Balkans 1

• Pozz svima, počela su već neka prepucavanja, ostavite to za mape, ima dovoljno prostora :)

Sretno svima, i nek najbolji prevaranti pobijede :D

BALKAN 1 2020 - KAMIKAZE TEAM CDP

• Pozdrav svima, da li neko moze da mi objasni sta se desavaa na -/- ? Ko je ko? ko je sa kim, ko je protiv koga ?

Zbunjen sam jako.

Srecno!8)

• Kakvo je stanje na serveru , ima jakih igraca dobrih farmera. Bice dobrih logova

Da, ima jakih prevaranata sa po 10-15 multića. Tužno na šta se svela ova igrica, zar je nekom toliko bitno da dokaže svoju moć u virtuelnom svijetu..

• Ovde ne moze 2 reda proci da neko ne krene da place kako neko bolji ima multica :D dajte neke pretnje, rezanje, veselije teme, zamro forum zbog plakanja :D

• Ovde ne moze 2 reda proci da neko ne krene da place kako neko bolji ima multica :D dajte neke pretnje, rezanje, veselije teme, zamro forum zbog plakanja :D

Pa kakve ti veselije teme hoćeš, ovu igricu će još malo igrati samo oni najbolesniji i oni koji nemaju drugog života osim traviana. Jer da bi mogao parirat koliko toliko moraš klikat bruku profila, inače si beskoristan

• Pa kakve ti veselije teme hoćeš, ovu igricu će još malo igrati samo oni najbolesniji i oni koji nemaju drugog života osim traviana. Jer da bi mogao parirat koliko toliko moraš klikat bruku profila, inače si beskoristan

Pa tako je u svakoj igrici ako gledas da budes prvi u statistikama, sta je dobro u ovoj igrici sto je statistika najmanje bitna :)

• Pa tako je u svakoj igrici ako gledas da budes prvi u statistikama, sta je dobro u ovoj igrici sto je statistika najmanje bitna :)

Jeste, statistika je najmanje bitna, zato ljudi i trgaju svim mogućim silama da se mogu poslije hvalit kako su oni izbacili neku off/deff, uradili nešto, zato i jeste ovakvo stanje kakvo je sad. Pitaš se zašto je zamro forum, zar nije preočigledno? :)

• Jeste, statistika je najmanje bitna, zato ljudi i trgaju svim mogućim silama da se mogu poslije hvalit kako su oni izbacili neku off/deff, uradili nešto, zato i jeste ovakvo stanje kakvo je sad. Pitaš se zašto je zamro forum, zar nije preočigledno? :)

Nije, salio sam se malo, jos nisu pocela katanja, valjda ce oziveti tada :D

• Da, ima jakih prevaranata sa po 10-15 multića. Tužno na šta se svela ova igrica, zar je nekom toliko bitno da dokaže svoju moć u virtuelnom

Ne vidim sto bi bilo tuzno, prati se korak sa vremenom i ostalim serverima. Sve sto mh ne banuje nije zabranjeno. Placete po forumu kako svi imaju multice, skrecete sa toga da vi zapravo lose igrate i da to cak nije ni do multica vise. Vremenom tehnologija napreduje sam biras ides li uz to ili ostajes u prasini.

• Ne vidim sto bi bilo tuzno, prati se korak sa vremenom i ostalim serverima. Sve sto mh ne banuje nije zabranjeno. Placete po forumu kako svi imaju multice, skrecete sa toga da vi zapravo lose igrate i da to cak nije ni do multica vise. Vremenom tehnologija napreduje sam biras ides li uz to ili ostajes u prasini.

Evo ga jedan takav se upravo upecao :D

Kakva ti je ovo crna tehnologija, 100 programa za mjenjanje ip adresa i slicnih gluposti.. Ma ustvari što se ja prepirem sa vama ako vam je toliko stalo do Traviana, klikajte, uživajte i mislite da ste neko i nešto u virtuelnom svijetu, jer u stvarnom vjerovatno nećete nikad ništa biti ako ovako razmišljate kao dotični

I baš je to žalosno što sad da bi bio dobar igrač moraš imat što više multića.. Kakav ti je to skill, strateška igra.. ??

• Evo ga jedan takav se upravo upecao :D

Kakva ti je ovo crna tehnologija, 100 programa za mjenjanje ip adresa i slicnih gluposti.. Ma ustvari što se ja prepirem sa vama ako vam je toliko stalo do Traviana, klikajte, uživajte i mislite da ste neko i nešto u virtuelnom svijetu, jer u stvarnom vjerovatno nećete nikad ništa biti ako ovako razmišljate kao dotični

I baš je to žalosno što sad da bi bio dobar igrač moraš imat što više multića.. Kakav ti je to skill, strateška igra.. ??

Svako ima svoje, tehnologija je u tome da ne budes uhvacen. I prije su ljudi znali otvarati 2-3 naloga da pomazu svome samo sto tada su to radili ili preko istog racunara ili drugih telefona. Ovo za pravi zivot necu ni da komentarisem koliki je apsurd :). Travian se promijenio dosta na vama ostaje da placete ili da igrate. Na bilo koji veci server da ste dosli i pokusali nesto vidjeli bi istu sliku kao i ovdje, zapravo mnogo goru zato sto to tamo ljudi nose na visi nivo.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg