Ar norime Velykų taikos?

 • Velykų taika ar reikia? 139

  1. Taip, noriu Taikos periodo (86) 62%
  2. Ne, nenoriu Taikos periodo (43) 31%
  3. Man jokio skirtumo (10) 7%

  Šiais ypatingais metais, kai niekur neturime važiuoti per Velykas, svarstome ar iš viso mums reikia Velykų taikos.

  Prašau, išreiškite savo nuomonę balsavime


  #likiteSveiki, #likiteNamie

 • Reikia taikos , kad būtų galimybė kiaušinius dažyti ramiai nesižvalgant į acc.

  S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

  Bedlam,TS6Baltics/Konkista/PS-RB

 • Na kam ji reikalinga realiai... Ir taip namie visi sedi... Geriau nukelkime taika i laikotarpi 3-4 dienos po artefaktu :-))

  S2 (SSG - DK), S3 (SSG - Pagonys), S4 (SSG - SSD), LTX (SSG - L-T-U)

 • Jeigu norite pasiilseti nuo traviano, tiesiog nebezaiskite ar isijunkite atostogu rezima, jeigu esi ferma ir bijai buti nugriautas, jeigu tau lauku numusimas lygus kritusiai moralei ir issitrinimui, tai jau jokios taikos vienos ar dvieju dienu nebepades issilaikyti siam zaidime. Dabar karantinas, visi sedi namie, jokiu kelioniu ar kazko negali buti, tai ka cia bandot apgauti. :D

 • Reikėtų aktyvuoti taikos metą, tam, kad žaidėjai, kurie yra prie stipriausiųjų žaidėjų kaimynystėje galėtų pasivyti tuos, kurie pradėjo nuo pirmosios dienos. Tuo labiau yra šventės ir net tikruose pasaulio karuose švenčių metu įsivyraudavo paliaubos. Todėl manau, kad reikėtų pasėdėti ramiai ir pasiruošti šventėms, o jų metu "pasigaląsti" ginklus tolimesniems mūšiams.

 • Kiekvienas sprendžia pagal save. Jei pradedi prie labai didelio 100 % būsi "suvalgytas vos pradėjęs egzistuoti. Kita vertus per visus pasaulio karus per Šv. Kalėdas ir Šv. Velykas sudėdavo ginklus ir eidavo švęsti. Kas tingės ir nieko neveiks kolega "bac" galėsi po Šv. Velykų pasidaryti sau šventę "RiusmaLT" yra visiškai teisus. Tie kurie nenori taikos, kaip "Kobe" bijo konkurencijos, kad tie kuriems neužteko laiko atsiras galimybė po taikos duot atgal už patirtą neteisybę.

  Post was edited 1 time, last by DSJ ().