Tatil modu Etiksizliği

• Arkdaşlar Server 1 de malumunuz yeni başladı herkes gibi asker beslemek için tarlalı yer arıyordum şansıma dibimde bir yer 150 vahalı vardı orayı birisi almıştı sonra sildi daha sonra benden önce birdaha birsi alınca mancılık basıp yıkıma başladım adam yıkılıcağını anlayınca . Tatil moduna aldı banada burası ne bana yar olur ne sana yazdı. Yani 21 gün tatil moduna alması beni nekadar geriye atacak bir düşünün böyle etik olmayan oyunun acığını bulmuş arkadaş. Bu konuda sizden ricam bu post hakkında lütfen düşünceleriniz yorum atmanız. Bu adam belki bidaha oynamıcak sırf bana düşmanlığına bu hareketi yaptı.

• Oyunun size tanıdığı bir hak bu kardeşim açığı falan değil.temsilcin olmaz eşin dostun olmaz hesaba bakacak, aylarca oynarsın emek verirsin sonra acil bir işin çıkar başıboş bırakıp gitmek zorunda kalırsın hesabı birkaç gün, aylarını harcadığın hesabı yerinde bulamazsın döndüğünde...bulabilesin diye kolaylık sağlanmış.

• Oyunun size tanıdığı bir hak bu kardeşim açığı falan değil.temsilcin olmaz eşin dostun olmaz hesaba bakacak, aylarca oynarsın emek verirsin sonra acil bir işin çıkar başıboş bırakıp gitmek zorunda kalırsın hesabı birkaç gün, aylarını harcadığın hesabı yerinde bulamazsın döndüğünde...bulabilesin diye kolaylık sağlanmış.

kardeşim az okuyup keşke üstteki fotoğraflara baksan multi adamın bana attı mesajı kaldırdı adam dedi ki bu köy bana yar olmucaksa sanda olmucak dedi tatil moduna oldu bu etikmidir 21 gün boyunca ben o köyü alamıcam bunun nersi hak. kime hak. gelişmem gerilicek ben o köyü almak için mancılık basmışım göçmenimden gelişimimden ödün vermişim adam tatil moduna alıp bütün emeğini maaf ediyor.

• kardeşim az okuyup keşke üstteki fotoğraflara baksan multi adamın bana attı mesajı kaldırdı adam dedi ki bu köy bana yar olmucaksa sanda olmucak dedi tatil moduna oldu bu etikmidir 21 gün boyunca ben o köyü alamıcam bunun nersi hak. kime hak. gelişmem gerilicek ben o köyü almak için mancılık basmışım göçmenimden gelişimimden ödün vermişim adam tatil moduna alıp bütün emeğini maaf ediyor.

bir köy alamadın diye gelişemeceksen bırak git zaten oynama harcarlar seni boşuna vaktini harcama buralarda. ''dibimde bir yer 150 vahalı vardı orayı birisi almıştı sonra sildi daha sonra benden önce birdaha birsi alınca'' demişsin yukarıda. bir köyü almayı becerememişsin zaten adam tatile almış hesabı tatil süresi bitince alırsın almayı becerebilirsen bu defa.

• laflara gel laflara aylarca oynayacak emek verecekte eşi dostu temi olmayacakta... Anderson'den masallar bu oyuna o kadar emek veren herkesin birliğinden hesabını bırakabileceği tem verebileceği birileri vardır. Dostum sen bunlara bakma var böyle fuzuli tipler laf olsun diye konuşuyorlar. Gerçekten oyunun en gereksiz şeylerinden biri bu tatil modu. Şu yapılanın bi farklı versiyonunu da vaha konusunda yaşadık adam multi ile tarla köyünün vahasını almış bi gece, alır almaz da hesabı tatil moduna almış bekle ki gelecekte geri alıcan. Ben bu modun iyi niyetle kullanıldığını görmedim kimsenin de göreceği yok.

• laflara gel laflara aylarca oynayacak emek verecekte eşi dostu temi olmayacakta... Anderson'den masallar bu oyuna o kadar emek veren herkesin birliğinden hesabını bırakabileceği tem verebileceği birileri vardır. Dostum sen bunlara bakma var böyle fuzuli tipler laf olsun diye konuşuyorlar. Gerçekten oyunun en gereksiz şeylerinden biri bu tatil modu. Şu yapılanın bi farklı versiyonunu da vaha konusunda yaşadık adam multi ile tarla köyünün vahasını almış bi gece, alır almaz da hesabı tatil moduna almış bekle ki gelecekte geri alıcan. Ben bu modun iyi niyetle kullanıldığını görmedim kimsenin de göreceği yok.

İyi de tatil modu diye bir hak varsa kullanabilirim 3 gün tatile cikicam napayım hesap mı kalmasın ortada ? Ayrıca birine illa temsilcisi vardır demişsin yıllardır bu oyunu oynarım 1 kere temsilcim olmamıştır vermem de kimseye ??

Arkdaşlar Server 1 de malumunuz yeni başladı herkes gibi asker beslemek için tarlalı yer arıyordum şansıma dibimde bir yer 150 vahalı vardı orayı birisi almıştı sonra sildi daha sonra benden önce birdaha birsi alınca mancılık basıp yıkıma başladım adam yıkılıcağını anlayınca . Tatil moduna aldı banada burası ne bana yar olur ne sana yazdı. Yani 21 gün tatil moduna alması beni nekadar geriye atacak bir düşünün böyle etik olmayan oyunun acığını bulmuş arkadaş. Bu konuda sizden ricam bu post hakkında lütfen düşünceleriniz yorum atmanız. Bu adam belki bidaha oynamıcak sırf bana düşmanlığına bu hareketi yaptı.

Gelelim adam yıkma konusuna ;

Sen gidip adamı yikiyorsan eğer sürekli adama saldiri atacaksin siralilarini çıktın mı adam tatile almasın diye girmesine yakınken 1 mancınık atacaksın ki askerlerin geri dönerken adam tatile alamasin ? Yada çok uzaktan bir arkadaşına rica edeceksin 1 tane de olsa mancınık aticak

Tamamen senin amatorlugune denk gelmiş :) bu bir haksa bunu kullanmak da statejidir bunu uygulatmamak da statejidir :) aklinda olsun

İster iyi niyet olsun ister art niyet olsun , oyun böyle bir hak vermiş adam kullanıyor niye zorunuza gidiyor anlamadım, işinize gelmeyen herşey yanlış zaten bırakın bu ayakları , oynamayı bilmiyorsunuz sonra foruma gelip yok multi yok tatil modu vs söyleniyorsunuz

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• Şu yazılanlardan anlayabilirsin kimin ne niyetle kullandığını. Bu kafalar oyundaki küçük açıkları hak olarak algılayan zihniyet. Vpn kullanımı vs ne ararsan vardır bunlarda. nasıl olsa oyun bi hak vermiş...

• Şu yazılanlardan anlayabilirsin kimin ne niyetle kullandığını. Bu kafalar oyundaki küçük açıkları hak olarak algılayan zihniyet. Vpn kullanımı vs ne ararsan vardır bunlarda. nasıl olsa oyun bi hak vermiş...

Sen ne laftan anlamazın tekiymişsin arkadaş ?

Yukarda bunu nasıl kullandirmayacagini da anlattim ?

Zerre IQ nuz yoksa anlamanız kıtsa başkasının post unun altına yorum yapmayın bari

• Ömrü hayatında IQ testi görmemiş tiplerin sürekli IQ muhabbeti yapması ayrı bi ironi. Otistik down sendromlu yaygın gelişimsel bozukluğu olan bir sürü öğrencim oldu ama ben algısı senin kadar düşük bi birey görmedim. Adam gece vahayı alıp sabahına hesabı tatil moduna almış oluyo diyorum sen hala yok uzaktan biri manço yollsaymış diyosun. Millete bıdı bıdı edeceğine bi ram uğrada dilinden düşürmediğin IQ na bi bakalım belki özel eğitim hizmetlerinden yararlanman gerekiyodur.

• Sen ne laftan anlamazın tekiymişsin arkadaş ?

Yukarda bunu nasıl kullandirmayacagini da anlattim ?

Zerre IQ nuz yoksa anlamanız kıtsa başkasının post unun altına yorum yapmayın bari

Bunun kafası karışmış üstad , fazla üstüne gitme oyunda ki beceriksizliklerini burada iki üç argüman ile süsleyip servis eden kafadan bunlar, konuşmaya devam etsinler oyunda kafalarına kafalarına vuruyoruz mancolari caseriasları , burada aslan kesilirler oyunda da abi yağma listenden çıkar abi birakta oynayalım diye yazarlar ..

Şu yazılanlardan anlayabilirsin kimin ne niyetle kullandığını. Bu kafalar oyundaki küçük açıkları hak olarak algılayan zihniyet. Vpn kullanımı vs ne ararsan vardır bunlarda. nasıl olsa oyun bi hak vermiş...

#ağla

S4- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3- turkish (GÖKTÜRK)

S6- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

koçum sen hiç hayatında tek başına bir servera girip bölgede ne kadar oyuncu varsa canından bezdirmediğin yada bezdiremediğin için anlamazsın tek takılmayı anca burda vaham gitti vahamı verin diye yakarışta bulun. git en güçlü birlik kimse ona gir sen ;)

• Senden önce biri almis. Sonra o adam silmis.

Ardindan biri daha almis ayni yeri.

Onca zaman sen ne yaptin.?

Tren kacarsa arkasindan sadece el sallarsin.o yuzden tatil modunu sorun yapma.o bir hak isteyen iyi niyetli isteyen kötü niyetli kullanir.

Ha adam orayi merkez yapsaydi ne olacakti.

• Ömrü hayatında IQ testi görmemiş tiplerin sürekli IQ muhabbeti yapması ayrı bi ironi. Otistik down sendromlu yaygın gelişimsel bozukluğu olan bir sürü öğrencim oldu ama ben algısı senin kadar düşük bi birey görmedim. Adam gece vahayı alıp sabahına hesabı tatil moduna almış oluyo diyorum sen hala yok uzaktan biri manço yollsaymış diyosun. Millete bıdı bıdı edeceğine bi ram uğrada dilinden düşürmediğin IQ na bi bakalım belki özel eğitim hizmetlerinden yararlanman gerekiyodur.

Benim de senin gibi çok BMD,DMD hastam oldu git araştır bakalım :)

Anlama kıtlığın senden dolayı değildir Allah öyle yapmıştır diye öyle yazdım hata bende :) ayrıca sen gerçekten yazdıklarıma mı taktın? konuya odağını mı kaçırdın acaba :) dikkat dağınıklığın da var haklı çıkmaya çalışma çaban da :) seni seninle başbaşa bırakmak insanlığa büyük faydalı olur sanırım tıpkı bir kuduz gibi :) hadi eyv

• Merhaba,

Rakibinizin tatil moduna almasını engelleyebilirsiniz. Hesapların tatil moduna alınabilmesi için belli kurallar gerekmektedir.

-Tatil moduna alınacak hesabın saldırı almıyor olması gerekmektedir. Eğer hesaba düzenli aralıklarla 1 adet mancınık veya 1 adet tokmak sallayan yollarsanız hesap sürekli saldırı aldığından dolayı tatil moduna alınamaz.

• İster iyi niyet olsun ister art niyet olsun , oyun böyle bir hak vermiş adam kullanıyor niye zorunuza gidiyor anlamadım, işinize gelmeyen herşey yanlış zaten bırakın bu ayakları , oynamayı bilmiyorsunuz sonra foruma gelip yok multi yok tatil modu vs söyleniyorsunuz

bak kardeşim nabcam biliyormusun oyun başı saldırı alıyorum ya hemen multi açıyorum ordan def basıyorum adam uyurken tatil modundan cıkıyoru daha sonra altınlar depoları geliştiriyorum tatil modunda nasılsa köy hammade üretiyor sonra hemen tekrar tatil moduna alıyorum ki adam yıkmasın , daha sonra açtığım multideki defleri hemen buraya çekiyorum böylece zaman kazanmış oluyorum . Çok karakterli ve etik bir hareket yaptım böyle hayatta kalmaya devam ediyorum siz cok iyi biliyorsunuz oynamayı.

• bak kardeşim nabcam biliyormusun oyun başı saldırı alıyorum ya hemen multi açıyorum ordan def basıyorum adam uyurken tatil modundan cıkıyoru daha sonra altınlar depoları geliştiriyorum tatil modunda nasılsa köy hammade üretiyor sonra hemen tekrar tatil moduna alıyorum ki adam yıkmasın , daha sonra açtığım multideki defleri hemen buraya çekiyorum böylece zaman kazanmış oluyorum . Çok karakterli ve etik bir hareket yaptım böyle hayatta kalmaya devam ediyorum siz cok iyi biliyorsunuz oynamayı.

1.si her şeyin bir zamani var kisitlama süresi var tatil modunun bir süresi var yani her seferinde öyle yapamazsın

2.si sen 1 kere bile ters bir hareket yaptın mı veya yakalandın mı bittin zaten :)

3.sü sen diyorsun ki Multi hesabım var def atarım ? E zaten bunu korunmalar kalkınca da yaparsın ne farkeder ?

4.sü Travian yukarıda da yazdığım gibi herkes için eşit kurallara ve güya size göre bunu yanlış kullanan şeklinde oyunculara sahipse travianın suçu ne :) sen ona bir hareket yaparken aynısını yiyebilirsin oyun herkese eşit