[Dyskusja] 💬 Codex Victoria x2

• Amphitheatre_Poland.png

Witajcie,

Zachęcam do dyskusji na temat wprowadzonych nowości w Codex Victoria, który wystartuje już wkrótce :)

Szczegóły zmian znajdziecie w tym wątku: Codex Victoria x2 Speed - Co nowego?

Jeśli macie tylko jakiekolwiek pytania - piszcie śmiało! :)

Wasz zespół Travian: Legends

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Pytanie mam co do nowych zadań czy opcja z rozbudowa nowej wioski i otrzymywaniem za to nagród jest rozpatrywana do wprowadzenia na normalnych serwerach?

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Pytanie mam co do nowych zadań czy opcja z rozbudowa nowej wioski i otrzymywaniem za to nagród jest rozpatrywana do wprowadzenia na normalnych serwerach?

Witaj,

Przyznam szczerze, że nie rozumiem Twojego pytania. Przeczytałem 5 razy i nadal nie rozumiem dlatego proszę Cię o napisanie go jeszcze raz - po prostu nie jestem pewny o co pytasz.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Na nowym codexie ma być nowy mistrz zadań w którym jest wspomniane coś o zadaniach na nowo założonej wiosce i nagrodach za ich wykonywanie pytam czy taka opcja również wchodzi w grę na przyszłych serwerach legends

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Na nowym codexie ma być nowy mistrz zadań w którym jest wspomniane coś o zadaniach na nowo założonej wiosce i nagrodach za ich wykonywanie pytam czy taka opcja również wchodzi w grę na przyszłych serwerach legends

Dziękuję :)

Przekażę Twoją sugestię - albo jak się domyślam po kolejnych postach - Waszą sugestię do przeanalizowania do naszej centrali. Zapewne potrzebne byłyby nowe zadania, ponieważ te, o których wspominasz zostały jedynie przeniesione do kategorii "Nowa osada" z uwagi na funkcjonalność "Szybki start".

Odpowiadając jednak na Twoje pytanie - na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji. Jak tylko się pojawia - od razu się z Wami nią podzielę.

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

• opisane jest jako normalny samouczek czy tam mistrz zadań zwał jak zwał ale nowa opcja są nagrody na nowo założonej wiosce czyli wiosce nr 2 obecny samouczek nie ma nic z tym wspólnego

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• opisane jest jako normalny samouczek czy tam mistrz zadań zwał jak zwał ale nowa opcja są nagrody na nowo założonej wiosce czyli wiosce nr 2 obecny samouczek nie ma nic z tym wspólnego

Mówimy o zadaniach Mistrza Zadań. Tak, opcją są nagrody na założonej osadzie, ale są to zadania tak naprawdę przeniesione z obecnego Mistrza Zadań, który jest na regularnych serwerach - dlatego wspomniałem o nowych zadaniach dla regularnych serwerów, ponieważ te obecne musiałyby zostać tam gdzie są :). I to nie jest takie wcale nowe ;) - to już było na poprzednim serwerze Codex Victoria.

glacier.png

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Szpital jak najbardziej pomysł trafiony(za długoi jednostki się leczyły). Pytanie: Czy elka będzie teraz działała na szpital czy znowu nie?

Limit 50 zm na łączenie wojsk dziennie to niestety nietrafiony pomysł. Mozna było to zwiększyć do 200 zm chociaż.

Brak informacji o bonusie PT - jak się da to uzupełnij Glacierku ( i o ile wiesz)

• A po co Ci te cudoffy na cv? Jak dla mnie łącznie wojska powinno być jedynie za surkę. Byłoby więcej satysfakcji z tworzywa dużych czyściochów.

Szybki start - tu jest mały problem z nadużyciami, ostatnio bardzo dużo kont powstawało jedynie dla założenia tych szybkich trzywioskowych kont by je grabić. Może wrócić tak jak było kiedyś, szybkie wioski tak, ale bez eko. Wiem tg chce nam zapewnić przyjemniejszy start, który klasycznie jest dość mozolny, ale jak nie umiemy bez nadużyć to ja bym był za ograniczeniem aż takich udogodnień.

• Szpital jak najbardziej pomysł trafiony(za długoi jednostki się leczyły). Pytanie: Czy elka będzie teraz działała na szpital czy znowu nie?

Limit 50 zm na łączenie wojsk dziennie to niestety nietrafiony pomysł. Mozna było to zwiększyć do 200 zm chociaż.

Brak informacji o bonusie PT - jak się da to uzupełnij Glacierku ( i o ile wiesz)

1. Dziękuję za opinię. Nie, ten artefakt działa na szkolenie jednostek, a nie na ich leczenie, więc tutaj nie ma zależności, która mogłaby powodować, że powinien on działać.
    2. Dziękuję za opinię.
    3. Bonus Placu Turniejowego pozostaje bez zmian. Patrz tutaj: Travian: Codex Victoria

A po co Ci te cudoffy na cv? Jak dla mnie łącznie wojska powinno być jedynie za surkę. Byłoby więcej satysfakcji z tworzywa dużych czyściochów.

Szybki start - tu jest mały problem z nadużyciami, ostatnio bardzo dużo kont powstawało jedynie dla założenia tych szybkich trzywioskowych kont by je grabić. Może wrócić tak jak było kiedyś, szybkie wioski tak, ale bez eko. Wiem tg chce nam zapewnić przyjemniejszy start, który klasycznie jest dość mozolny, ale jak nie umiemy bez nadużyć to ja bym był za ograniczeniem aż takich udogodnień.

Dziękuję za opinię.

glacier.png