Késdobáló:

• Érezd a ritmust vedd át az ütemet, dübörög a hangfalból egy üzenet:

És ennyi! :) Megiszom a söröm és sorry, de most már elterülök hamarosan... <X:/8)

Vagyok aki vagyok, nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd odafentről lenézek rátok és közben alattatok leszek a sárban porban. Made by: LOL XD

• Akkor más ember voltam, tudod változnak az évszakok, jobb idők szebb napok, most már én is más vagyok...

Nem változhatnak meg az emberek, nem lehet mindenkinek egy második esély, nem? :( Na akkor erre iszok... ;(:love:8)

Vagyok aki vagyok, nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd odafentről lenézek rátok és közben alattatok leszek a sárban porban. Made by: LOL XD

• Kéne valami új hobort, most hogy itt vagyok delíriumban.... <X8)

Voltam már zárt osztályon, az nem buli már, voltam már rendőr őrsön is, már az se buli,faház kipipálva, két nő kipipálva, lássuk mi van még a bakancslistán. Vajon milyen lehet odafenn? Az űr sötétjében, csak 20 milliárd dollár és befizetek egy útra, nincs valakinek egy kis pénze kölcsönbe? Ha visszatérek megadom. ;) :saint::D

• Max ledolgozom, van nekem ám temérdek tudományom, tudok pakolni, vésővel kalapáccsal bontani, törni zúzni, na szánjon meg egy milliárdos, na lécci? :)

• Senki nem ad egy kis kölcsönt? Na akkor erre igyunk. :evil:8)

• Jól elbeszélgetsz te itt magadba :D

Fel se tűnt nekem eddig, hogy egyedül vagyok a kocsmába, néha beszólogatnak az utcáról, de eddig is delíriumban voltam és behaluztam, hogy másokkal beszélgetek. :D ;) :D