S6 BİLMEN GEREK

• foruma girmeyecegimi söylemiştim ama sadece şunun için girmek istedim bugünlerde NEFES-gf-GOKTURK operasyonları başlatıldı ama sadece serveri egerki wow kuramadan bitirsek bile tek birşeyi biliyorum ki servere rakip olarak gelen hatta tek sıkıntısı onlar olduğunu bizzat söyleyen arkadaşların oturup OĞUZLAR AİLESİNE ORTAK OPERASYON CEKMESİNİN TEK AMA TEK BİR NEDENİ VAR OGUZLARİN SERVER BASİNDAN BERİ SERVERDE EN BUYUK BİRLİK OLDUĞUNUN KANİTİDİR RAKİP DEMİYORUM RESMEN DUSMANLARİ BİRBİRİNE DOST ETTİK DAHA NE KADAR BÜYÜK OLABİLİR Kİ OĞUZLAR AİLEMİZ :)

hadi daha yazmam buraya boşuna saçma sapan yorumlar yapan arkadaşlar haddinizi bilin ona göre yazın ;)

Böylesine büyük ve servere ses getiren OGUZLAR AİLESİNİN BİR FERDİ OLDUGUM İÇİN KENDİM İLE GURUR DUYUYORUM İYİKİ OGUZLARI ÇATI EYLEMİSİZ KENDİMİZE :)

serverde dost gorduklerimize ve bize rakip olmayı düşünen arkadaşlara selam olsun

Saygılarımla ile

Azrailin Olurum & Bilal

"Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne Türkistan...Vatan büyük ve müebbed bir ülkedir:Turan!"

Ziya GÖKALP

• S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• bütün s6 bilsin oğuzlar birlikleri saçma sapan stratejilerin sonucu olarak arkalarına bakmadan kaçıyor :D :D

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6 (2019)

ErmanBey / ELEMe

Subutay / S6 (2020)

• adam "oğuzlar üyesi olduğum için gurur duyuyorum" demiş. gurur duyulacak daha boş bir şey görmedim:asd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

• Bir birliğe tüm serverın daldığı olmuştur,gene tüm sv bize karşı birleşti falan demişlerdir ama böyle konu açıp,bildirim yayınlayanını görmedim.Bu sadece OĞUZLAR'ı küçük düşürmüştür.Konunun silinmesini talep edin bence.Bir saygınlığınız var ise o da yok olmasın.

• Bilal abinin bulunduğu gri bölgesi ekibimiz , biz gfye saldırdığımızda griye yakın yerlerin bir tarafları tutuşuyor göktürk saldırı çıkıyor peşine nefes gf başlıyor.

Mesela dün göktürkün arkasına xx_delis girdi mi ? girdi ee neye karşı çıkıyonuz , anlaşmanızı yapın görünürde kimse laf etmez zaten. Bilal abi sende bunlarla laf yarışına giremeyeceğini anlamadın mı 60. gün oldu ben bile yazmıyorum doğru dürüst artık :)

• Bilal abinin bulunduğu gri bölgesi ekibimiz , biz gfye saldırdığımızda griye yakın yerlerin bir tarafları tutuşuyor göktürk saldırı çıkıyor peşine nefes gf başlıyor.

Mesela dün göktürkün arkasına xx_delis girdi mi ? girdi ee neye karşı çıkıyonuz , anlaşmanızı yapın görünürde kimse laf etmez zaten. Bilal abi sende bunlarla laf yarışına giremeyeceğini anlamadın mı 60. gün oldu ben bile yazmıyorum doğru dürüst artık :)

kişisel anlaşmalar olabilir diye zaten o yazıyordu onu savunuyordu birleşme lafını neden şimdi ortaya atıyorki aynısını yanlış hatırlamıyorsam febege ye kendileri yapmıştı bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor alt tarafı oyun boşverin geçin gidin yıkarsın yıkılırsın 6 ay sonra unutulur gider

• kişisel anlaşmalar olabilir diye zaten o yazıyordu onu savunuyordu birleşme lafını neden şimdi ortaya atıyorki aynısını yanlış hatırlamıyorsam febege ye kendileri yapmıştı bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor alt tarafı oyun boşverin geçin gidin yıkarsın yıkılırsın 6 ay sonra unutulur gider

Hocam gri bölgesinde kaç kişiyiz de kişisel anlaşmadan bahsediyorsunuz?Daha önce Can a da söyledim ve hatta saldırı alırken Can a whatsaaptan yazdım. Kendisi bana başkalarının oplarının onu ilgilendirmediğini söyleyip saldırının arkasına sıralı çıktı. Neyse kimin ne düşündüğü beni pek ilgilendirmiyor ben neler döndüğünü görüyorum iyi oyunlar iyi forumlar herkese.

• Hocam gri bölgesinde kaç kişiyiz de kişisel anlaşmadan bahsediyorsunuz?Daha önce Can a da söyledim ve hatta saldırı alırken Can a whatsaaptan yazdım. Kendisi bana başkalarının oplarının onu ilgilendirmediğini söyleyip saldırının arkasına sıralı çıktı. Neyse kimin ne düşündüğü beni pek ilgilendirmiyor ben neler döndüğünü görüyorum iyi oyunlar iyi forumlar herkese.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