S4 WOW Gidişatı

• Bence hanedan dağılacak

The brain is being searched by HANEDAN....

..............

..............

..............

..............

..............

..............

..............

404 NOT FOUND.................

....................................

....................................

• İlk olarak boynuz kulağı geçmiş hiç burdan ortime laf atma :D

Diğer konuya da açıklık getirelim . Mr. Z nin ordusunun muhtemelen sayısını 135. günden itibaren biliyoruz. Çünkü 135 de server 1. liğini az bi fark ile almıştı o güne kadarki 1. de bizden bir hesaptı. Bundan dolayı rekoru kıracağı tarihi de biz zaten hali hazırda çıkarmıştık. Bizim wow 95+ olmadan zaten rekor kıırlmıyordu en iyi şartlarda dahi. Üstüne asker falan tahılsızlıktan ölse hesabı siz yapın. E o dönemde zaten sağolsun ağlak commander burada Mr. Z nin orduyu çıkarmadığını yazdı. Üstüne yaptıkları opları ve forum mesajlarını da eklediğinde birşeylerin yolunda gitmediğini rekorların kırılmadan biz 99 dan olmadan bunların gelmeyeceğini anlamış olduk :D Ardından risk alarak zaten all in yaptık ..

E zaten öyle 86400 ü kullanabilen sadece sen misin. Rekorun kaçta çıkabileceğini bildiğim için aylardır benim garezim o şahsa. Kim ne derse desin ha evet herşey bir kenara 30m gibi muazzam bir defans ve disiplin ile oynayan North un özverili ekibini tebrik ettim kutladım, ama bu demek değil ki bu başarıda Z şahsının kişisel egosunun büyük desteği yok, kimse diyemez bunu.

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2008 TS6 Aksu Öğütlü / ÇAHRA

2009-2012 TS4,TS4,TS4 hnnbl_clnel_rdn  / SİYAH

2013-2014 TS7 hnnbl_clenl_rdn / NAR

2015-2016 TS7 De Las Pompas / NAR

2016-2017 TS9 AXU / NAR

2017 TS1 AXU / NAR

2018-2019 TS5 trabzon61 / _SS_
    2019-2020 TS4 NAR OF AXU / BESTN

2020 TS6 NAR OF AXU / HAN

Ve Gına Azaben NAR

• E zaten öyle 86400 ü kullanabilen sadece sen misin. Rekorun kaçta çıkabileceğini bildiğim için aylardır benim garezim o şahsa. Kim ne derse desin ha evet herşey bir kenara 30m gibi muazzam bir defans ve disiplin ile oynayan North un özverili ekibini tebrik ettim kutladım, ama bu demek değil ki bu başarıda Z şahsının kişisel egosunun büyük desteği yok, kimse diyemez bunu.

Z nin ordusu veya orduları neredeydi op yapıp orduları harcadınız şimdi 51-47 ve 71-62 çektiğiniz 2 op var birde kara murat şeklinde çakılan bir şirin opu var :D Daha hatalarınızı sayam mı? Bizim de hatalarımız oldu ama sizden az hata yaptığımız için durum bu halde sen başkalarına suç atmadan önce kendine bak :D

• Bence hanedan hesap silsin

Rh silmiş wow hesabını bile silmeye almiş fedareller duruma el atmış bizle rakip olanlar dikiş tuturamıyor malesef varyok ile iliminatinin merkez binasını yıkacağiz mubarek ne silmesi::|

NORTH KANATLANDIRIR..!

n2c2fC.jpg

Post was edited 2 times, last by çiçili_TR ().

• Z nin ordusu veya orduları neredeydi op yapıp orduları harcadınız şimdi 51-47 ve 71-62 çektiğiniz 2 op var birde kara murat şeklinde çakılan bir şirin opu var :D Daha hatalarınızı sayam mı? Bizim de hatalarımız oldu ama sizden az hata yaptığımız için durum bu halde sen başkalarına suç atmadan önce kendine bak :D

^^

“Power is dangerous. It corrupts the best and attracts the worst. Power is only given to those who are prepared to lower themselves to pick it up.” Ragnar Lothbrok

2016-2017 TS9 AXU / NAR

2017 TS1 AXU / NAR

Ve Gına Azaben NAR

• Kıskanıyon mu la Z şahsını, doğru söyle.

Gerçi op konularında hakkında yok değil :/

Bilmem kıskanıyor muyum. Kendisine arayıp soracağım da her yerden engelledi hakaret ediyor muşum. Ben dedim 110. Gün rekor için yaparsan öyle birşey kayarım dedim kay dedi nediyim ^^^^

2016-2017 TS9 AXU / NAR

2017 TS1 AXU / NAR

Ve Gına Azaben NAR

• Bilmem kıskanıyor muyum. Kendisine arayıp soracağım da her yerden engelledi hakaret ediyor muşum. Ben dedim 110. Gün rekor için yaparsan öyle birşey kayarım dedim kay dedi nediyim ^^^^

Ben sıfırlarım demiştim oyunculara herhalde benimki daha etkili oldu :D

• Rh silmiş wow hesabını bile silmeye almiş fedareller duruma el atmış bizle rakip olanlar dikiş tuturamıyor malesef varyok ile iliminatinin merkez binasını yıkacağiz mubarek ne silmesi::|

Bi ara öyle bir şey vardı protesto falan ediyorlardı:osd: iyi hatırlattın

• Bi ara öyle bir şey vardı protesto falan ediyorlardı:osd: iyi hatırlattın

İlimünati işareti mi ne diye siliyorlardı hesapları,

Ama wow şansları olunca birden o işaretler silindi:D

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• İlk olarak boynuz kulağı geçmiş hiç burdan ortime laf atma :D

Diğer konuya da açıklık getirelim . Mr. Z nin ordusunun muhtemelen sayısını 135. günden itibaren biliyoruz. Çünkü 135 de server 1. liğini az bi fark ile almıştı o güne kadarki 1. de bizden bir hesaptı. Bundan dolayı rekoru kıracağı tarihi de biz zaten hali hazırda çıkarmıştık. Bizim wow 95+ olmadan zaten rekor kıırlmıyordu en iyi şartlarda dahi. Üstüne asker falan tahılsızlıktan ölse hesabı siz yapın. E o dönemde zaten sağolsun ağlak commander burada Mr. Z nin orduyu çıkarmadığını yazdı. Üstüne yaptıkları opları ve forum mesajlarını da eklediğinde birşeylerin yolunda gitmediğini rekorların kırılmadan biz 99 dan olmadan bunların gelmeyeceğini anlamış olduk :D Ardından risk alarak zaten all in yaptık ..

laf atma yok, bir efsanenin nasıl doğduğunu ufak bi araya sıkıştırayım dedim :) vahit bu işin profu oldu artık söylemeye gerek yok, yapıyorsun bu sporu vahitim :thumbup::thumbup:

ڪےσи
    Proudly Since 2007

• İlimünati işareti mi ne diye siliyorlardı hesapları,

Ama wow şansları olunca birden o işaretler silindi:D

Varyok'un dis güçlerin oyunlarına comak sokması sizi rahatsız etmiş belli.

Varyok hesabi ''Yerli ve Milli'' bir hesaptır.

Catlasaniz da patlasaniz da Varyok hesabina diz cokturemeyeceksiniz. Rockefeller ve Rothschild aileleri *HNDN* bu birliğe diz cokturemeyecekler.

“Death is so terribly final, while life is full of possibilities.”

• ''Gelin bir olalım, diri olalım. Varyok wowunda birleselim. Wowunuzu silin, bu güçlere güçlü bir tokat atalım.'' dediğimizde bu cagriya cevap vermeyen basta NORTH ailesi ve diger ekipler bu yaziyi beğenip nereye varmak istemektedir ?

Bu bizim kirimizi çizgimiz olduğu icin kirimizi ile yazdım. Bu da birilerini rahatsız edeceği kesin.

Simdi ikinci eylem planına geciyoruz. Gucumuz yettiğince ALTIN alacağız ve bosa harcayacağız. Bunlar ''nasıl alırlar, hani altınları bitmişti'' dediğinde CATTT çekeceğiz 1600 altın daha, sonra CATTT bir 1600 daha cil yavrusu gibi dağılacak bu güçler.

“Death is so terribly final, while life is full of possibilities.”

• Varyok'un dis güçlerin oyunlarına comak sokması sizi rahatsız etmiş belli.

Varyok hesabi ''Yerli ve Milli'' bir hesaptır.

Catlasaniz da patlasaniz da Varyok hesabina diz cokturemeyeceksiniz. Rockefeller ve Rothschild aileleri *HNDN* bu birliğe diz cokturemeyecekler.

Ya bayramda tatil edilmemesine ne demeli ? Bayram geldi sıralama bu haliyle güncellenip tatile gönderilmemiz gerekiyordu! Müslümanlar bayramını kutlayamasın wow baksın diye oyunlar bunlar...

• Arka kulvardan varyok sprint atıyor. Rakipler SIFIR seviye ilerlemişken varyok 2 seviye basarak farkı kapatmaya başladı.

KSK_AYAZ

ToTeM/ North West

North W. KANATLANDIRIR !!!