho a už jsem zažil hodně lidí kteří byli zabanovani neprávem

Veni

• Ja myslim, ze top ucty, kort ty farmarske, by mely jet 24/7 stream na Twitchi, aby pak mohly cely slavny RET poslat do ...

super, a první co udělám jak se na mě takový chytrák jako ty rozběhne, je, zle kouknu na Twitch kdy si zastavil farm a kam jsi poslal útok :D

• Ahojte,

uvediem situáciu na správnu mieru.

Po nahlásení hráčov podozrivých z nedodržiavania pravidiel je každý prípad dôsledne preskúmaný a až po potvrdení porušenia pravidiel je na účet uvalený postih.

V žiadnom prípade nie je na účet nastavený postih na základe reportu samotného.

Oddelenie vymáhania pravidiel RET samozrejme v prípade nejasností preskúma prípad opakovane, aby sa predišlo neoprávneným banom.

Hráč, ktorý bot/script použil/používa si je vedomý, aký ban/script použil, v prípade že si tohto vedomý nie je, automatizujúci software môže byť použitý inou osobou, ktorej umožňuje pristupovať na svoje konto. Aj z tohto dôvodu v našich odpovediach uvádzame IP zariadení, na ktorých bol bot/script použitý.

Prepokladám, že sa zhodneme, že každý hráč dodržujúci pravidlá, by mal byť chránený vrámci rovnosti v hre.

Travian Team je tu preto, aby tomu tak bolo.

• A co když oba účty jsou neprávem obviněny tak jakou mají šanci být očištění?

Žádnou podle toho co píšete

Kazdy systém může mít chyby ale to TT a RET neuznává a ne uznávají ani důkazy které dokazují že hráč je nevinný protože proč by to dělali když si jsou (systém) jistý

Tohle je důvod proč sem píšeme

Veni

• Takže když hráč nesouhlasí z banem tak to zhodnotí někdo z teamu RET a zhodnotí to stejným systémem kterým to zjistil?

Opravdu zajímavé

Veni

• Ale to už těm účtům moc nepomůže že bude účet kompenzován. Hlavně se to stane v 1% že přiznáte svoje pochybení. Ono je totiž jednodušší si stát za nejasným verdiktem než si přiznat pochybení. A konečně uznat že ten váš slavný systém je úplně k ničemu. Banujete většinou hráče kteří tu sedí za tím pár dní v kuse. Nespí a jsou natolik zapálení že do toho dají o něco více než ostatní. Vy jím potom vezmete ten zápal a vezmete chuť jen protože ten nefungující systém tam něco podezřelého detekuje.

Problém je v tom že vykazujete svojí aktivitu jakožto MHčka si hlavně děláte na takových věcích jako je vyhledávač Slonů atd. Nebo na tom že váš systém detekuje něco špatného když si někdo stáhne aplikaci Travian a neví že to není vaše officiální. Hlavně vůbec u toho neuvažujete logicky zda-li daný účet toho opravdu využívá nějak nebo ne.

Máte neúměrnou sazbu k závislosti na trestu. Za pokus o obchod s vesnicí je 33% a někteří dostanou za Bota/Srcipty 11%. Tohle je jen příklad z praxe ale je na zamyšlení už ten fakt že za vesnici která stojí celá na výstavbu okolo 2 mil surek dostane někdo větší trest než za Bota který dokáže nasbírat mnohonásobně více.

A hlavní problém je a tohle vadí si troufnu říct všem je že ti kteří opravdu podvádí v plné míře ti kteří obchází pravidla všelijakými způsoby vesele hrají dále. To potom člověka nabádá k otázce zda-li je to pouze vaší neschopností potažmo neschopností RET s tím něco dělat a nebo prostě tyhle hráče tam záměrně chcete vzhledem k nějakým kontaktům s němi nebo je tam chce společnost Travian jako taková jelikož tihle hráči přes VPN support účty posílají dostatek peněz?

Tak či tak když CZ/SK komunita neustále upadá a upadat bude když budete dávat bany těm kteří nejsou vinní. Znechucujete to těm poctivým a ty opravdové podvodníky nepřímo podporujete tím že je tam necháte. Co takhle vykazovat aktivitu i tím že budete prověřovat ty hráče i skrz váš úsudek a přehled který by jste vzhledem k vaší funkci mohli mít?

A na konec absolutně nesouhlasím s tím že nejste schopní ani vysvětlit danému hráči za co dostal ban. Pak se nemůžete divit že komunita upadá a je podrážděná. Absolutně totiž nectíte základní lidské právo a tím je presumpce neviny. To je potom jako kdyby nějaký soud vznesl rozsudek za krácení daní a nepředložil důkazy obviněnému. Následně obviněný by si šel sednout do "nápravného zařízení" a vlastně by ani pořádně nevěděl z čeho se má napravovat protože by si toho nebyl vědom kde udělal tu danou chybu.

Trest jako takový má hráče napravit. Ale nemůže být uložen takovým způsobem že poškodí nevinného jen na základě nefunkčního systému který by měl problém najít písek v poušti.

Trošku se je třeba nad tím zamyslet. Nechtít po nás jen peníze ale taky za ty peníze které do toho všichni hráči investujeme trošku něco dělat a zdůrazňuji správně ne tímto způsobem.

Protože třeba tento topic je založen na základě banu pro hráče s kterým jsem komunikoval a tak proč by používal bota když tady seděl jak magor celou dobu a farmil..

O to smutnější to je.. A není to zdaleka jediný případ a to tento týden kdy jste někoho neprávem zabanovali.

Pray4Mercy.

• Dobrý deň,

som rád, že sa to tu začalo riešiť a tiež by som chcel vyjadrit svoj názor a môj úhol pohľadu. :)

Vcera večer 05.03.2020 štvrtok okolo 18:45 hodiny sme dostali ban za Bot/script.

Kto hráva server CZSK3 vie, že sme veľmi aktívny účet a sme aj veľmi priateľsky či nehľadáme zbytočne konflikty a vždy sa dá snami aj dohodnúť.

Posledné 5 - 6 týždňov sme začali aktívne farmit vždy sme sa umiestnili v TOP 10 lúpežníkov týždňa.

Sme dual účet. Ja pracujem v gastronómii a dual pracuje v automobilovom priemysle kde bývajú aj nočné šichty. Takze dokážeme vykrývať hráči čas na 24/7 popripádne je tu vždy možnosť zástupu pre hráčov aliancie alebo jej spojenectva. Dosť často sme hľadali zástupy na 1-2 hodiny keď sa nám naozaj nedalo z 99% našeho zástupu bol vždy Alghmitry Acer alebo hráč Soul. Myslím si, kebyže máme bota alebo niečo iné nebudeme otravovať hráčov ktorý môžu svoj voľný čas stráviť niečim iným ako klikať nudný farm list.

Farm list posielame každých 15 minút samozrejme +-2 minuty.
    Do toho farmime z viacerých dedín. Z jednej dediny sa nám nestíhajú vracať EI tak nedokážeme točiť farm list z tej dediny pravidelne. Tým by som chcel poukázať na to, že z tej dediny posielame farm list ako vychádzajú kone niekedy pošleme 00.1 niekedy 00.2 00.3 a stieda sa to ako nás to v tej chvíli napadne a hlavne aby stále išli útoky z každého FL. Myslím si že BOT by to asi nedokázal tak robiť.

Každý aktívny hráč ktorý na nás útočí, alebo preberie dedinu či nás kontaktuje prostredníctvom správy dostane odpoved do pár minút, popripadne pri posielaný FL si všimneme, že niekto prebral dedinu automaticky to vymažeme z FL alebo mu napíšeme, že sme si to akurát všimli a že še to už vymazali z FL že ho prosíme aby to nebránil a nechal to prejsť. Ako by sa to aj po správnosti malo aj robiť.

Dostali sme trest 5% budov dole + vyprazdenie sklad a 50% sypky. Ako farmára nás netrápi ten trest máme to do dňa späť trápi nás to ako sa tu rozdeľujú bany a tresty na priania.

Prečo by sme mali za niečo trpieť keď sme neviný pýtam sa Vás?

Sme ľudia ktorý venujú tomu všetok svoj voľný čas chuť a samozrejme aj niejake tie peniaze. V našom prípade viac peňazí.

Napisal som MU aby mi vysvetlil prečo mame ban odpoved bola za Bota/scripta.

uvedenú situáciu preposlal na sekundárne preverenie Oddeleniu vymáhania pravidiel.

Akonáhle obdrží odpoveď, bude má kontaktovať.

Za pár hodín má aj kontaktoval:

Ahoj 1NFERN0,

po sekundárnom prešetrení Oddelením vymáhania pravidiel bol ban vyhodnotený ako oprávnený.
    Bot/script bol použitý na tvojom konte na IP 1**.1**.*, *5.1**.* and 21*.2**.* buď tebou alebo niekým, kto ma na tvoje konto prístup.
    S pozdravom.

IP adresy sa zhodujú s mojou a aj s dualovou Ip adresov. Len mám ďalšiu otázku prečo sa zhoduje moja ip adresa kde bol použitý bot/script keďže hrávam len na mobilnom telefóne ?? :-O To mi nejde do hlavy a asi nebudeme mat na jednom účte 3 boty na troch zariadeniach.

Príjmem trest, ale čo keď dostanem opäť ban? Prečo nedostanem odpovedz za čo presne mám ban ?? :)

Ludia sú aktívny hra hru ktorá ho baví venuje tomu čas ako som už spomínal a nakoniec bude špinavo poškodený. Asi je lepšie nefarmit a nepútať na seba pozornosť a takáto vec sa mu nestane a nebude znechutený s tou korupciou. Sú určite limity koľko môže človek nafarmit za deň ? Týždeň, mesiace ?? Ako mame posielať farmlist ? Každých 15 minút ako my alebo každú hodinu aby si ľudia nemysleli že podvazdame ?? :)

Fakt ľudia zamyslite sa nad tým a vyjadrite svoj názor na tuto vec a prosím aj Vás MU. Zamyslite sa a prehodnote to ešte raz.

Ešte tu napíšem. Nenechám pošpiniť naše meno ! Pekný deň.

S pozdravom 1NFERN0 V.

• Možná si to pak tadi páni začnou uvědomovat, až budou pomalu přicházet o práci, protože je to koruna ke koruně...

A mě to taky přestává bavit..

Banovat hráče dle systému a neumět ho ověřit? Dělám práci, kde záleží na každé drobnosti a nedokážu si představit, že bych věřil systému a dál výrobek nekontroloval...

Ano, travian a my jsme váš výrobek, tak se starejte a dělejte tak, aby jste na něj mohli být hrdi a lidi se vraceli, né opak!

Nehrál jsem dýl a když jsem se vrátil, vidím, jak moc tu travian upadl... a proč? Děláte vše proto, aby lidi museli kupovat zlaté kvůli každé kravině a kde je za ty peníze produkt, který by tomu odpovídal sakra?

Grey

• Dobrý den,

píšu vám protože už mě nebaví co se děje na našem serveru (CZSK 3) ale co jsem slyšel není to jediný server kde se tohle řeší. Jsem z účtu Rocco&Allstars. Dostali jsme ban za údajné používání bota na farmení.

Trest jsme sice přijali i přestože s ním nesouhlasíme. Důvod byl zkušenost s ostatními hráči ze serveru když je někdo udal stejně vždycky dostali trest byť neprávem. Tudíž jsme to radši hned vzali... několikadenní dohadování by mělo stejný výsledek a jen by nás to víc zbrzdilo.

Na účtu hrajeme ve 4 lidech. Dva z toho mají třísměnný provoz tím pádem můžeme maximálně vykrývat aktivitu na účtu a když už se našel den kdy by nikdo nebyl sehnali jsme si zástup. Já osobně posílám útoky pravidelně v řádu jednotek minut, můj spoluhráč používá aplikaci budík v mobilním telefonu kde si nastaví vyzvánění po 5 a 10 minutách. O tom jsem se nikde nedočetl, že by to bylo zakázané. Proč asi taky když to není žádný script běžící na pc co by to odesílal za nás.

Proto se ptám jak posuzujete pravdivost udání?

Mohl bych dostat nějaký podložený důkaz o naší vině?

Jak by by jsme dle scriptu/botu mohly neútočit na oranžové a červené mečíky, číst ihned zprávy, stopovat prebrane vsi, posílat fl v nepřesnych sekundách?

To vážne dostane každý trest?

Neberete v úvahu, že tak jako v celém světe jsou v určitém oboru práce nebo třeba sportu vždycky slabší kusy, průmeřné výkony i lidi co jsou na špici?

Chtěl bych jasné vysvětlení a důkazy vedoucí k naší vině a jsem opravdu zvědavej protože za všechny nap účtu můžu dát ruku do ohně že hrajeme fér.

Zamyslet by se měl i váš tým jestli jsou bany opravdu na místě, hodně lidem to už leze krkem a nejem těm co dostávají bany. Ono taky jednoho dne může překročit práh trpělivosti a prostě na travian zapomenout. A bavíme se tu o hráčích kvůli kterým travian vůbec funguje nadále. Ano jsou to ti co kupují zlatky někteří né zrovna málo. Možná by nebylo od věci se nad tím zamyslet z druhého konce barikády. Buď to opravdu prověřit a nebanovat jen na pouhé udání od někoho z horní dolní protože mu padá naděje na vyhrání serveru tak volí cestu krysy.

Děkuji za odpověd s přáním hezkého dne

Bahys PePe Rocco team

• Zdravím,

rád bych sem taky přidal něco ze svého úhlu pohledu. Jak už psal výše 1NFERN0, jsem jeden ze zástupů tohoto účtu. Na účtu jsem skrz zástup několikrát farmil v různých denních dobách, vždy to bylo pomocí časovače v mobilu. Oba hráči na účtu 1NFERN0 věnují hrozně času i peněz do vaší hry a vaší odezvou je ban, který nelze dokázat, protože zkrátka žádný script nebo bot nepoužívají.

Jak už jsem zmínil, několikrát jsem byl požádán, abych farmil, protože ani jeden z duálů 1NFERN0 neměl čas. Několikrát mi svěřili farmení i v případě, kdy jsem říkal, že nejspíš nebudu moct posílat každých 15 minut. Proč by tohle dělali, kdyby mohli mít zapnutý prostředek, který by jim zajistil farmení?

Další věcí je, že nejsem jediný, kdo tam přes zástup farmil, taky se tam objevoval hráč Soul. To jsou už 4 lidi. Vážně si někdo myslí, že není reálné ve 4 lidech pokrýt 24h farmení po 15 minutách? Myslím, že jsme všichni potkali spoustu hráčů, kteří sedí u Travianu celé dny a farmí.

Taky je dobré zmínit, že jako zástupce jsem se taky několikrát ráno podíval na účet 1NFERN0 a ve vesnicích bylo více vojáků a méně pohybů, protože zkrátka ten, kdo v noci farmil, zaspal.

Dalším důkazem jejich farmářské aktivity je taky počet špehování, který neustále skáče a já předpokládám, že špehy jim po celém serveru bot neposílá.

Ještě bych dodal, že rád dohledám a dodám veškeré screeny konverzací, kdy mě účet 1NFERN0 žádal o farmení. Tohle mě opravdu naštvalo a to ani není můj účet a nevěnoval jsem tomu tolik času a peněz. Přesto jsem farmení na tomto účtu věnoval hodiny svého času, které jste právě hodili do koše. Díky.

Jak jste si určitě všimli, tak počet hráčů na herních serverech v letech významně klesá a tohle rozhodně není dobrá cesta k udržení si těch nejaktivnějších hráčů, kteří Vám hru stále drží při životě. Spousta různých firem, organizací, institucí doplatila na svou aroganci vůči svým zákazníkům a já věřím, že vašim cílem není se mezi takové subjekty řadit. Nicméně klesající počet hráčů a rostoucí počet stížností na MH team určitě není dobrým indikátorem.

• Někteří z nás se už snažili s tím něco dělat... dostali jsme jen tohle ;)

1. Lhůta 48 hodin byla nyní prodloužena na 72, Hráč má ale možnost prostě přijmout trest a kontaktovat CSR. Pokud byl bal neoprávněný, trest bude zrušen.

2. Existuje pevný sazebník trestů, který je stejný pro všechny domény a tresty tedy nejsou nijak ovlivněny náladou toho, kdo je uděluje.

3. Tento sazebník nemůžeme zveřejnit, protože nechceme uživatele podporovat, aby pravidla porušovali „promyšleně“.

4. Totéž platí pro otázku, jak funguje detekování botů. Pokud bychom zveřejnili tyto informace a podrobnosti, vedlo by to k tomu, že by se tvůrci botů přizpůsobili.

5. Můžeme být otevřenější ohledně procesu, který následuje po nahlášení podezření z použití botů podpoře.

Proces:

Možnost A:

• Hráč kontaktuje podporu, že někdo používá boty.
    • CSR odpoví hráči a pošle zprávu na RET.
    • Členové Týmu RET hráče prověří, a pokud je na účtu bot, udělí ban. Pokud na účtu bot není, pak ban neudělí.

Možnost B:

• Hráč někoho nahlásí pro použití botů přímo ve hře.
    • Člen Týmu hráče prověří , a pokud je na účtu bot, udělí ban. Pokud na účtu bot není, pak ban neudělí.

6. Hráči mohou klást otázky ohledně vlastního porušení pravidel a CS tým jim může sdělit nějaké informace, tyto jsou ale samozřejmě do značné míry omezené

• Existuje seznam toho, co smíme sdělovat. Pro boty je to:
    • Období, kdy byl bot použit.
    • Zda skript použil zástup.
    • Jaký IP skript byl použit (bez poslední části IP) – ke zjištění, který dual bota použil.

K určení, který dual použil bota také přesnější časový rámec použití bota, jako třeba den nebo noc.

7. Ohledně toho, že pokud automatický systém nebo admin zjistí, že hráč nehraje podle pravidel, hráč by měl mít možnost odmítnout obvinění a dál hrát. –To by mohlo vést k situaci, kdy by se hráč rozhodl zaútočit maximální silou, protože by věděl, že byl jeho bot detekován. Něco takového by mělo spíš negativní než pozitivní dopady.

8. Ohledně toho, že k banu by mělo docházet v odpoledních hodinách, aby se nestávalo, že po udělení banu účtu hráč kontaktuje podporu a dostane odpověď až za čtyři hodiny. – Tým RET a podpora jsou různí lidé a mohou mít různé pracovní hodiny. Je příliš mnoho lidí s příliš mnoha rozdílnými životy a pro většinu z nich toto není jejich hlavní práce. Není tedy možné je časově zkoordinovat. Navíc někteří mohou žít v úplně jiných časových zónách. Kromě toho se může stát, že hráči kontaktují podporu až několik hodin poté, co došlo k banu. Mít tu tedy lidi, kteří udělují bany, a lidi, kteří dělají podporu, současně, nic neřeší.

9. Ohledně falešně pozitivních výsledků ze skenu oáz – V tomto okamžiku je problém vyřešen, u hráčů s falešně pozitivními výsledky byly tresty zrušeny a hráči obdrželi kompenzaci a Tým RET slíbil situaci důkladně prověřit, abychom se v budoucnu udělování banů na základě falešně pozitivních výsledků vyhnuli.

• System na banovanie si predstavte ako daky machine learning algoritmus vyuzivajuci neuronovu siet + aktualny model dat (hracov na servery), a prosto ked sa zacnete vymikat spomedzi ostatnych tak vas to zabanuje (dajme tomu ze ak by 8 ludi v top 10 posielali farm nepravidelne kazdu hodinu a 2 posielaju farm kazdych 10 min presne, tak spominany 2 hraci ten ban dostanu).

• Tak tohle je pěkná kravina! Sám jsem dotčený účet z CZSK1, nikdo se mnou nejedná, nikdo se mě nenastane, a ban jsem dostal neoprávněně. Spravedlnosti se však nedovolám, protože mistr Cervantes místo toho, aby řešil tickety se vykecává na fóru, kde stejně kecá jen populistické kraviny, které jsou na míle vzdálené od pravdy!!

• Zdravim,

banovaci systém je úplná hovadina v tuto chvili.

Absolutně nechápu, jak toto někdo mohl schválit ..

Je najednou zakazane byt farmar ? A jak je mozne, ze na kazdem serveru vybanujete 7 z 10 co se stabilne umistuji v topce ?

opravdu verite, ze tolik lidi ma ted bota a driv ho nemeli ? Nebo ze lidi jako treba inferno, kterej v ty hre utopil tolik penez,

ze by za ne mel auto by ten ban riskoval ? Nejvetsi vtip je hrac i_love_you z CZSK3 , to si fakt nekdo muze myslet, ze by ten clovek byl tak blbej,

aby potom co dostane 33% si rekl - "to je v pohode urcite me uz nechyti" ? Ne Vas system je sracka a jesi bota mel nazacatku, tak urcite ne po 33%...

Budu rád, když mi nějákej člověk z travian teamu napise, co mame delat abysme nedostavali bany za nic .

Jesi si mám každou hodinu fotit přirozeni, že ještě nespim a farmim ? Vám psát na support - ještě nespim a farmim ?

Stači řict, co Vás uspokoji natolik, aby lidi kteři hraji fér a bavi je farm mohli hrat dal stejnym zpusobem .

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg