Balkans 1

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Ne,ja sam bio do kraja,rusen vise puta i vracao se...A na kraju sam otisao jer nisam mogao gledati vise bolest tvoje bivse dulke ;)

Bolje priznaj da je Evelin slepac, i ne vidim razlog zašto se kriješ iza novog naloga na forumu. Kad ne znaš ko je kriv optuži silver ;)

• Ljudi morate shvatiti nesto, ovo je Balkanski server i Balkanski sklop mozga je u tome sto kad je neko bolji od tebe uvijek se kaze gle ga je*o mamu vara, ne zna niko da kaze svaka cast majstore samo napreduj da budes jos bolji :)

• Bolje priznaj da je Evelin slepac, i ne vidim razlog zašto se kriješ iza novog naloga na forumu. Kad ne znaš ko je kriv optuži silver ;)

Ne krijem se...;) A nisam bas jedini koji je optuzuje za raspad tamo....99% servera tvrdi to....

Lijep pozdrav ne bi o proslim serverima vise.🙃

Sto se Evelina tice,on je za vas prvo covjek s karakterom,drugo kao igrac klassa...Pozz

• Ne krijem se...;) A nisam bas jedini koji je optuzuje za raspad tamo....99% servera tvrdi to....

Lijep pozdrav ne bi o proslim serverima vise.🙃

Sto se Evelina tice,on je za vas prvo covjek s karakterom,drugo kao igrac klassa...Pozz

Igrač bez of sela je klasa, drago mi je da znam :D

• Drago mi je vidjeti aktivnosti na svim koordinatama. :)

Samo jako :)

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

KEMAL MALOVČIĆ

• Uspeh nema šta...

planirao sam da totalno ne vidim tvoje objave sta pises ocigledno zelis da izazoves neku reakciju i da se neko ovde kuca i prepucava sa tobom .... dal je uspeh ili ne to je savrseno nebitno veci bi uspeh bio da imas jedan acc i na njemu igras barem do pola servera kao i 1 ally ne u smisli jedan acc nego u smislu tvoj nacin 10 acc al da barem izdrzis na istom i istoj ally da se razumemo tolko od mene sto se tice tebe momak :)

• nema dogovora između lava i ovce ;)

DIPLOMATIE PAR EXCELLENCE FOR CN TM ALLY. POKE FOR ANYTHING IMRPOTANT :!::!:

• planirao sam da totalno ne vidim tvoje objave sta pises ocigledno zelis da izazoves neku reakciju i da se neko ovde kuca i prepucava sa tobom .... dal je uspeh ili ne to je savrseno nebitno veci bi uspeh bio da imas jedan acc i na njemu igras barem do pola servera kao i 1 ally ne u smisli jedan acc nego u smislu tvoj nacin 10 acc al da barem izdrzis na istom i istoj ally da se razumemo tolko od mene sto se tice tebe momak :)

Što bi Erode rekao ti kao pismonoša si nebitan, a šta ću kad znam da klikam 10ak naloga i imam vremena. Hteo sam da vam čestitam na 4 oteta sela, ali očigledno da si pogrešno protumačio 😂😂😂

• ako smijete, slikajte priliv resursa kroz pijacu, nemojte mislit da ste pametni

kad krnes od bobana smokija pa nadalje... pijace vise primile nego sto je savez doniro u bonuse :/:S

https://prnt.sc/st140g druze pa nismo svi veverice kao vi jel si cuo nekad za postenu igru ? ja ne kmecim nego vas prozivam i gasiram lepo mi da gledam takve oparene...a drugo svako ko igra na posten nacin ima pravo da se ruga takvima poput tebe ....sve je ovo sprdnjaaaaaa ne mogu da kmecim udjem samo na opste statistike i pogledam sve parametre vidim samo da vam dzaba silni milioni :D

• Prije par godina sam citao kmecanja:,,lako biti najbolji kad uplacujete mjesecno xy golda... ,, sad kad je ekipa uplatila gold,vidjela da i sa time nemogu nista postici..Prebacili su se na kmecanje za multice.. Svaka cast veliki i posteni igraci!8o

• https://prnt.sc/st140g druze pa nismo svi veverice kao vi jel si cuo nekad za postenu igru ? ja ne kmecim nego vas prozivam i gasiram lepo mi da gledam takve oparene...a drugo svako ko igra na posten nacin ima pravo da se ruga takvima poput tebe ....sve je ovo sprdnjaaaaaa ne mogu da kmecim udjem samo na opste statistike i pogledam sve parametre vidim samo da vam dzaba silni milioni :D

sta kaze statistika?
    imate l off u top20? :D:D:D:D:D:D:D:D:D

da dodam.. osim jednog ABovog, ili racunate njihov off kao svoj, pa vam oni dizu rejting :/:/

• Prije par godina sam citao kmecanja:,,lako biti najbolji kad uplacujete mjesecno xy golda... ,, sad kad je ekipa uplatila gold,vidjela da i sa time nemogu nista postici..Prebacili su se na kmecanje za multice.. Svaka cast veliki i posteni igraci!8o

:sleeping:

bolje tuznog pokusaja od provokacije do sada još nismo videli.

• Za tebe doktor, kad hoćeš možemo selo do sela da napravimo, mogu da ti dam fore i crop da imaš a ja da klikam iz 6ice.

Mene bi bilo stid uopšte se pojavit ovdje sa starim nickom, bolje da si napravio novi identitet i igrao tako da te niko ne zna jer važiš za najveću izdajicu i najomraženijeg lika općenito na balkanskim serverima, mjenjaš strane kao čarape i u koji god savez dođeš, pljuješ ove ostale. Nemam pojma gdje si sad, nit me interesuje, ali prijateljski poručujem vodstvu tvog saveza da dobro obrati pažnju na tebe.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg