Codex Victoria 2x - 2020.04.22.

The blacksmith once again looked at the parchment a visitor had just given him.
There was nothing particularly unusual about this order – to decorate armor and a weapon with an emblem... ⚔️ #ShadowEmpires

Curious to know more? ➡️ Follow the story!⬅️

• Üdvözlet!

Miért van az hogy ha teljesítem a kiírt feladatot akkor nem kapom meg a nyersanyagot hiába megyek arra hogy a jutalom begyűjtése?

Külföldi 10X-en is feltűnt már ez de ott nem zavart mert pár másodperc alatt kitermelődött az a nyersanyag itt a 2x-en viszont az elején nagyon kellene az a plusz ami a küldetésekből jön.

• Üdvözlet!

Miért van az hogy ha teljesítem a kiírt feladatot akkor nem kapom meg a nyersanyagot hiába megyek arra hogy a jutalom begyűjtése?

Külföldi 10X-en is feltűnt már ez de ott nem zavart mert pár másodperc alatt kitermelődött az a nyersanyag itt a 2x-en viszont az elején nagyon kellene az a plusz ami a küldetésekből jön.

Én ugyan nem játszom ott, de ha minden igaz akkor a hősnél kell körbenézned és meglesz.

• Mary Poppins napok óta inaktív Aquileia, ezzel megrövidítve több millió nyersanyaggal több játékost, ami csak egyre halmozódik, illetve győzelmi pontot se termel. Mikor kapunk kártérítést, vagy érdemi választ??

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg