Bany na přání?

• Tak tohle je pěkná kravina! Sám jsem dotčený účet z CZSK1, nikdo se mnou nejedná, nikdo se mě nenastane, a ban jsem dostal neoprávněně. Spravedlnosti se však nedovolám, protože mistr Cervantes místo toho, aby řešil tickety se vykecává na fóru, kde stejně kecá jen populistické kraviny, které jsou na míle vzdálené od pravdy!!

pláčeš tu na špatném hrobě.....

Cervantes - je CM - (comunity manager) pokud nevíš co to je tak si to dej do Google translatoru.

cm - pokud vím tak neřeší(nikdy neřešil) prohřešky. Ale je tu od toho aby sbíral informace od komunity jak se jim hra líbí, nelíbí, připomínky a další nesmysly které si tu vymyslíte.

+ dával soutěže za 50zlatek aby hra byla “populární”.

To co chceš ať se řeší tak dělá Multihunter - který, nebo supr čupr team Ret - který máš očividně tak rád :D

• Tak z jakého důvodu od včerejška se mnou řeší můj údajný prohřešek, chytrolíne? :)

• Tak z jakého důvodu od včerejška se mnou řeší můj údajný prohřešek, chytrolíne? :)

třeba jen překládá ty nesmysly co píšeš pro team ret ;)

Zaostření v historii fora - a dohledáš příspěvek z řad TM kdy píšou že veškeré porušování pravidel řeší Ret, nebo anti bot systém.

• Čaute přátelé,

vítejte v klubu.

Můj příběh už tu někdo vzpomínal a jsem rád, že právě z řad Ramparts (czsk3) přišli tyhle slova a vidí, jak jsem se cítil bezmocně.

Prvý krát, kdy jste mi psali do žluté, že mě nahlašujete, jsem se zasmál a na našem chatu jsem se vám i vysmál, protože jsem si byl jistý, že jsem čistý a tak mě to

spíše těšilo. Každopádně o pár dní později přišel první ban 10% dolů. Byl jsem naštvaný, nepřijal ban a chuť to řešit byla obrovská skrz investovaný čas a úsilí abych měl

top účet ve farmu. Po první odpovědi asi po 12ti hodinách na českém supportu jsem zjistil, že něpřijmout trest (i když jste nevinní) je blbost. Nedozvěděl jsem se z hola

nic, jediné co mi bylo řečeno, že za farm jsem ban nedostal a tak jsem vyzlatil ztráty a pokračoval dále s vírou, že mě asi banují katavlak, který jsem použil (asi Xdesítek dalších

hráčů na X dalších serverch), ale co měl přijít do hry jejich systém na vláčky, tak jsem si říkal,že by mohli i tohle začít postihovat.

Druhý ban 33%, kdy s tím přišla i obrovská nechuť s tím cokoli dělat a naštvaný prostě vzdát investovaný čas a peníze, jsem dostal po 14 dnech od prvního. Tehdy jsem věděl,

že řešit cokoli s českým support systémem nemá smysl a že to jsou pouze lidé, kteří tu přesměrovávají požadavky a sami nemají práva cokoli zkoumat. Díky obrovské podpoře

mé aliance a lidí, kteří mi věřili (protože mě vídávali na chatu takřka neustále i v noci a viděli jak se stavím k podvodům a support účtům apod.)jsem byl odhodlaný tedy nadále

setrvat a bojovat. Napsal jsem tedy dlouhý email v angličtině na německý support, kde jsem se hájil stejně jako vy, že přes noc i přes den klikám i na zástupech, odpovídám přes zprávy

a posílá to člověk, né bot! Také jsem tam říkal X dalších důvodu, které prostě normální člověk musí vidět, že se o bota nejedná a to například, že jsem měl prioritnější farmlisty a né

každé vyslání jednotek šli všechny farmlisty ven v důsledku menšího počtu jednotek než farem, vždy podle toho, jak mi jednotky síthali. Nicméně, na německém supportu mi dotyční

odpověděli, že si mám důkladně zkontrolovat dualy, zástupy apod, že s jistotou bot byl použit. IP na které mi to zjistili byl počítač u mě v obýváku a účet jsem klikal sám s přítelkyní,

kdy ona jakožto zaměstnanec mi klikala od 5té ranní a dopoledne, než jsem vstal a já do 4té ranní od odpoledne a tak jsme měli skoro 24/7 účet pokrytý, samozřejmě, že se najdou

dny i hodiny, kdy děláte něco důležitějšího, ale převážně jsme se to snažili udržet v chodu co 10/15 minut. Tudíž zástupy nebyli třeba a dualové neexistovali.

Tedy po téhle odpovědi jsem nechtěl dále ve strachu klikat s dalšího banu, ale viděl jsem poslední možnost a to změnit prohlížeč na plně aktualizovanou mozillu a nějak ji nemodifikovat

dalšími addony (adblock a jiné). Bohužel ani to nevyšlo a tak jsem dostal poslední ban 50% dolů a vymazání celé armády. Po tomhle už jsem neměl ani chuť cokoli vymýšlet a hájit se

prostě měsíční tyranie ze strani TT tímto dostala i mě do kolen a tak jsem účet předal a přestal hrát s tím, že hrát travian pro mne nemá již smysl a je to hra pouze pro průměrné.

Jakkoli vyčníváte z řady a snažíte se hrát vyšší úroveň, tak jste potrestáni a tohle by si měli uvědomit i ti, kteří stále uvažují, že nadotují svůj účet a podpoří tím tak neschopný tým kolem

této hry.

Vzkaz pro ty, kteří dostali ban za script/bot, jestliže vám napíši, že bot byl prověřen a potvrzen (i když víte, že jste nic nepoužili), tak nehrajte hru dále, nedotujte, nezlaťte ztráty ! Akorát

jim lijete vodu na mlýn. Dostat jeden ban 10%/5% je nic pro farmáře, ale jestliže nezjistíte příčinu, tak stále pro ně budete podvodníky a dostaví se další tvrdší ban a pak další a bude to pro vás

nadále nehratelné. Udělejte rozhodnutí dříve než já ! Ušetříte si spoustu času a peněz. Díky všem za pozornost a třeba u jiné hry naviděnou !

I love you

• velmi pekne povedane, bany tu lietaju vsetkymi alianciami, taktiez sme najprv mysleli ze za gorkyho, ale bany pokracuju dalej, furt to je ten rovnaky dovod a script&bot. ludi to uz prestava bavit a to co nemci vymysleli nejaky detekcny system je nejaka somarina co by naprogramovali deti zakladnej skoly. pre nas posledny server, snad si to ludia tiez nenechaju.

• Napsáno úplně přesně. A cítím se úplně stejně.. Český TT absolutně nekomunikuje, Německo půl dne bez odezvy.. Řeším totéž na právě probíhajícím CZSK1.

Absolutní bezmoc, sám nevím jak dále.. Jsem 100% přesvědčený o své nevinně.

• Zdravim pane,

musim řict, že několik hráčů od nás ta vidělo, že FL docházi v zajimavých intervalech a nahlásilo tě, nicméně můžu řict, že toho celkem litujeme protože to spustilo tedle kolotoč sraček ze strany TT týmu .. Reálně jsi byl hráč s hrozným poteciálem a ne jen na tento server, ale celkově a chápu, že ted už se nikdy nelogneš ..

EDIT - Chtěl bych dodat, že se omlouváme, ban sis podle mě nazasloužil .. :) aspon za mě můžu řict, že čim větši kvalita serverů tim lépe a tim, že CZ3 přišel o tebe o určitou kvalitu přišel :)

Pokud s timdle travian nic nebude dělat přijde o všechny schopné hráče .. :-) Už i my jsme mluvili o přechodu na jinou hru jako parta lidi :)

• Hehe, taky jsem měl podobné argumenty :D Pak mě Black srazil na kolena před 3 měsícema jednou úplně topovou větičkou, který bys neuvěřil, kdybys to četl :D

Představ si to, jak to musí být super, abyste měli 24/7 aktivitu na účtě a ještě přitom budete schválně mít bota, který by měl poslat 2x FL za noc, protože v tu dobu vybíráte aktivní hráče a FL pošleš jen když je po 2 hodinách dostatek jednotek :D

• Představ si to, jak to musí být super, abyste měli 24/7 aktivitu na účtě a ještě přitom budete schválně mít bota, který by měl poslat 2x FL za noc, protože v tu dobu vybíráte aktivní hráče a FL pošleš jen když je po 2 hodinách dostatek jednotek :D

Odhliadnuc od toho, že si totalny haj*el a o nejakej moralke a cti si počul max kedysi dávno v rádiu tak tebe bežal farm v podobných intervaloch a zaujimavosť, že vždy (tušim 2x )ked si sa objavil v topke s naskokom na prvom mieste tak si dostal ban. Náhoda ? nemyslím si. Narozdiel od Alkoholika u ktorého som bez problémov ochotný veriť tomu, že bota nepoužival

• Odhliadnuc od toho, že si totalny haj*el a o nejakej moralke a cti si počul max kedysi dávno v rádiu tak tebe bežal farm v podobných intervaloch a zaujimavosť, že vždy (tušim 2x )ked si sa objavil v topke s naskokom na prvom mieste tak si dostal ban. Náhoda ? nemyslím si. Narozdiel od Alkoholika u ktorého som bez problémov ochotný veriť tomu, že bota nepoužival

Eh? Hele, pusinko, už z minulého threadu je vidět, že zřejmě trpíš nějakou formou stalkerského autismu, jež tě nutí mě pronásledovat z jednoho topicu za druhým, přičemž v tvém vlastním světě máš pocit, že někoho tvůj off-topic zajímá. Well, move along; nothing to see here.

• To co psal Black je dost často pravda. Takoví hráči prakticky ani nehrají jen nastavují boty a řeší komunikaci a většinu času tráví vypisováním na discord/skype chatech o tom jak jsou nejlepší na světě.

• To co psal Black je dost často pravda. Takoví hráči prakticky ani nehrají jen nastavují boty a řeší komunikaci a většinu času tráví vypisováním na discord/skype chatech o tom jak jsou nejlepší na světě.

vid ten šašo nad tebou :)

• Měl by se překopat celý systém a udělat možnost aby se hráči mohli obhájit ne je nechávat zbytečně se obhajovat na foréch kde si to MH občas pročtou a jen se nad tím pousmějí

• Hraci se muzou obhajit v ticketech. Ty jsou na to take urceny. (Neresim mozne vysledky te obhajoby, jen rikam, ze tu moznost maji.)

To jsou kecy - hádám, že už ty věci ani podruhé na přezkoumáni neposilate.... At Vám kdokoliv navrhne dodat cokoliv absolutně to nikoho nezajimá... Může Vám člověk poslat konverzace, že každej den sháni někoho, kdo by to za něj točil v určitejch chvilich - popřipadě jak řikám fotit si prdel každejch 10 min abyste fakt, věřili, že to posila a stejně si naleznete důvod proč to zamitnout - protože když si fotil prdel mohl to za něj posilat bot :))

• Raz som to tu uz pisal, vykatovat vsetky farmy a nebude ziaden microfarm -> nebudu moct banovat za farm botov. Asi jedina moznost je si nahravat 24/7 vsetko klikanie na kameru (spolu s vami ze klikate). A pak ked vam daju presny cas "kedy mal byt pouzit bot + presnu IP" tak ukazete presne ten kus zaznamu z ktore je vidiet ze to posielate rucne, ale v tom pripade by som si nechal zaplatit kameru, hardware kde sa musia tie zaznamy ukladat + cas straveny na instalacii vsetkeho -> lebo vlastne robite testera.

