דיווחים יבשים

• אם החברים מרוצים אז אין סיבה שירגישו מצוקה מהתגובות אליהם.

השרת בהחלט עדיף על פני שרת שבו צד אחד פורש והשני בונה את הפלא לשלב 100 כמו במערבון משעמם.

משוועים לעוד ידיים ומוחות? מניח שזה נכון תמיד במשחק מלחמה אך לא רואה שיש לי מה לתרום וגם הרצון לא חזק במיוחד ב"ברית" גודספלאן שממש לא מרגישה כמו ברית אלא אוסף שחקנים לכל היותר ומספר בוסים בראשם שכנראה הטיט עלה להם יותר מידי לראש.

יש את המוחות והיכולות ואמנם זאת לא צורת המשחק ה"רגילה" שלי אך הפעם דחפו אותי להיות סוליסט וזה מעולם לא קרה.

לא חושב שמעודכן בדברי גנץ שלמען האמת מאוד לא מחזיק ממנו. האיש פוליטיקאי ותיק וכך גם היה כשהוא פיקד על צה"ל. אם אפשר שלא לדבר על הפוליטיקה הארצית כאן אודה לך, יש מספיק פוליטיקת שרת מהיר לדון עליה.

בוקר טוב לכולם וכולן :)

• עדכון , הפלא של BIJO עדיין מקום ראשון בשרת .

מיקי -

Dark Gold comx

מהירים אחרונים:

BIJO-ניצחון

purple kush-ניצחון

dark gold-ניצחון

goldiger -ניצחון
    Masterpiece

Falcon punch-ניצחון

• עדכון נוסף , CARE בלי הבירה עשה נזק יותר גדול לפלא של אדם מאשר EGO וחבריו .

מיקי -

Dark Gold comx

מהירים אחרונים:

BIJO-ניצחון

purple kush-ניצחון

dark gold-ניצחון

goldiger -ניצחון
    Masterpiece

Falcon punch-ניצחון

• אגו נוחת על ביז'ו

https://bit.ly/ilx2020_013

דאנקן נוחת על ביז'ו

https://bit.ly/2TXYy44

יש לציין שזה החצי השני של הצבא שנחת היום, הראשון לדעתי דאג לשיפוצים בבירה של חברנו

Care

מאז לדעתי הושקעו הרבה משאבים וזהב לבניית הבירה החדשה שכרגע עומדת על 442 תושבים ולדעתי הנאות מדבר כבר מסופחים אליה כדי לעזור להפוך זהב לשדות יבול. בינתיים שתי נאות מדבר של חמישים אחוז סופחו אליה.

אל תהסס - תנפס! :teu01:

דו"חות יפים אבל למה לא משקיעים בנוגחים טאוטונים לא מבין...

• כל מי שרוצה אני מדריך כיצד צריך להתנהג בשיח מתורבת

הכל אפשרי כשבצד שלנו יש פרחה מרמת אביב

למה לא העלת את הדוח של שקייר שעיצב מחדש את הפלא של הסנדלר ומשך אותו לעיכוב נוסף של יומיים?

מישהו מחברי לברית מתנדב לצרף? (לא אלו שנמצאים מתחילת השרת בברית ועדיין אף אחד לא יודע מי הם כמוך Dohn Joe יקר).

• הרסת תדיווח תאמין לי, אתה צריך ללמוד דבר או שניים ממני. שכחת את הדוח של סוויסייד, אתה נותן פה דיווח שקרה לפני יממה וחצי לא העלת את הדוח שהמיני של קייר הורס 2 מחסנים גדולים וחומה לסנדלר, בקיצור עזוב.

תמשיך לעלות MM של מיסזוט, את זה אתה עושה מצויין.

• הרסת תדיווח תאמין לי, אתה צריך ללמוד דבר או שניים ממני. שכחת את הדוח של סוויסייד, אתה נותן פה דיווח שקרה לפני יממה וחצי לא העלת את הדוח שהמיני של קייר הורס 2 מחסנים גדולים וחומה לסנדלר, בקיצור עזוב.

כל אחד עושה את מה שהוא יכול המפקד!

איך הרסתי אם כל הפורום מחכה לדיווח החדירות של הדוקטור? :)

• כל אחד עושה את מה שהוא יכול המפקד!

איך הרסתי אם כל הפורום מחכה לדיווח החדירות של הדוקטור? :)

כל הכבוד תמשיך לציית לפקודות הקצין, יצעיר.

• תודה על הדיווח מיכאל

לא נורא אח יקר, מסתבר שMM שיש לגאו׳ דו זה החנית שיש לו .

• אז חיכינו שהצד השני יעלה דיווח כמושצריך, אבל כנראה שזה לא הולך לעלות אז אתן עדכון של מה שקרה בלילה.

אתן הקדמה קצרה, לאחר הלילה הארוך שהיה לנו שלשום, בו GROWNUPS גנבו צפיחית ייחודית, עם מסך עשן מטורף וניסיון של אנרכיה לחבל במבצע שלהם תוך כדי ניסיון כיבוש של כפר ההאמר של סקואד, אך GROWN הראו שאפשר להסתדר גם בלי הנגאובר, וכנראה ציפו שזה מה שנעשה, חייב לציין בדרך אגב, שלדעתי המריחות שהיו על סקואד וההחלטה של למגן אותו היתה הרבה יותר יפה, ומועילה מאשר לגנוב צפיחית ייחודית בשלב הזה של המשחק.

אז לעניינינו, GWROWN יוצאים עם מסך עשן מטורף עם תיזמונים ברמה גבוהה מאוד ומוציאים את המאפס הראשון שלהם מהשחקן EGO.

סדר הכניסה שלהם מה שגרם לנו להבין מה המטרה שלהם במבצע, וזה נתן לנו מספיק זמן בשביל להכין ולהזיז הגנות.

כניסה ראשונה של סוויסייד

המאפס של אגו

כניסה שלישית של דאנקן

במקביל, כחלק מנסיבות גניבת הצפיחית, לצערינו לא היתה לנו ברירה ונאלצנו להוציא את המיני של קייר בשביל לפנות קצת ייבול ועל הדרך לאפס 2 מחסנים גדולים.

קייר מאפס 2 מחסנים גדולים

ולסיכום הנזקים:

לאנרכיה: הורדת שלב הפלא מ 50 ל 31 וחומה לשלב 14, ומיני האמר אחד של קייר.

GROWNUPS: הריסת של 2 מחסנים גדולים(אשמח מהצד השני שיגידו מאיזה שלבים), חומה מ? ל 0, מאפס אחד ו 2 מיני האמרים.

המשך שרת מהנה לכל השחקנים.

• חשוב לציין שהקורש הגדול לא היה פעיל בפלא של grownups, במקום זה הייתה פעילה... הצפיחית היחודית.

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01
    wzzymtniw4en.png
    IL19 - הדוב האכזרית, ILX32 - גולדה מאיר

~16/7/2017 סגירת הפורום, הוכרז כיום אבל וכמסמר האחרון בארון המתים של פורום טרוויאן ישראל~

Post was edited 1 time, last by בלוב01_IL ().

• שאלה אמיתית

מי הבנאדם שאמר לכם לשים צפח בפלא ? ועוד בשביל 3 מיליון הגנות ?

אוי ואבוי . מהר למחוק חשבונות ולשחק איקרים

מיקי -

Dark Gold comx

מהירים אחרונים:

BIJO-ניצחון

purple kush-ניצחון

dark gold-ניצחון

goldiger -ניצחון
    Masterpiece

Falcon punch-ניצחון

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg