Zostań w domu

• I po pietruszce... konto zlikwidowane.;(;(;(

Tak to jest jak wierchuszka Traviana śpi, a inni nie zasypiają gruszek w popiele:

Glacier : [EDIT]: Nie promujemy na Forum tego typu portali. Bardzo mi przykro.

A było to w czasach kiedy Kara Mustafa, Wielki
    Mistrz Krzyżaków, z wojskiem eskimoskim wyruszył na Kraków...

Post was edited 1 time, last by Glacier: Niepoprawne linki. ().

• hahaha, nic takiego nie napisałem, to nie był atak, tylko pochwała. Kłania się czytanie ze zrozumieniem, podobno Lord Turek szkoli w tej dziedzinie, Adamoss po kursie u Turka jest w stanie zrozumieć 82% słowa pisanego, czyli olbrzymia poprawa. :)

• Glacier : [EDIT]: Nie promujemy na Forum tego typu portali. Bardzo mi przykro.

No tak:/, sam nie skorzysta (:?:) i innym żałuje:cursing: ;)

Travian woli

:gau02::rom03::rom08:Make war, not "love":teu03::teu02::hun02:   :(

zamiast

:* Make "love", not war :love:

A było to w czasach kiedy Kara Mustafa, Wielki
    Mistrz Krzyżaków, z wojskiem eskimoskim wyruszył na Kraków...

• hahaha, nic takiego nie napisałem, to nie był atak, tylko pochwała. Kłania się czytanie ze zrozumieniem, podobno Lord Turek szkoli w tej dziedzinie, Adamoss po kursie u Turka jest w stanie zrozumieć 82% słowa pisanego, czyli olbrzymia poprawa. :)

Nie odebrałem tego jako atak - bardziej jako śmieszki ;)

Ale masz rację, przynajmniej tak mi się wydaje ;) przeczytałem po prostu Twoją odpowiedź bez pamięci co ja dokładnie napisałem. Na kurs czytania... nie ma czasu, myślę, że totalnie źle ze mną nie jest. Czasami po prostu za szybko na coś odpiszę ;)

weles_PL 1:0 Glacier !

Kronikarz - haha :D no ktoś musi być tym złym :saint:

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Jeśli chodzi o niespodziankę... to mała podpowiedź: Jest to oczywiście związane z #zostańwdomu i okresem związanym z wirusem, w którym wszyscy jesteśmy.

;) więcej nie powiem.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Nagie bohaterki? 8o I orgie po odpaleniu browaru

• Każdy na start dostanie róg natarów 5 plastrów i 10 tablic a i po 100srebra extra

#zostanwdomu

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Travian w starej wersji? Na dodatek trzy serwery? 2.5 classic, 2.9 wersja bez artków i 3.4 ?

Niestety nie.

Nowy legalny bot?

Nie, nie tym razem ;)

zdychajace wojsko z powodu wirusa wstajesz rano i jestes bez wojska :d

To mógłby być pomysł, ale nie, nie tym razem!

Każdy na start dostanie róg natarów 5 plastrów i 10 tablic a i po 100srebra extra

#zostanwdomu

To by było za proste, też nie to ;)

glacier.png

• Glacier widzę, że wszystkie odpowiedzi na nie. Statystycznie powinieneś chociaż z połowę zaakceptować ;D
    Co do starych serwerów to na to nie liczcie, ostatni serwer classic był zrobiony na naszą prośbę i szału nie było. TT raczej nie był zadowolony :S

- RONIN -

Oddajcie mnie to stare forum...

• Glacier widzę, że wszystkie odpowiedzi na nie. Statystycznie powinieneś chociaż z połowę zaakceptować ;D
    Co do starych serwerów to na to nie liczcie, ostatni serwer classic był zrobiony na naszą prośbę i szału nie było. TT raczej nie był zadowolony :S

Dajcie mi tylko szansę, a chętnie tak odpowiem!

glacier.png

• Nie będzie awarii przez trzy najbliższe dni?

Szkoda, jednak nie trafiłem.

WE ARE WORKING ON IT - SEVERAL GAMEWORLD NOT REACHABLE 🛠

We are aware of the issues occurring on several gameworlds. Our technical department is currently investigating and working on a solution. As soon as we have assessed the issue, we will inform you about the next steps. We apologize for the inconvenience and thank you for your patience!

We apologize for the inconvenience!

:)

• Szkoda, jednak nie trafiłem.

WE ARE WORKING ON IT - SEVERAL GAMEWORLD NOT REACHABLE 🛠

We are aware of the issues occurring on several gameworlds. Our technical department is currently investigating and working on a solution. As soon as we have assessed the issue, we will inform you about the next steps. We apologize for the inconvenience and thank you for your patience!

We apologize for the inconvenience!

:)

Pytanie z innej beczki, działają wam serwery?

Wszystko wróciło do normy, dzięki za szybką informację :)

weles_PL - ja tam chyba sprawdzę czy miałeś coś z tym do czynienia... to się nie dzieje, że piszesz o awarii i bach, następny dzień serwery dostają tzw. czkawki !

glacier.png