Hledám dual na czsk3 - hned

• Ahoj lidičky, hledám někoho na dual. Jedná se o server czsk3 :) Pokud máte zájem přidat se na velmi dobře rozběhnutý účet, germán, off, solidní stav armády i vesnice, apod.. Napište mi na FB a domluvíme se ;) Jaroslav Kovačka Jr. je můj FB :) Díky všem co se ozvou a přeji příjemný zbytek dne a pořádné pecky hraní TR :)

Kovinho30

PS. Pro thoruse upraveno... stačí TOP 5 útočník, TOP 5 hrdina, 14 vesnic? díky thorous

Post was edited 2 times, last by Kovinho30 ().

• prodám televizi, je velmi velká a má barevný obraz, barva černá apod.. - hned

Je tak těžký ty statistiky alespoň zaokrouhlit na stovky? Už jenom z toho inzerátu mám jasno, že bych s tebou na jednom účtě nehrál.

PS. není to rejpání, jenom podnět k zamyšlení - pokud hledáš kvalitního duala a ne klikací opici

Post was edited 1 time, last by thorous ().

• prodám televizi, je velmi velká a má barevný obraz, barva černá apod.. - hned

Je tak těžký ty statistiky alespoň zaokrouhlit na stovky? Už jenom z toho inzerátu mám jasno, že bych s tebou na jednom účtě nehrál.

PS. není to rejpání, jenom podnět k zamyšlení - pokud hledáš kvalitního duala a ne klikací opici

Nevím co a jaké stovky máš na mysli.. Jestli chceš přesní čísla, tak to určitě nebudu psát veřejně :D :D A dobrý, tak ty máš jasno :D :D nech prostor dalším díky :D :D