• Raz som to tu uz pisal, vykatovat vsetky farmy a nebude ziaden microfarm -> nebudu moct banovat za farm botov.

To je pekná ko... konina. Už takto sú def hráči pri defovaní v jemnej výhode oproti off hráčom, kedže zvýšením % TH sa dostanú ( hlavne teda druidi) kamkoľvek z xyz účtov xyz jednotkami skôr, než offar katmi, to znamená, že offar má problém postaviť offku( postaví ju možno 1 z 10), ktorá prerazí betón a ak ju aj postaví tak má problém ju živiť. Takto zamedzíš hlavnému zdroju surovín u 80% offarov, ktorí tu nesedia nonstop a tým pádom nemajú čas po nociach poslať 20 útokov po 4-5k jednotiek na väčších hráčov. ( Jediné čo tým dosiahneš, že miesto farmenia si každý off hráč založí 3-4 supporty ktoré rozvinie a následne to bude hlavný zdroj surovín. Vidím to u niektorých už teraz na servery a nie som s týmto štýlom zrovna stotožnený, kedže aj TT povolilo supporty hlavne za vidinou, že si off hráči vytunia support účty = vyšší príjem do kasičky. Načo mať 4 hráčov/účty, kde zlatí 1, keď môžeš mať 1 hráča na 4 účtoch a zlatí na všetkých) Z toho vyplýva, že misky váh sa znovu viac naklonia k zvýhodneniu def hráčov( nehovorím o tom, že spraviť dobrý farm tak, aby bol reálne výnosný a následne ho udržiavať, stojí kopu práce a času ). Týmto max dosiahneš, že offky 50/10 budú behať do 400k defu a možno 20 vyvolených čo dotoho nasype cez 1000€ postaví nejaké konkurencieschopné offky

• To je pekná ko... konina. Už takto sú def hráči pri defovaní v jemnej výhode oproti off hráčom, kedže zvýšením % TH sa dostanú ( hlavne teda druidi) kamkoľvek z xyz účtov xyz jednotkami skôr, než offar katmi, to znamená, že offar má problém postaviť offku( postaví ju možno 1 z 10), ktorá prerazí betón a ak ju aj postaví tak má problém ju živiť. Takto zamedzíš hlavnému zdroju surovín u 80% offarov, ktorí tu nesedia nonstop a tým pádom nemajú čas po nociach poslať 20 útokov po 4-5k jednotiek na väčších hráčov. ( Jediné čo tým dosiahneš, že miesto farmenia si každý off hráč založí 3-4 supporty ktoré rozvinie a následne to bude hlavný zdroj surovín. Vidím to u niektorých už teraz na servery a nie som s týmto štýlom zrovna stotožnený, kedže aj TT povolilo supporty hlavne za vidinou, že si off hráči vytunia support účty = vyšší príjem do kasičky. Načo mať 4 hráčov/účty, kde zlatí 1, keď môžeš mať 1 hráča na 4 účtoch a zlatí na všetkých) Z toho vyplýva, že misky váh sa znovu viac naklonia k zvýhodneniu def hráčov( nehovorím o tom, že spraviť dobrý farm tak, aby bol reálne výnosný a následne ho udržiavať, stojí kopu práce a času ). Týmto max dosiahneš, že offky 50/10 budú behať do 400k defu a možno 20 vyvolených čo dotoho nasype cez 1000€ postaví nejaké konkurencieschopné offky

Krome te pasaze, ze se mobilita defu posunula dost v neprospech offaru, mi to pripada jako soubor naprostych blafu, kort ta koncovka s temi 1000 eury, pokud se tedy nebavis konkretne o serverech, kde se merguje armada zlatkami.

A supporty? Kolik meli Cirkusaci supportu, ze pred koncem BP zalozena 2. vesnice, nafarmeno pres 200k a offbody skoro zadne? (hlavne nepis, ze jste koupili hooodne kleci, pocitat umim) :sleeping:

Nicmene tu asi odbocujeme dost z tematu banu a trestu, tak se omlouvam.