AYAZ BİRLİĞİ Saldırı ve Savunma Raporları

• Bölge olarak 200/200 koordinatları çevresinde yapılandığımız için savaşlar bölgemizde biraz geç başladı. Ufak tefek savaşlarımız olsa da foruma bunlar için konu açmaya gerek duymadık.

• Bundan sonra yapılan güzel saldırıları ve savunmaları bu konu başlığı altında paylaşacağız.
  • Birkaç fotoğraf atalım da boş kalmasın buralar.

• Tebrik ederim güzel raporlar :)

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• Teşekkür ederim yavaş yavaş eğlenceli bir hal almaya başladı buralar. Yakında daha güzel raporlar gelecektir diye tahmin ediyorum :)

• Tebrik ediyorum birliğimizdeki bütün oyuncularımızla gurur duyuyorum

Sağolasın başkanım mahalleli de seninle gurur duyuyor muhtar yapacağık seni ^^

xx_delis teşekkür ederiz daha güzel raporlar gelecek fırtına öncesi sessizlik bunlar :)

Post was edited 1 time, last by By ZELZELE ().

• Evet dostlar sıcağı sıcağına atıyorum. Başta köyü savunan arkadaşlarımızı sonra saldıran ekibi tebrik ediyorum bizim açımızdan güzel bir geceydi.

• 2000' i aşkın mancınık ve beraberinde asker kesilmiştir çok fazla rapor olduğundan atamıyorum.

-

-

-

-

-

-

• S6 için konuşuyorum...

Bir birlikten öte bir aile ortamı var bu AYAZ'larda.

En basiti Yönetim hammaddeyi kendi için değil gerçekten ihtiyacı olan için istiyor, askeri kendi köyünü korumak için değil yardım isteyen saldırılardan dolayı daha o ikinci köyü basamamış arkadaşımız için istiyor.

Açık söylüyorum birlik üyesi uyurken AYAZ yönetim uyumuyor arkadaşlar. Yönetimde kendi köyünü gözü kapalı birlik uğruna feda eden insanlar gördüm.

Daha önce o kadar server oynadım bu 7. Yılım. Ilk defa böyle kaliteli, düzeyli bir yönetici ekibinde varoldum. Kaç defa işlerin yoğunluğundan silmek istedim oyunu ama bu ortam beni bağladı. Kopamadım.

Bu birlikte günü kurtarmak değil amaç, geleceği oluşturmak.

Iyi ki de sizin gibi bir ailenin üyesiyim.

Dostluğumuz baki eğlencemiz daim olsun.

Ayrıca By Ayaz başkan dünyanın en naif insanıdır. Kendisine buradan şükranlarımı iletiyorum. :)

• Tebrikler :)

S4 2017 Osmanlı_Sultanı (AYYILDIZ)

S3 2018 turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019 Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

S6 2020 Capcoy (GOODFELLAS)

• Gerçekten mükemmel bir dayanışma içerisindeyiz yıkmışız yıkılmışız önemli değil bu kadro olduğu sürece küllerimizden doğarız.

Waow tebrikler

Teşekkür ederim.

Tebrikler :)

Teşekkür ederim.

• Gerçekten mükemmel bir dayanışma içerisindeyiz yıkmışız yıkılmışız önemli değil bu kadro olduğu sürece küllerimizden doğarız.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim neşeli ve eğlenceli bir ekipte siz değerli arkadaşlarımla beraber vakit geçirmek beni mutlu ediyor.AYAZ ailesindeki bütün oyuncularım ve yönetimdeki dostlarım hepiniz ayrı değerlisiniz

Post was edited 1 time, last by AYAZz ().

• güzel raporlar ellerınıze saglık saglam kıyım olmus :)

Teşekkürler saldırıyı görene kadar uyumadık ama değdi birlik olarak güzel iş çıkardık.

Ayrıca Arsimetik ve Lower' i başta bastıkları ordu için tebrik, saldırı sonrası attıkları mesajlarlar için teşekkür ederim.

• eline sağlık usta...;)

Hepimizin eline sağlık üstadım bu savaşlar sadece gri bölgede çıkıyor uzak diyarların tadını beraber çıkaralım 8o