LOL XD blogja

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta Starts soon!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

You will be able to register in

➡️ here ⬅️
  • Érezd a ritmust vedd át az ütemet, dübörög a hangfalból egy üzenet:

És ennyi! :) Megiszom a söröm és sorry, de most már elterülök hamarosan... <X:/8)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Akkor más ember voltam, tudod változnak az évszakok, jobb idők szebb napok, most már én is más vagyok...

Nem változhatnak meg az emberek, nem lehet mindenkinek egy második esély, nem? :( Na akkor erre iszok... ;(:love:8)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Kéne valami új hobort, most hogy itt vagyok delíriumban.... <X8)

Voltam már zárt osztályon, az nem buli már, voltam már rendőr őrsön is, már az se buli,faház kipipálva, két nő kipipálva, lássuk mi van még a bakancslistán. Vajon milyen lehet odafenn? Az űr sötétjében, csak 20 milliárd dollár és befizetek egy útra, nincs valakinek egy kis pénze kölcsönbe? Ha visszatérek megadom. ;) :saint::D

• Max ledolgozom, van nekem ám temérdek tudományom, tudok pakolni, vésővel kalapáccsal bontani, törni zúzni, na szánjon meg egy milliárdos, na lécci? :)

• Senki nem ad egy kis kölcsönt? Na akkor erre igyunk. :evil:8)

• Jól elbeszélgetsz te itt magadba :D

Fel se tűnt nekem eddig, hogy egyedül vagyok a kocsmába, néha beszólogatnak az utcáról, de eddig is delíriumban voltam és behaluztam, hogy másokkal beszélgetek. :D ;) :D

• Elmondom mi történt csak hogy a tudatlanok testvériségének tagjai is tudatában legyenek annak ami itt zajlik.

Történetünk egy toborzó topikkal indult, amit teljesen ártatlanul hozott létre egy beteg ember abban a hiszemben, hogy mivel ő hozta létre a topikot jogában áll azt tenni vele amit és amikor szeretne a szabályok betartása mellett természetesen. Ezt hívják a boldogság kereséséhez való jognak.

Erre jön egy gonosz moderátor, aki állítja hogy csak neki van ehhez joga? Nem tudom egy peren ki nyerne, persze nekem nincs annyi pénzem se hogy perre vihessem az ügyet, de ha valaki úgy látja csak neki van igaza, és mindenki más téved, az az ember már nem ember hanem isten, kis i-vel. :) Gratulálok az előléptetéshez, Bunkofon. :)

Végezetül egy precedens a közel múltból csak a miheztartás végett:

Több hozzászólásom nem lesz itt, remélem. :)

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg