🏆 Graj jak zawodowiec!

• nick domi

serwer ts4

Po zbudowaniu jednej kryjówki, wybuduj w wolnych miejscach 1 lvl kryjówki. Poza zwiększeniem ogólnej pojemności kryjówek, daje nam +1 PK kosztem 130 surowców, dobry deal

Post was edited 2 times, last by minik ().

• nick domi

serwer ts4

Bandaże/plastry działają już od pierwszej utraconej jednostki. Jedna stracona jednostka to 1bandaż 4 stracone to 2 bandaże itd...

Post was edited 1 time, last by minik ().

• Drodzy,

Porady powinny składać się z jednego lub maksymalnie dwóch krótkich zdań. Inne porady, nie będą mogły być uznane za spełniające wymagania. Bardzo mi przykro.

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• nick domi

serwer ts4

Dobrze jest posiadać kilka przedmiotów danego typu i używać wg potrzeby. Bohaterem w czasie spoczynku noś hełm gladiatora lub regeneracji, w czasie wyprawy ubierz hełm uwagi, hełm najemnika przyda ci się tylko w trakcie wydania polecenia szkolenia piechoty, potem możesz go zdjąć - tak samo z hełm jeźdźca i kawalerią.

• nick domi

serwer ts4

Podczas wyzwania nie zdobędziesz przedmiotu który już posiadasz( jestem pewny na 99% - albo po prostu miałem szczęście i nie tyczy się to klatek, bandaży itp.). Więc warto kupić na aukcji róg natarów, często za jedyne 100 srebrnych monet, a samemu znaleźć coś cenniejszego.

• nick domi

serwer ts4

Podczas wyzwania nie zdobędziesz przedmiotu który już posiadasz( jestem pewny na 99% - albo po prostu miałem szczęście i nie tyczy się to klatek, bandaży itp.). Więc warto kupić na aukcji róg natarów, często za jedyne 100 srebrnych monet, a samemu znaleźć coś cenniejszego.

Miałeś po prostu szczęście.:D

One, two – Freddy’s coming for you
    Three, four – better lock your door
    Five, six – grab your crucifix
    Seven, eight – gonna stay up late
    Nine, ten – Never sleep again

• Hehe Glacier się dwoi i troi z tłumaczeniem zasad, po czym pod jego postem - złote rady jak wypracowania na j.polskim ^^

- RONIN -

Oddajcie mnie to stare forum...

• Witajcie,

Wybaczcie, że dopiero teraz. Miałem trochę przebojów ze zdrowiem (nie, to nie to o czym myślicie).

W lipcu nie mieliśmy niestety za wiele zgłoszeń.

Zdecydowałem się nagrodzić minik dwoma voucherami za jego wkład. Bardzo dziękuję!

Zachęcam wszystkich do pisania swoich porad.

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Witam. mój poradnik.tak ze swojego doswiadczenia ładujesz 1200 monet co 3 dni i nie ma bata zeby nie wygrac.monety wygrywają gre to jest taki mój mały poradnik ale taka prawda bez monet nic nie osiągniesz ta gra na tym polega.płacic zeby wygrac .pozdrawiam ziomeczkó

• Nick: kolbol

Serwer:TT Qualification 2020 Group Europe

Jeżeli jesteś pod ochroną to ulepszaj tylko pola surowców. I 12h przed końcem ochrony zacznij budować dużo jednostek obronnych.

• Witajcie,

W sierpniu nie znalazłem żadnych wartościowych porad.

Trzymam kciuki za kolejny miesiąc.

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

• Witajcie,

We wrześniu nie było niestety żadnych nowych porad. Zachęcam Was do wzięcia udziału w tym konkursie - wystarczy krótkie, proste zdanie :)

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

• Dyplomacja i jeszcze raz dyplomacja ! Nie obrażaj się na innych, a gdy Cię ktoś nadmiernie gnębi grabkami/atakami, napisz do niego jakiś dowcipny tekst. Rozbawienie rywala to połowa sukcesu ! :) Travian to nie tylko gra wojenna, ale także towarzyska. Wykorzystaj to. I druga rada: Nigdy, ale to NIGDY nie zadzieraj na serwerze z kobietami ! To najbardziej zawzięci gracze, ale też o złotych serduszkach. Jeśli jesteś mężczyzną, postaraj się zaprzyjaźnić z taką "graczką", a surki, deffa i sitta nigdy Ci nie zbraknie :) Niewiasty to najbardziej wierni towarzysze tej gry. Jak kiedyś stworzą sojusz tylko dla kobiet, klękajcie narody !

Pindziul - obecnie ts11pl

• GrubyPerez

ts10

warto, naprawdę warto na samym początku inwestować w bohatera - we wstępnej fazie gry stanowi ostoję często nie do przebicia. Zatem na aukcjach polować zarówno w pudełka z maścią, wiadra oraz zwoje. Każdy z tych przedmiotów jest niezmiernie pomocny.

Osobnym tematem są klatki - mocno zbudowane zoo na początku gry stanowi def nie do przebicia, którego w dodatku nie trzeba karmić !

Fantastycznie jest być nowym graczem w Travianie :)

Powodzenia ! :)

• Nick: NieMoralnaPara

Serwer: PL x3

Nowy gracz przedewszystkim powinien wejść tu: https://answers.travian.pl/ i zapoznać się z "instrukcją obsługi", można tu znaleźć odpowiedzi na wiele pytań. Jesteś nowy i nie wiesz o co zapytać??? Nie martw się! :D Możesz przejrzeć najczęściej zadawane pytania i coś wybrać a może przeczytać wszystkie? :)

Proponuję podstawowe pytanie i najważniejsze "ile masz czasu na grę?" kierując się odpowiedzią na to pytanie wybierz nację która będzie najbardziej Ci odpowiadać. Jest to BARDZO WAŻNE ponieważ ta strategia wymaga dużo pościęconego czasu gdy chcesz grać ofensywnie.

Teraz w skrócie :P

Wejdź tu: https://answers.travian.pl/

Wybierz pytanie "Jak grać w Traviana" następnie "Początek gry" i ostatnie "Jakie nacje występują w Travianie i czym się różnią"

Dalej sobie poradzisz :D

Pozdrawiam

PRO8L3M

• Gdy chcesz grać z coplayerem, dogadaj się z kimś z innej strefy czasowej, tak by czas gry był zgodny z waszym trybem dobowym.

nick: kepio

PLX3

970x250_5Tribes.png