Išminties Knyga #3 - Vagystė

 • Paveikslėlyje pavaizduotos durys atsidaro į bibliotekos vidų, o ne į išorę. Tai nurodo esantys durų vyriai. Vagis negalėjo pabėgti pro tas duris, nes antraip prie durų išmėtytos knygos būtų ne prie pat durų, o per atstumą nuo durų.

  Kaira, 6 serveris

 • Durų vyriai, esantys iš šios kambario pusės rodo, kad durys atsidaro į vidų. Tuo tarpu ant grindų prie durų guli krūva knygų, kurios būtų nustumtos šalin, jei durys kada neseeniai būtų buvusios atidarytos. Taigi, bibliotekininkas akivaizdžiai meluoja dėl vagies pasprukimo pro duris.


  Orikas; Baltics x3

 • Vagis negalejo isbegt pro duris, nes jei butu durys atadarytos , tai knygos butu nustumtos i sona. O dabar knygos guli prie pat duru.


  Kolkas nezaidziu jokiam serve.Ilsiuos po Victoria XV kovu :)

 • Pro tas duris niekas neisbėgo. Knygos užgriuvusios prie duru. Jei butu atidarytos būtų nudtumtos visos knygos

  Tarkius 6 serveris

  ?(Tavo nuomone svarbi tik tau ?(

 • Žaidėjo vardas: AXmaA
  Serveris: Baltics 6


  Užduoties atsakymas:

  Įtarimas buvo geras dėl vieos priežasties, vagis nebūtu palikęs tokios betvarkes, nes per skubėjima nebūtu taip išneršes visko, o kad suklaidinti kitus bibliotininkas padarė ir primėtė knygu, kad atrodytu kuo įtykimiau.

 • Itartina tuom, kad bibliotekos durys uzdarytos ir knygos guli iskart prie duru. Tai kaip vagis galejo pro jas isbegti nenustumdamas knygas darant duris? Nes pagal duru vyrius galima spresti kad jos darosi i bibliotekos vidu. Tad arba vagies nebuta ir tik vienas bibliotekininkas pavoge knyga ir bande suvaidinti kad vagies buta. Kita versija, kad buvo bendrininkas vagies ir jam pabegus su reikiama knyga gauta is bibliotekininko. Jis ismete prie duru knygas. Itariu tardymas viska isaiskins.


  ts6

  Konkista

  S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

  Bedlam

 • Bellamy - Baltics x3


  Nes durys uždarytos ir prie jų mėtosi daiktai. Jeigu pro jas būtų išbėgęs vagis, prie jų nebūtų išmėtytų daiktų - jie būtų nustumti į šoną.

 • Jei bibliotekos durys atsidaro i vidu, kodel tada vagis isbegdamas neatstume jomis ismetytu knygu? Vadinasi pro duris niekas neisbego, o bibliotekininkas pats budamas viduje inscenizavo vagyste.


  Ts6 kačerga

 • Sveiki!


  Smagu gavus tiek atsakymų, ačiū. Ar patinka tokie konkursai? Atsiliepimus galima palikti čia>> .


  Teisingas atsakymas: visi variantai, kad knygos vis dar guli užkritusios ant durų, nors kažkam išbėgus turėtų būti atstumtos nuo durų.


  Atsitiktiniu būdu atrinkome šiuos 50 auksinių laimėtojus:

  Ačiū visiems dalyvavusiems! Lauksime jūsų kituose konkursuose.


  O žaidimo asus kviečiu pasidalinti patarimais šioje temoje>>