Balkans 1

• Uvek je lepo pomoci pocetnicima. Cujem da ih je i MH uhvatio par puta zbog loseg ponasanja... I da im nesto ne ide kako treba oko novih sela... Setaju naseljnike vec 10 puta. Nadam se da ce ih Boris malo opametiti kroz njegovo znanje. :/

A sad je red da se deferi nasele oko one 150ice što su slučajno uzeli.

• https://prnt.sc/rqf8el

mala napomena da ovo selo postojati neće, nekromancer je tu blizu

Koja emocija brale hahaha, sta da ti kazem, ti si nesto zagrijan, a meni uopste si nebitan lik.

Drugo furas se na lika koji se sakrivao citavo vrijeme izasao iz alijanse i kada sam rekao da idem na put covjek katao krop, veoma hrabar protivnik.

A vidim da je i tvoja igra na njegovom na nivou, toliko od mene. LP

I ne prozivaj vise samo, rekao sam ti ima skype javi se kao covjek, nemoj tih prozivki haha.

• Gardisti nemoj da se dogodi... bitje vam žao.

Inactive - No money to pay all Travian bills.
    Damn boy, welcome to Balkanz. #nopolitics #nojob #nomoney #notravian

• https://ibb.co/ZxJXG3X

Evo ti odgovor. Nemoj da spominjem kako te ljudi zovu na ba3 :)

Kako vas zovu? Savez posluži se artima. I ja sam vama sve lepo rekao u grupi kakvi ste. Def general adnan ne može da sačuva svoj nalog.

Ti slepac koji sa 4 multića napraviš of 40 10 na artima

Najjači defer 80i na serveru.

Ne možete da organizuje te def na 2 mete na koje ste znali da idu.

Izgubite sitost sa 100k ofa.

Iskreno odavno nisam video veću grupu slepac koja igra travianu od vas nigde. Lepo ti piše Delija from Heaven, pametnom dosta.

Možda ti kažem nekad čiji je nalog nekromancer bio, da je bio pametan ne bi izlazio iz saveza i skatao te do kraja zato što si glup i previše nafuran a rezultata nemaš, osim da se na tebi skupljaju napadači poeni.

Sad ti je kritično, brat grk kad te skata nećeš znati šta te je snašlo. Ako nekom pukom srećom njega preživiš moj of nećeš :)

• Hajde da razmrsimo ovu dilemu kod Gardista.

1) Tamno plavo - 15 cc krop 75% max
    2) Pink - 9cc sa 75% max
    3) Zeleno - 9cc takođe 75% max

4) Crveno - 15cc takođe maksimalno 25% oaza

Sada, ako 15cc uzme 75% max (što je i logično) ispada da dva kropa od 9cc moraju da podele jednu 25% oazu a jedan 15 cc ostaje sa 0% žita.

Ili svako dobije po 25% i svi sretni.

Svaka čast za naseljavanje, ovo ni ja ne bih uspio da sam planirao.

Inactive - No money to pay all Travian bills.
    Damn boy, welcome to Balkanz. #nopolitics #nojob #nomoney #notravian

• da a onda se razvališ ko na prethodnih serverih?:D:D:D:/več znano^^^^^^

Vec je svugde znano da ste olos koji nema obraza i casti ...da razvaljivao sam dok nisam ustanovio ko mi je protivnik i kada sam shvatio da ste ljige napustio server. ono sto sam ja uvideo posle 4 meseca ,ostali su sad na kraju jbg ...

• Vec je svugde znano da ste olos koji nema obraza i casti ...da razvaljivao sam dok nisam ustanovio ko mi je protivnik i kada sam shvatio da ste ljige napustio server. ono sto sam ja uvideo posle 4 meseca ,ostali su sad na kraju jbg ...

ovaj lik provali na tudje acc i zakuca deff na natare,pazite se,ne igra posteno,i kod nas je to uradio i onda se ugasi.ni jedan server ne zavrsava.

sto bi rekli BEZVEZNJAK-UHLJUP

A nije ni neki igrac kvalitetan,vise onaj tip pokvarenjaka,mislim da mu je ovo pocetak treceg a mozda i cetvrtog servera u pola godine,znaci zavlaci svoju ally da zaigra a onda se ispari ko neka stvar cim ga raja skonta kako igra

• ovaj lik provali na tudje acc i zakuca deff na natare,pazite se,ne igra posteno,i kod nas je to uradio i onda se ugasi.ni jedan server ne zavrsava.

sto bi rekli BEZVEZNJAK-UHLJUP

A nije ni neki igrac kvalitetan,vise onaj tip pokvarenjaka,mislim da mu je ovo pocetak treceg a mozda i cetvrtog servera u pola godine,znaci zavlaci svoju ally da zaigra a onda se ispari ko neka stvar cim ga raja skonta kako igra

hahahhahahaha ajde izvidjac idi trazi spijune za sl. server ... nestani...

• neka malo da pricamo,sta si se odmah upalio,hhahah,pa ti si se rpvi javio nakon gasenja,poslije 4 mjeseca,zanima me koliko dugo ces na ovom serveru ostati.

E smokicu ,ako ti zapne da provalis na tudje deff acc i kucas tudji deff,izduraj i nemoj ipak vec si obraz izgubio,pa ce raja kontati da ti je to neki fetis da kucas tudji deff.

inace deff sluzi za odbranu nije za napade na natare,a off sluzi za rusenje,zar nista nisi jos naucio,morat ces izgleda ponavljati razred po 4 put:):):):)

• neka malo da pricamo,sta si se odmah upalio,hhahah,pa ti si se rpvi javio nakon gasenja,poslije 4 mjeseca,zanima me koliko dugo ces na ovom serveru ostati.

E smokicu ,ako ti zapne da provalis na tudje deff acc i kucas tudji deff,izduraj i nemoj ipak vec si obraz izgubio,pa ce raja kontati da ti je to neki fetis da kucas tudji deff.

inace deff sluzi za odbranu nije za napade na natare,a off sluzi za rusenje,zar nista nisi jos naucio,morat ces izgleda ponavljati razred po 4 put:):):):)

Evo pitajmo vase saveznike ko ste vi , posto ja nisam kompetentan po tebi spijuncicu :D nemam potrebe da razgovaram sa takvim ljudima...koji izmisljaju a za vasa nedela imamo dokaze ....

• Ma znam da nisi kompetetntan za travijan,nego te pitam jesi li naucio sta koja jedinica u travijanu,sta je tvoj a sta tudji nalog,mada kako igras mislim da ces do penzije ponavljati taj 4-ti razred ne ide ti ucenje nesto u glavu lako.

Ali dobro PONAVLJANJE JE MAJKA ZNANJA,imas vakta da savladas koja jedinica za sta sluzi.

A izvidjaci su cudo vidim da si od mene bar to naucio kako su opasni,ureze se u pamcenje.znaci sad znas za sta izvidjaci sluze,slobodno predji jedno

tri godine pa proucavaj falangu,a kasnije tek dolaze ove jedinice koje su za napad,polako ti,nisi ti kriv sto sporo kopčaš,to je Bozije davanje.