Travian Tournament 2019 - Döntő vége 2020.03.09

• Kedves Travian játékos,

Minden jó dolognak vége szakad egyszer, és ez igaz most erre a korra is. Egyszer Salamon kapott egy gyűrűt, amire egy üzenet volt vésve, amely a világ minden örömét és bánatát eltüntetheti, az üzenet durván így fordítható: "Egyszer ez is elmúlik." Számunkra is öröm és bánat is, hogy bejelentjük minden Travian játékosnak: ez is elmúlt! Reméljük, hogy annyira élveztétek a velünk töltött időt, amennyire mi élveztük, hogy kiszolgálhattunk benneteket, és köszönjük, hogy egészen a végéig velünk voltatok!

Az eredmények: A nappal már régen éjszakába váltott, de ⚡ M.L & HIT ⚡ falujának dolgozói az egész téli éjszakát átdolgozták, óvakodtak a számtalan seregtől, melyek munkájuk megsemmisítéséért meneteltek, tudták, hogy az idővel állnak versenyben, és a legnagyobb fenyegetéssel néznek szembe a szabad népek. Pontosan 02:14-kor beépítette az utolsó követ egy névtelen munkás a leghatalmasabb és egyben legimpozánsabb építménybe, amilyet a világ a natar nép bukása óta nem látott.

Az építményt több millió egységnyi nyersanyag felhasználásával és szövetségesei segítségével, a "ML&HIT" klánnal együtt építette meg "M.L". A bátor védők milliói ezzel a teljesítménnyel, mint a kor győztesei bevonulnak a történelembe, hiszen elsőként teljesítették a nagy célt. Ezért "M.L" kapja meg a "korszak nyertese" címet!

E napok végén "PoWeR-FuLL" került a legnagyobb birodalmak élére, őt "المتغطرس" majd "Alshreef99" követik a sorban.

"R E V E N G E" volt ennek a kornak a legnagyobb és legfélelmetesebb hadvezére.

"Azrael" volt a legdicsőségesebb védő, aki már a kapuknál lemészárolta az ellenséget.

Üdvözlettel,

A Ti Travian Csapatotok

• Gratulálunk mindenkinek és köszönjük a részvételeteket!

Pár fontos információ a nyeremények kiosztásával kapcsolatban:

• A következő napokban befejezzük az ellenőrzéseket és számolásokat
    • Március végéig kiosztásra kerülnek a kuponok email formájában
    • Március végéig emailt fog kapni az, aki eszközt nyert, melyben egy kitöltendő formulát lát majd.
    • A megnyert eszközök maximum 6 hónapon belül kerülnek kiküldésre.
  • Minden magyar részt vevőnek tiszta szívből gratulálok.Én azt hiszem a következőt is kihagyom.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Némi statisztika:

5.344 account élte meg a szerver végét, összesen 67.887 faluval (12,7/acc), 44.408.639 népességgel (8.310/acc), 328.897.511 támadó ponttal (61.545/acc), és 546.469.428 védőponttal (102.258/acc).

Kategória osztályok határai:

népesség:

felső: 1807 darab (9.593 ponttól), átlag 16.258 pont;

közép: 1281 darab (5.534 ponttól), átlag 7.482 pont;

alsó: 2.256 darab, átlag 2.414 pont.

támadópont:

felső: 963 darab (90.580 ponttól), átlag 279.872 ponttal;

közép: 951 darab (21.624 ponttól), átlag 48.869 ponttal;

alsó: 3.430 darab, átlag 3.763 ponttal.

védőpont:

felső: 1144 darab (118.227 ponttól), átlag 375.337 ponttal;

közép: 1168 darab (39.276 ponttól), átlag 72.343 ponttal;

alsó: 3.032 darab, 10.748 ponttal.

Készítettem egy diagrammot is.

Ezen, egy pont jelentése:

falu: 1

népesség: 654,1553

támadópont: 4.844,779

védőpont: 8.049,692

Sajna, a top kiugróan magas értékei miatt, sok nem látszik, ezért készítettem egy másikat, melyen nincs rajta az első 50:

Ami (nem) látszik: a népesség vonala, legkésőbb úgy az ezredik helyezéstől, gyakorlatilag egyenesnek tekinthető. A falvak szám, egy nagyjából 5-ös vastagságú vonal mentén, lényegében másolja ezt a vonalat.

A két harci pont nem áll be egyenesre. A meredekségük folyamatosan csökken, és hiába, hogy a védő kezdi magasabban, a lista nagy részén a támadópontok meredeksége csökken lassabban.

• Minden magyar részt vevőnek tiszta szívből gratulálok.Én azt hiszem a következőt is kihagyom.

Én is, és én is. Ez utóbbit azért, mert hiába, hogy a normálhoz képest olyan, mintha egy bruttósított búzafelező ereklyém lenne, ha két belépés között nem tudom hova tenni a nyersanyagot.

• Én is, és én is. Ez utóbbit azért, mert hiába, hogy a normálhoz képest olyan, mintha egy bruttósított búzafelező ereklyém lenne, ha két belépés között nem tudom hova tenni a nyersanyagot.

A Kvalin ott voltam a végéig aztán töröltem mert a magyarok nem vettek be. A Finálén ugyan csak ott voltam a szero közepéig színtén nem vett be egy magyar klán se. Beléptem egy Brazil klánba ami nagy pechre kb 7 nagy orosz klán területén volt. Én nem vártam meg még sorra kerülők ,hogy 0 ázzanak. Pedig Bunkofon Peti adott kulcsot.A következő Bajnokságon se fog be venni senki szóval eleve nem is akarok regisztrálni.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)