Balkans 1

• Pozdrav svima, da li neko moze da mi objasni sta se desavaa na -/- ? Ko je ko? ko je sa kim, ko je protiv koga ?

Zbunjen sam jako.

Srecno!8)

možeš postaviti ovo pitanje za sve koord, ne samo - / - :P

• I, koga vi smatrate najvećim neprijateljem i najvećom prijetnjom? :)

Pozdrav iz CDP :)

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Koga vi smatrate najvećim neprijateljima, s obzirom da ste dole napravili jedan veliki simcity :D

Pregledaj još jednom stanje na mapi pa iznesi takve stvari.

ja mislim da je najveca pretnja za ceo server savez GARDA

Nadam se. :)

"Čovjek je, Senada, teški hajvan. I ono malo duše što ima, šejtan mu je dao da mu bude teže."

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Neprijatelj = Tuborg

Nemoj tako druze, nece Garda imati ko da im da def ako unistite Tuborg :/

Forrest Gump 2018-2019 CN

NNoob- Ba2 2019-2020 CN

Yes Papi- Ba1 2020- current CN

baXus- Ba2 2020- current CN/300

• da l ce CN imat defa za tu pricu? il ce se silni oferi defat cezarima, heduanima i vitezovima :D

Sta fali Cezarima i Huedima? Msm... Radije to nego da drzimo multice pa da ih MH izbrise kasnije :( To bi bila steta...

NNoob- Ba2 2019-2020 CN

• Sta fali Cezarima i Huedima? Msm... Radije to nego da drzimo multice pa da ih MH izbrise kasnije :( To bi bila steta...

Ja sam mislio ti ozbiljan igrač a odmah kukaš i kmečiš o nečemu a nismo ni krenuli igrat. :)

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Ja sam mislio ti ozbiljan igrač a odmah kukaš i kmečiš o nečemu a nismo ni krenuli igrat. :)

E deckic moj, prva greska koju si imao je da sam ozbiljan igrac. Druga greska je da kukam o tome. Znam ja vecinu vas tamo, tako da znam uveliko kako igraju dosta njih. Ne bunim se jer imam i ja svoj nacin igranja :p Multici su sada deo traviana naravno... Oops izvinite (tech nalozi) , meni to ne smeta uopste. Samo sto ja to ne koristim naravno. Ali vecina travienera koristi to- tako da kako kome :)

Viva la Boris Erised

NNoob- Ba2 2019-2020 CN

• Imate li neki drugi način da kmečite sem multića, tech naloga ili nešto slično?

EXTS3-ILLegaL CreW

BS1-KEMAL MALOVČIĆ

BS4-Charizard

• Ja sam mislio ti ozbiljan igrač a odmah kukaš i kmečiš o nečemu a nismo ni krenuli igrat. :)

Pa tebi je super kad neko vara igricu na svaki mogući način, jel tako? RIP balkan logic. :D

Al sve to je nebitno, do arta CN bude izbrisan sa strane jedne i jedine GARDE! :D

BA6-Suhi

BA1-DOOM