Savaş Gücünün Maceraya Etkisi

• Merhaba,

Kahraman savaş gücünün macerada can kaybına etkisi var mıdır? Şundan soruyorum:

Yaklaşık 3 yıl sonra Travian'a döndüm. İlk puanlarla savaş gücünü artırdığımda maceralarda can kaybı çok az olurdu. Hatta olmazdı. Şimdi ise puanları savaş gücüne vermeme rağmen çok can kaybediyor.

Eğer artık etkisi yoksa hammaddeye vermek benim için daha iyi olacak.

Not: Galya ;)

• hocam, savaş gücünün maceralarda can kaybına etkisi var. üç yıl önce, bu etki nasıldı bilmiyorum ama şu an, eğer romalı olmuş olsaydınız, kahramanınızın saldırı gücü 80 yerine 100 puan artacaktı. dolayısıyla daha az can kaybedecektiniz. galyalı olduğunuz için, kahramanınızın atlı olması halinde +5 hız bonusu alacaksınız.

detaylı bilgiyi şuradan bulabilirsiniz.

• Cevabınız için teşekkür ederim.

Oyun stratejim aynı. Oyun başında yalnızca maceraya çıkarım. Geçmişte %80nin altına nadir inerdi. Şu an %52. Öyle olunca merak ettim.

Belki algoritmalardaki katsayıları değiştirmişlerdir. İnsanları şifa merhemine dolayısıyla gümüşe yönlendirmek için??

Oyun stratejim aynı. Oyun başında yalnızca maceraya çıkarım. Geçmişte %80nin altına nadir inerdi. Şu an %52. Öyle olunca merak ettim.

Belki algoritmalardaki katsayıları değiştirmişlerdir. İnsanları şifa merhemine dolayısıyla gümüşe yönlendirmek için??

rica ederim, ne demek. ama dediğiniz mantıklı olabilir, nihayetinde para kazanıyorlar.

yorumunuz çok isabetli

sanırım oyunun başı ortası veya sonu bile fark ediyor.mesela oyunun başında 500 savaş gücü tehlikesiz macerada 2 kan/sağlık gidiyorken

ilerleyen zamanda ben 20000 savaş gücünde bile 5 kan/ sağlık kaybettim.

özetle savaş gücü doğrudan etkiler.