eMS / MS - 2020 (Rekrutacja) BH

• A Ty jesteś stroną rozmów BH, że się wcinasz tam gdzie nikt nie prosi? Chyba jednak ta sława zwycięzcy nie jest taka wielka, skoro potrzebuje adwokata w Twojej osobie.

Nimu wybierze to co jest lepsze dla BH a nie dla Janka, to chyba naturalne.

Ten temat dotyczy rekrutacji sojusz BH, dlaczego za wszelką cenę ktoś tu próbuje siać ferment? :/

• A Ty jesteś stroną rozmów BH, że się wcinasz tam gdzie nikt nie prosi? Chyba jednak ta sława zwycięzcy nie jest taka wielka, skoro potrzebuje adwokata w Twojej osobie.

forum (albo temat) jest zamknięty i nie może nikt się wypowiadać? a kim ty jesteś, że mam ciebie, albo kogokolwiek innego, pytać o pozwolenie?

• zaczyna się..

Jak zwykle, gdy Polacy siadają do rozmów...

Przeczytałem kilka pierwszych postów na pierwszej stronie tematu, od razu zaczęły się wzajemne pretensje, resztę postów odpuściłem...

A szkoda, że się nie dogadacie.

• Jak zwykle, gdy Polacy siadają do rozmów...

Przeczytałem kilka pierwszych postów na pierwszej stronie tematu, od razu zaczęły się wzajemne pretensje, resztę postów odpuściłem...

A szkoda, że się nie dogadacie.

O Adam przepraszam ale proszę np: mnie w to nie mieszaj.. bo ja do nikogo nie miałem pretensji, nikogo nie obraziłem i nie szaklowałem i nie szerze podkoloryzowanych lub fałszywych informacji.

Tylko grzecznie napisałem post rekrutacyjny.

Który ktoś najwyrazniej próbuje zamienić w teatrzyk.

A co najwyżej rodzi mi się głowie pytanie czemu mają służyć ta rodem z komuny prowokacja-manipulacja. Bo tak to odczuwam. Ale to tylko moje odczucia.

I tylko mogę powiedzieć, że to nie prawda, ze ja nie chce się dogadać, a nawet myślałem, że już przeszkoczylismy sporo wstępnych ustaleń jakbyśmy mieli z sobą zagrać. A na konkrety przyjdzie czas. Po uzyskaniu wstępnych odpowiedzi gdzie nas by ta koalicja widziała czy co mielibyśmy robić w tej koalicji inaczej odgrywać rolę.

Albo po prostu co dla tej części koalicji by przypadło chodzi mi tu o Janeka i nas.

A tu nagle z nienacka klin albo wchodzisz w ciemno albo idź sobie od razu gdzie indziej...

I co mam sobie o tym myśleć?

Co podpowiedział by was rozum i zdrowy rozsądek?

I przez myśl mi nie przeszło, że ktoś może komuś zabronić mieć plan B, jak by coś miało nie dojść do skutku.

Żeby potem nie zostać z ręką w nocniku.

Tym bardziej, że nie lubię rzucać słów na wiatr i jak powiem A to i powiem B i będę zdążył do tego. Dla tego nie deklaruje się na lewo i prawo, żeby potem zrobić sobie z gęby 4-litery.

A te różne szkalowanie, zarzuty, próby postawienia mnie / nas w złym świetle czy to na forach,czatach, privach, świadczą tylko o osobach, które je piszą.

I co do odpowiedzi na swoje pytania, to mam nadzieję, że znajdziecie je w moim poście rekrutacyjnym, powyżej.

Także tyle mam do powiedzenia i nie będę brał udziału w tym teatrze wzajemnego oczerniania, próby przekonywania kogokolwiek, który to ten niby zły czy dobry.

Ahoj...

Pamięć zawodzi już.
    EMS PL 2012 - ACTA
    MŚ 2012- PL Team, konto GOD
    s1- WNC - WIN
    s6- Nędza
    s1- TNS - WIN
    s5(MP) - BC
    s1- ET - WIN
    s1- ET - WIN
    s1(MP) - ET
    EMS 2017 - PL J
    MS 2018 - PS
    EMS 2018 - PL R - WIN
    MS 2019 - CUP PVP
    s1 - BH - WIN
    s1(MP)- BH

Post was edited 1 time, last by Nimu Ralo_PL ().

• Cześć,

Proszę o uspokojenie emocji - z góry bardzo dziękuję :)

To temat rekrutacyjny i na nim się skupmy.

Wszelkie inne wątki będą ucinane.

Szanujmy się wzajemnie moi drodzy, nawet jeśli się nie do końca lubimy.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam,

Glacier

glacier.png

Członkowie zespołu Traviana pracują na zasadach wolontariatu i nie są dostępni przez 24 godziny na dobę.

• Tutaj Nimu otwarcie przedstawił sytuację. Wy macie swój watek na tym forum, gdzie jest Wasze miejsce do popisu na zachęcenie graczy, żeby zagrać z Wami. Uczciwie to będzie, jak przestaniecie sugerować, że zrobił coś nie tak. Każdy sam oceni, z kim chce zagrać.

To forum się mie zdaje jest żeby dyskusja była, a nie po to żeby post założyciela tematu tylko wisiał. ewentualnie posty poparcia. Ja bym wolał żeby BH zagrało z ekipą Janka, jest szansa na pozakopywanie toporów i stworzenie na trwałe tradycji silnej polskiej ekipy na MŚ, tylko widać że zaczyna się jak zwykle. Oby nie skończyło się koalicją z Keshą X(

• Przez chwilę po MŚ liczyłem, że może uda się zagrać całą Polską koalicją. Ale już wiem dlaczego jednak jest to mało możliwe czytając to forum..

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

• Przez chwilę po MŚ liczyłem, że może uda się zagrać całą Polską koalicją. Ale już wiem dlaczego jednak jest to mało możliwe czytając to forum..

Norma jak zawsze na FG

Jeszcze tak nie było by Ci co nie powinni zabierać głosu głos zabierają

Co do wspólnej gry to ten temat najlepiej zostawić Jankowi i Nimu w tym wypadku

Szefowie się dogadują a reszta wykonuje rozkazy

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 obecnie

• Dlatego, nic nie komentowałem co jest napisane, tylko odniosłem się niestety do sytuacji, którą widzimy na forum. Miejmy nadzieję, że się dogadają i tak jak zawodnicy, którzy grają w różnych zespołach jadą i grają do jednej bramki, tak i my wyjdziemy całą paczką i pokażemy siłę :)

"Jeśli spotkasz na swojej drodze Wilka - uciekaj - za nim stoi Stado.
    Jeśli zranisz lub zabijesz Wilka - do końca swoich dni będziesz oglądał się za siebie, do momentu aż za Twoimi plecami stanie Stado"

• Nimu

Opcje są dwie:

a) gramy wspólnie

b) gramy osobno.

Ja jestem prosty chłop ale czytając twój wpis odczytałem odpowiedź b.

Albo chce się grać pod jedną bandera albo pisze się o "innych opcjach" lub "zadaniach" nie chcąc napisać jasno.

• Siemka, dawno mnie tu nie było :o coś się travian zmienił przez ostatnie 3lata?

Dastan-ie, 2 Asie, Kasia, Patrycja i inni że starej ekipy jeszcze grają? ;) Nie pamiętam hasła do skype ale na dniach w wolnej chwili to ogarnę.

Dawne czasy:
    MI
    TNOS
    (...)
    Ostatnio:
    E&T ... itp.