TS3 [25.03.2020...] Przywitaj się!

• Wątek ten przeznaczony jest dla osób, które są nowe w naszej społeczności chcących poznać nowe osoby i zawrzeć nowe znajomości lub po prostu szukają osób, z którymi mogłyby zagrać na serwerze TS3 razem w sojuszu.

Jeśli jesteś nowym graczem - czekamy z niecierpliwością żebyśmy mogli Cię poznać!

Jeśli jesteś doświadczonym graczem - jest to miejsce, w którym możesz spotkać nowych sojuszników.

Obowiązuje tutaj Regulamin Forum.

Bądźmy dla siebie mili :)

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania dotyczące gry, pamiętajcie, że zawsze jesteśmy dla Was dostępni na stronie Supportu.

Powodzenia na polu bitwy!

Z pozdrowieniami,

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Poznam dziewczynę, która chciałaby postawić swoje pierwsze kroki w tej grze i szuka kogoś kto byłby w stanie ją przeprowadzić bezpiecznie przez te wszystkie skupiska stulejarzy przedział wiekowy to 20-30 lat :D

to odpowiedni dział ? :D :D :D

• Poznam dziewczynę, która chciałaby postawić swoje pierwsze kroki w tej grze i szuka kogoś kto byłby w stanie ją przeprowadzić bezpiecznie przez te wszystkie skupiska stulejarzy przedział wiekowy to 20-30 lat :D

to odpowiedni dział ? :D :D :D

Przywitałeś się - każdy robi to tak jak chce :)

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Nie wiem czy ktokolwiek to czyta... doda ktoś do sojuszu? nawet na chwilę, bym odhaczył zadanie :v Do tematu. Jestem Adam, wróciłem do gry po dłuższej przerwie, studiuję pedagogikę, no i więcej się nie będę rozwijać, bo nie jesteśmy na grupie AA ;D

• Nie wiem czy ktokolwiek to czyta... doda ktoś do sojuszu? nawet na chwilę, bym odhaczył zadanie :v Do tematu. Jestem Adam, wróciłem do gry po dłuższej przerwie, studiuję pedagogikę, no i więcej się nie będę rozwijać, bo nie jesteśmy na grupie AA ;D

Mam nadzieję, że ktoś jednak czyta i zjawią się tu ludzie.

Jestem Ania. Grałam dotąd na dwóch serwerach, pierwszy wspominam jako bardzo miłą przygodę, bo ekipa zwycięska - Gwardia przyjęła nas na swoje forum i było bardzo wesoło.

Pozdrawiam wszystkich.

• Cześć Jachos !

Myślę, że na pewno ktoś przeczyta ;)

Witaj Yavanna ! Mam nadzieję, że będziesz dobrze się bawić i na tym serwerze.

glacier.png

• Siemka wszystkim.

Z tej strony Kermittlodz - świeżo upieczony wojownik z Traviana z serwera PL3.

To moja pierwsza przygoda z ta grą, więc nie mam pojęcia czy mnie wciągnie czy nie.

Pożyjemy - zobaczymy.

Pozdrowienia dla wszystkich

• I my też coś poklikamy :)

Kto zna ten wie :)

"Team" pozdrawiam

Witaj!

Fajnie, że jesteście.

Siemka wszystkim.

Z tej strony Kermittlodz - świeżo upieczony wojownik z Traviana z serwera PL3.

To moja pierwsza przygoda z ta grą, więc nie mam pojęcia czy mnie wciągnie czy nie.

Pożyjemy - zobaczymy.

Pozdrowienia dla wszystkich

Cześć!

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania to jestem do Twojej dyspozycji i chętnie pomogę.

Trzymam kciuki, żeby Ci się spodobało!

glacier.png

Post was edited 1 time, last by Glacier ().

• Mam nadzieję, że ktoś jednak czyta i zjawią się tu ludzie.

Jestem Ania. Grałam dotąd na dwóch serwerach, pierwszy wspominam jako bardzo miłą przygodę, bo ekipa zwycięska - Gwardia przyjęła nas na swoje forum i było bardzo wesoło.

Pozdrawiam wszystkich.

cześć Ania miło poznać ! :D

• Witam wszystkich po wielu latach przerwy. Ogólna aktualna sytuacja plus bezrobocie pozwalają mi wrócić do tej jakże wspaniałej i czasochłonnej gry :). Może ktoś mnie kojarzy z przeszłości, trochę minęło jak mi nawet przez nieaktywność konto na tym forum skasowali. Powodzenia wszystkim!

• Witam wszystkich po wielu latach przerwy. Ogólna aktualna sytuacja plus bezrobocie pozwalają mi wrócić do tej jakże wspaniałej i czasochłonnej gry :). Może ktoś mnie kojarzy z przeszłości, trochę minęło jak mi nawet przez nieaktywność konto na tym forum skasowali. Powodzenia wszystkim!

Cześć!

Super, że wróciłeś. Zapewne dużo sie zmieniło od tego czasu w grze z Twojej perspektywy. Powodzenia!

glacier.png

• Z okazji korona wirusa odświeżyłem po latach tę grę ciekawe co z tego wyjdzie ;)

S3.pl 2008??
    vol 1 Barwa_88 Legio S
    vol 2 barwa88 Legio S
    vol 3 Barwa Legio S
    S9.pl vol 1 Barwa KRJZL (5KS)
    vol 2 Barwa KRJZL (KCN-AA)
    S4.pl vol4 Eksiu(od końca listopada)
    TS3.pl vol 1 Sierściuch Veterāni
    vol??? 2020 Barwa BpK win :S

Post was edited 1 time, last by Barwa ().

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg