KaNaKaN BİRLİKLERİNDEN TÜM SERVERA AÇIK MEKTUP

• Herkese merhaba arkadaşlar hepinize iyi oyunlar dileriz. Diğer konu başlıklarının birkaçında KaNaKaN birlikleri ile alakalı ''yan köycü'' ve minvalinde kelimeler kullanılmış. Eminim ki yan köycülükten bahseden arkadaşın kastettiği köy asker köyüydü. Zira sürekli ve sert bir şekilde her zaman oyuncularımızı ikaz ediyoruz bu konuda. ''Çıkış köyü, asker köyü ve merkez köyler hariç kesinlikle yıkım yapılmayacak!'' diye. Bize yan köycü diyen arkadaşlar kendi asker köyleri yıkım aldıktan sonra toplanıp -bakın toplanıp diyorum :D- bir oyuncumuzun yan köyüne 21 yıkım yapmıştır. Ordularıyla beraber gelmişler :D Bilseydik ''gerçekten'' yıkacağınızı emin olun savunurduk. Bunu yaparken birkaç yere de fake attı arkadaşlar. Ekip olarak yan köyü operasyon yapar gibi yıktılar. :D

Bir yerde de ''KaNaKaN birliğinin nüfusu en yüksek oyuncusu:))'' diye biri rapor atmıştı. Bahsettiği arkadaş hem hesapla artık ilgilenmiyor hem de bahsettiği arkadaşın yan köyleri yıkılıyor. Elimizde şifresi yok ve temsilcilik ile de elimizden kısıtlı şeyler geliyor.

Bu giriye biraz rapor ekleyeceğim.

Ve gelelim asıl meseleye.

Başta hali hazırda yan köy yıkımı yapmış birlikler olmak üzere, yan köy yıkımı yapıyor/yapacak olan her birliğin köy fark etmeksizin her köyünü yıkmak için elimizden geleni ardımıza koymayacağımızı duyuruyoruz. Ne gerekiyorsa yapacağız. Bu mektubu ciddiye alınız. Çünkü her birimiz herkesin yararına ve keyfine el verecek şekilde oynamak istiyoruz bu oyunu.

Hepinize saygılar, sevgiler.

Görsellerdeki köylerimizin hiçbiri merkez/asker/çıkış köyü değildir. Tüm yıkımlar sıralıdır.

• Ağla hhahah ilgilenmiyor dedigin arkadas siralamada 7. İdi be

Kardeşim yan koy yikimini siz baslattiniz defalarca dedim.

Tabi yan koyumdede cakinca sizi zorunuza gidiyor degilmi :)

Carry41 hesabı niza sorun bakim serenity hesaninin yan koyunu yikmismi yikmamismi

The ado hesabinin yan köyleri

Hatta an itibariyle borte yan köyleri bir sürü var daha

oyle karpuza boyle muz kardesim kusura bakmasin kimse

• Bu hesabin defalarca merkezinin askerini kestik iki tur yikim yaptik

Al buda dünkü öncü rapor arkasina tekrar yikim yapildi 6 tarlali köy yan koyden farkı kalmadiki yan koyunu neden yikmayalim :)

• Yukarıdaki yıkım raporlarında ismini sıkça gördüğünüz oyunculardan biriyim.
    Açıklamanızı samimi ama olan bitenden bihaber buldum.
    İstihbarat bilgilerinizi güçlendirin.

Server başladığı günden bu yana sizin ekipten yan köy taarruzları alıyoruz, oysa ne asker köyüm ne de çıkış köyümdü.
    Hesabını devretti ama iletişiminiz var ise erisgökhan hesabının eski sahibine sorun detayları anlatsın size. İlk başlatan kendisiydi ve yok olup gitti. Bir çok yanköycünün başına gelen de bu olacak. Bu hususta bütün serverin bildiği ve yaka silktiği tek gerçek; kanakan birlikleri yan köycüdür.
    Ve üzülerek söylüyorum ki serverin kalitesi düşüyor bu huyunuz sebebiyle.

Tekrar etmekte fayda var;

Yan köyümüze gelmeyen hiç bir arkadaşın yan köyüne vahasına gitmeyiz, bırak yıkmayı, yağma bile atmayız.

Yan köy yıkmaya veyahut saldırmaya devam ettiğiniz sürece de; bir bir azalacak ve işin sonunda müco başkanınız hepinizi yağma köy yapıp bir kendisi kalacak serverda.
    Bizde derin bir oh çekeceğiz.

Çünkü kendisini rakip olarak görmüyoruz.

Yan köyle alakalı siz kendi içinizde bir karar alıp uygularsanız ve durdurursanız, serverdaki diğer bütün oyuncular zaten bunun yapılmaması gerektiğini iyi bilir.

Keyifli oyunlar diliyorum.

• siz kendiniz inandıysanız bende inanıcam söz :D

Savaşın yaşanmış tüm acıları kustuğunu anlatırsın,

Acı yaşandıkça, korkusuz sanar ya insan kendini,

İşte o illüzyona nasıl küfrettiğini anlatırsın...:!::!::!:

• Jefe 41 bu yazıları bu arkadaş kendi yazmıyor Mücahitin foruma girmeye cesareti olmadığı için bunları kukla niyetine kullanıyor, emin ol söylediklerine kendisi bile inanmıyor hahahha :D

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• sizin yazdıklarınızın ''bir kısmı hariç'' geri kalanların yazdıklarını dikkate alıp cevap dahi vermiyorum.

eğer gerçekten KaNaKaN'dan merkez/asker/çıkış köyü hariç saldırı alan varsa hiç çekinmeden rapor atabilir. tabiki bizim koyduğumuz/koyacağımız raporlardan önceki tarihlerde olması gerekiyor. bakın 4-5 oyuncunun aldığı yan köy yıkımlarını koydum ben. bahsettiğiniz hesap aralarında yok bile...

edit: saldırıdan kastım yıkımdır.

• Elleri görelim elleri :D Eğleniyormuyuz gençler :asd:

Mucopol başkan herkes onu tanır dj kantik Bağcılar semt çocuğu :D

Geçen gün bilocan, bugün KaNaKaN , xx_delis acaba yarın sırada kim var :asd:

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif