S4 WOW Gidişatı

• Forumda servera pek ilgi olmasa da wowun güncel halini her gün burdan güncelleyebiliriz serverı takip etmek isteyenler için.

Wow raporlarını da buraya atarsanız tek bir yerde toplanmış olur.

• lüzumsuz. Korkunuzdan yanaşmışsınız birbirinize. north-sığınmacı hanedanlar. Kocaman serveri boş geçin. Adınız bile geçmesin. wow dönemindi türemeye başlayın. gidin kuma. komedyenler sizi.;)

• lüzumsuz. Korkunuzdan yanaşmışsınız birbirinize. north-sığınmacı hanedanlar. Kocaman serveri boş geçin. Adınız bile geçmesin. wow dönemindi türemeye başlayın. gidin kuma. komedyenler sizi.;)

Sen böyle yazınca tekrar şöyle wow isimlerine bir baktımda / kullanmayan 2 birliğin wowları var sadece; NORTH ve HANEDAN birlikleri..

HAK!M Birliği

Her sunucuda: Giyotin PALA

• kaç numara. körmüsün. bi de yazmışşın hanedan diye. okuma yazman yok mu. altta 0 görünüyor. diğeri HNDN e.;):(:)8o8|:thumbdown::D

Rh-Best-Delileri tek birlik görenler Hanedanla *Hndn* mı ayrı birlik görüyorlar.:osd:

Kaç numara;)

• Rh-Best-Delileri tek birlik görenler Hanedanla *Hndn* mı ayrı birlik görüyorlar.:osd:

Kaç numara;)

Aynen müthiş tespit.

Bu arada yıkılan Hanedan wowu 70lik hesabındaki wow. Toplarlayamayinca diğer wowa geçip seviye basmaya başladılar. Ama sen bunu zaten biliyorsun. Boş yapmak için yazıyorsun. Server bitimi benden sana bir IQ testi. Alnına yapıştırcam hemde :D

blueghost

GhosTBey

Bütün Savaşlar Önce İnsanların Zihninde Kazanılır.

• Rh-Best-Delileri tek birlik görenler Hanedanla *Hndn* mı ayrı birlik görüyorlar.:osd:

Kaç numara;)

Öyle bi gözlük üretilmedi bile :D

dışarıdan takip edenler için yazıyorum. rh-best-deliler tek bölgede ittifak halindeler ve 2,5 bölgeye karşı savaşıyorlar. :)

Bir de hanedan benim eski ekibim olacak.. kendimden utandım resmen :) onlarla beraber zamanında 3 bölgeye karşı savaşmıştık, işleri tersine döndürmüşler :D

Buna rağmen kazanamazlarsa bir daha oynamasınlar zaten bu oyunu. :)

• hocam, seni tanımam etmem. arkadaşlarımın haneadan’da oynaması dışında hanedan’la da hiçbir bağlantım yok ama yazdıklarına bakınca görebiliyorum. daha önce birlikte vakit geçirip, sohbet ettiğin insanlar için ettiğin şu laflara bakınca hanedan’ın seninle yolları ayırması çok yerinde olmuş.

WKysjE.jpg

Post was edited 2 times, last by SlyCat: Lütfen kullandığınız kelimelere dikkat ediniz. ().

• Hanedanin kazanma olasiligi kaç ki abi şuan sence zaten

Oyunda daha yeniyiz buraya koyacak bir şeyim yok

• iyi ki de bırakmışsın. zaten o birlikte oynayanlar niçin ne oynadıkları hakkında bir bilgi sahibi değildirler. adamı kanser eder şuan ki o birlik. :)

Blackfury yazdı:

Rh-Best-Delileri tek birlik görenler Hanedanla *Hndn* mı ayrı birlik görüyorlar.:osd:

Kaç numara;)

oradan bunu mu çıkardın. yuhh. Oyunla alakaları olmadığı gibi, mizah anlayışı da zero bunlar. Bide Wow almışlar utanmadan.:D

• Hanedanin kazanma olasiligi kaç ki abi şuan sence zaten

tarik hanedan deme kanka north destekçisi hanedan de. En başında üseyin aga, bunlar northu destekler demişti de inanmamıştım. :) yani en başından beri northmuş :D

Yav bu yukarıdaki Jacques Mesrine in yorumuna takıldım. tanımadıgını söylüyor ama hakaret etmiş bana. Garip.

Ben halen 3 bölgeye karşı savaşmaktayım, değişen ben olmuş olmuyorum di mi la tarik? :) iyikiden yolları ben ayırmışım.

• hocam, seni tanımam etmem. arkadaşlarımın haneadan’da oynaması dışında hanedan’la da hiçbir bağlantım yok ama yazdıklarına bakınca ne kadar ucuz biri olduğunu görebiliyorum. daha önce birlikte vakit geçirip, sohbet ettiğin insanlar için ettiğin şu laflara bakınca hanedan’ın seninle yolları ayırması çok yerinde olmuş.

Neden yalan söylüyorsun ? Berkaos balım ile birlikle vahada 60k tokmak yakalatınca oyunu bıraktığını itiraf et hadi.. Söz aramızda :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• kaç numara. körmüsün. bi de yazmışşın hanedan diye. okuma yazman yok mu. altta 0 görünüyor. diğeri HNDN e.;):(:)8o8|:thumbdown::D

Bunun altındaki olmasa mizah gözüyle bakabilirdim ama ciddiyetle yazılıp adına mizah denmiş gibi geldi. Neyse uzatmaya gerek yok.::|

lüzumsuz. Korkunuzdan yanaşmışsınız birbirinize. north-sığınmacı hanedanlar. Kocaman serveri boş geçin. Adınız bile geçmesin. wow dönemindi türemeye başlayın. gidin kuma. komedyenler sizi.;)

• tarik hanedan deme kanka north destekçisi hanedan de. En başında üseyin aga, bunlar northu destekler demişti de inanmamıştım. :) yani en başından beri northmuş :D

Yav bu yukarıdaki Jacques Mesrine in yorumuna takıldım. tanımadıgını söylüyor ama hakaret etmiş bana. Garip.

Ben halen 3 bölgeye karşı savaşmaktayım, değişen ben olmuş olmuyorum di mi la tarik? :) iyikiden yolları ben ayırmışım.

adam kaç bölgeye karşı savaştığını söylememiş karakterinden bahsetmiş.

• Birliğinin wowu yok ki. Birliğinin wowu yok. Beni çıldırtmak mı istiyorsun sen? Senin birliğinin wowu yok. Sen North'un wowunu desteklemişsin.