6 Birliği Saldırı Savunma Raporları

• Nerden baktığına göre değişir jefe. Yağma köylerine destek atarak cidden kesiyordunuz wow ordularının bir kısmını :D

Bunu ikidebir diyorsunuz da sizden ogrenmistik onuda yagma hesaplarina def atarak madalya kazanan oyuncularinizin ismini bile hatirliyorum

• Valla en iyi senin bilmen lazim süper casus galio hesabi kankan degilmiydi. Onun haricindede hesaplar vardi der koyan sizden ogrendik yani kisacasi:thumbup:

Ama kabul et abdi işini iyi yapıyor, adam hem serverin en iyi defini basıyor hemde askeri istihbarat amaçlı işler yapıyor tebrik etmek lazım :)

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• Demek ki biz gelince senin kestigin 2/3k pardon 8k cok bi sey olmadigini herkes gormus galiba ;)

Çok bişey olmayınca maalesef çok ta kesilemiyor rakipte 2-3 oyuncu dışında asker köyü olmayınca durum bu (kanakanlar için diyorum) diğer bi durumda oyun tarzı jefe daha çok yıkım odaklı bu sv emeğinize saygı duymakla ve takdir etmekle beraber sizin oyun tarzınız asker yakalamya yönelik yani karşılaştırma abes olur

Valentino ya burdan saygılar

• Çok bişey olmayınca maalesef çok ta kesilemiyor rakipte 2-3 oyuncu dışında asker köyü olmayınca durum bu (kanakanlar için diyorum) diğer bi durumda oyun tarzı jefe daha çok yıkım odaklı bu sv emeğinize saygı duymakla ve takdir etmekle beraber sizin oyun tarzınız asker yakalamya yönelik yani karşılaştırma abes olur

Askerde yakalariz yikimda yapariz kanka herseyin zamani var ;) yanliz adam titani calarken toytatlaradankiymis o üzmüş tür bence :((

• Çok bişey olmayınca maalesef çok ta kesilemiyor rakipte 2-3 oyuncu dışında asker köyü olmayınca durum bu (kanakanlar için diyorum) diğer bi durumda oyun tarzı jefe daha çok yıkım odaklı bu sv emeğinize saygı duymakla ve takdir etmekle beraber sizin oyun tarzınız asker yakalamya yönelik yani karşılaştırma abes olur

Her zaman kimsenin tahmin edemedigi birseyler cikar bu oyunda. Herhangi bir sayi vermek biraz abes kacar. Jefe arkadasimizida tanimam stratejisini de bilmem kendimi kendisi ilede kiyaslamadim ben kendimi bir Galya hesabi olarak yeterinde gosterdigimi dusunuyorum ama demiyorum ki iyiyim sadece kendimi kanitladigimi dusunuyorum (bu bi kiyaslama degil)

Iyi olan kazansin emegi gecen oyunu layigi ile oynayan herkese selam olsun.
    Alakazam- burdan selam yolluyorum bende

• 2 Asker koyu sifirlanmis, 1 Merkez tahrip edilmistir. Gidilen butun koylerde defler gecilmistir. Asil mevzu bbaskaaa, benim titanimi insan gibi istedim vermediniz. Hani 1 haftaydi. Bozmussaniz yenisini isteriiimm. Operasyonu duzenleyen Sparow ve Lagacim hesaplarina. Ufak tefek sanssizliklar sonucu yapmasi gerekenden fazlasini yapan Bilkent Hzd hesabindan Huzeyfeyi ve operasyona tam destek veren Kanakan ailesini tebrik ederim. Good Job Boys!

Sifirlanan asker koylerindeki sayilari merak icerisindeyiz.

• 2 Asker koyu sifirlanmis, 1 Merkez tahrip edilmistir. Gidilen butun koylerde defler gecilmistir. Asil mevzu bbaskaaa, benim titanimi insan gibi istedim vermediniz. Hani 1 haftaydi. Bozmussaniz yenisini isteriiimm. Operasyonu duzenleyen Sparow ve Lagacim hesaplarina. Ufak tefek sanssizliklar sonucu yapmasi gerekenden fazlasini yapan Bilkent Hzd hesabindan Huzeyfeyi ve operasyona tam destek veren Kanakan ailesini tebrik ederim. Good Job Boys!

Sifirlanan asker koylerindeki sayilari merak icerisindeyiz.

Öncelikle tebrik ederim. bendeki def geçilmeyecek bir def değildi, açıkçası yetişmedi gece saldırının gerçek olduğunu anladığımda. def yetişse gelen ordular geçemeyecekti o kesin. bu sadece 2 saat mesafemden gelenler.

titan konusu ayrı :) bozduk yapmaya çalışıyordum vermeden önce. idare et artık onu.

benim asker köyümde iyi sayılacak derecede asker vardı o kadar diyeyim. verdiğim sözler dolayısıyla oplara katılamadım. yoksa bu saldırının geleceğini ve sonucun bu olacağını 1 aydır söylüyordum. durmayıp sıradan yıkacaktım gelebilecek kişileri bu benim hatam oldu.

tebrik mesajı dolayısıyla bilkent hesabına teşekkürler.

thefix tanışmıyoruz ama seviyom lan seni :)

tekrar ellerinize sağlık.

bu güne kadar her türlü desteğini sunan nefes ailesine, köyüme adını verdiğim Bünyamin kardeşime (katil cermen) başım sıkışınca heduanlarını gönderen Murat kardeşime, hesap senin abi burdan devam et diyen Mesut kardeşime, askerini ve köylerini her türlü bizler için sonuna kadar kullanan Berkan kardeşime. öok isim sayarsam küfür edersiniz bırakacam tamam. her türlü yanımda olan NAR hesabına ve sahibine :) sonsuz teşekkürler.

sizleri seviyorum hakkınızı helal edin. başka bir serverda sizlerle birlikte yan yana yine :)

• Cok tesekkur ederim mesajin icin. Karsilikli saygi oldugu surece kimse sevilmeyecek degildir. Valla ben titanima sevindim gerisi bos benim icin :D

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg