Błędny raport.

• Info w raporcie wygląda tak:

:thumbdown: 1 - 5 - 1 -

Uwolniłeś 343 Twoich jednostek. Jednak tylko 258 przeżyło niewolę

Utrzymanie utraconych jednostek
    7 :?:

Czyżby pozostali żywili się miłością :love:

A było to w czasach kiedy Kara Mustafa, Wielki
    Mistrz Krzyżaków, z wojskiem eskimoskim wyruszył na Kraków...

• Cześć,

Wszystko się zgadza o ile dobrze rozumiem (lepiej byłoby gdybyś wstawiał zrzuty ekranu raportu wojennego) - wtedy byłoby wszystko jasne.

Gracz lub Ty uwolniłeś 343, przeżyło tylko 258, czyli reszta zginęła podczas niewoli :rep04:

Gracz lub Ty straciłeś jednostki, które łącznie jedzą 7 :crop: na godzinę - stąd ta 7 :crop:w raporcie ( "Utrzymanie utraconych jednostek" ).

Nie ma pozostałych, o których piszesz, więc nie ma też miłości ;(

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• W ataku :rep04: 7   + "zagłodzeni" w niewoli :rep04: (343 - 258 ) = 92:!: (chyba takie powinno być - Utrzymanie... )

a straty o wiele większe niż 3000 (:lumber::clay::iron::crop:) :?:

• Cześć,

Utrzymanie utraconych jednostek :nocrop: dotyczy jednostek utraconych podczas walki :rep04:, a nie podczas walki + podczas niewoli. Natomiast rozumiem skąd wynika Twoje zastanowienie i zamieszanie w myśleniu dlatego przekażę tą sprawę do Centrali Gry i zobaczymy czy będziemy w stanie znaleźć rozwiązanie, które pokaże brakujące liczby :thumbup:

Pokaż proszę raport, naprawdę ciężko cokolwiek Ci doradzić czy odpowiedzieć jeśli nie widzę skąd wynikają te liczby, o których piszesz - z góry dziękuję :/.

3000 zapewne również dotyczy wyłącznie jednostek, które zginęły podczas walki :rep04:.

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• 55bbd89d96bf.jpg

Straty to straty i nie powinno mieć znaczenia skąd wynikają

Miłego Dnia8)

• 55bbd89d96bf.jpg

Straty to straty i nie powinno mieć znaczenia skąd wynikają

Miłego Dnia8)

Poniekąd się zgadzam :) dzięki za sugestię.

Przekażę do przemyślenia przez centralę.

Miłego dnia!

glacier.png

• A czy te statystyki nie są w raportach kiedy te jednostki brały udział w bitwie? nie mam pod ręką raportu gdy coś wpada w pułapki.

Powinni tylko dopisać statystyki - jednostek biorących udział w bitwie, ktoś chce to przecież widzi jakie sieroty, które się wcześniej dały złapać, poległy i może sobie policzyć - przecież jak decydujemy się uśmiercić swoje jednostki bez ich odbijania nie dostajemy info o stratach w surowcach. Co niektórzy pewnie by jeszcze chcieli widzieć w raporcie czas odbudowy jednostek, mieć dokładnie podaną siłę obrony z podziałem na przeciw piechocie i przeciw konnicy, czy w przypadku Rzymian uwzględnienia wodopoju (ja nie widzę problemu że mi zlicza po trzy siana choć rzeczywiście powinno liczyć po dwa, bo tyle mnie kosztuje utrzymanie Ei)

Stajemy się coraz bardziej wygodni, nie zabierajmy czasu pracownikom tg na mało istotne problemy, niech ten czas mają na usuwanie znaczących problemów.