מדריך להפיכה מחווה לדוד משה

 • מכירים את זה שאתם משחקים בשרת, ופתאום אחרי כמה זמן שחקן מסוים או ברית מסוימת הופכים אותך לחווה ותוקפים אותך בלי הפסקה? זה יכול לקרות לכל השחקנים, לא משנה באיזה שבט הם או כמה ניסיון יש להם. במדריך הזה אלמד אתכם איך לצאת ממצב זה, ולהפוך מחווה לדוד משה. דרך אגב, הרבה האנשים (בדרך כלל שחקנים לא מנוסים) שמוסיפים מישהו לרשימת החוות שלהם יפסיקו לתקוף אותו אחרי התקפה אחת או שתיים שלא חוזרים ממנה חיילים או שחיילים לא מביאים בכלל משאבים כמה פעמים ברציפות.

  דבר ראשון שאתם עושים אם הפכתם לחווה זה לנסות לצאת מהמצב הזה בלי לבזבז משאבים בכלל. אני אתן דוגמה: אם מישהו הפך אותכם לחווה, עדיף לנסות אחת מהשיטות שלא מבזבזות משאבים (שתכף תראו) מאשר לקנות מלכודות (אם אתם גאלים), או לשפר חומה ומגורים מלכותיים וכל השיטות שעולות משאבים. אם שיטות אלה לא עוזרות, צריך לבזבז משאבים.

  שיטות ליציאה ממצב חווה מבלי לבזבז משאבים

  1. הצטרפות לברית חזקה. תוכלו לנסות לשכנע אנשים שמנהלים בריתות שאתם שחקנים טובים ושכדאי להם שתהיו בברית שלהם. הם אולי יחשדו בכם, אבל שיטה זו עובדת ברוב המקרים ואם תהיו בברית חזקה הסיכוי שתישארו חווה כמו קודם קטן, כי אז תוכלו לבקש מחברי הברית עזרה או לבקש מהמנהלים לאיים על התוקף.

  2. איום על התוקף. תגרמו לתוקף להרגיש מאוים. תגידו לו שיש לכם קשרים עם אנשים חזקים שלא כדאי לו להתעסק איתם.

  3. הפיכה לשחקן הגנה של שחקן חזק. תוכלו לבקש חסות ממישהו בטופ 20. חסות זה אומר שהוא ישמור עליכם מתוקפים ואתם תהיו מחויבים לעזור לו.

  שיטות ליציאה ממצב חווה עם בזבוז של משאבים

  1. בנייה ושיפור של נקיקים. את הנקיקים כמעט בלתי אפשרי להרוס (אי אפשר לכוון עליהם עם בליסטראות) והם ישמרו לכם על המשאבים מוגנים מכל תוקף.

  2. לוכד (רק גאלים יכולים לבנות את המבנה הזה), במבנה הזה בונים מלכודות שלוכדות את חיילי האויב. אם תבנו שוב ושוב מלכודות, התוקף כנראה יתייאש בשלב מסוים ולא יתקוף יותר.

  3. חומה / מגורים מלכותיים / ארמון. המבנים האלו מוסיפים נקודות הגנה לכפר וזה יהרוג חלק מחיילי האויב שתוקפים. בדומה ללוכד, התוקף יתייאש גם במקרה הזה ויפסיק לתקוף.

  תמיד תזכרו שטרויאן זה לא משחק שאם הפסדתם פרשתם לתמיד. מקסימום פותחים חשבון חדש או שעוברים לשרת אחר, והפעם תשתדלו יותר לא להפוך לחוות.

  זהו זה!

  מקווה שעזרתי, tookiyosi

 • לא הייתי קורא לזה "בזבוז" משאבים, זה יותר השקעה של משאבים

  הווה:

  AngloX#8 Carnibur


  שחקני עבר:‎

  ILX#24 TheKiller36

  ILX#28 WhiskyWarriorJR, Tyberyus

  ILX#29 משפחת שווץ

  ILX#30 Guraryeh, TSI

  ILX#31 Gozi

  ILX#32 Danken


  PTPx2 רעמסס השני

  COMX#23 aphrodite, dealmeng

  IL4 WhiskyWarriorJr

  IL1 Predator

  IL2 Botman

  IL5 עדי ביטי


  VNX Quan

  AngloX#6 Raja Ram


  מדריכים:

  מדריך לGetterTools

  מדריך לשינוי שפת המשחק


  ~™Whisky Warrior Legends~

  :nope::teu01:

 • בזבוז או השקעה, עדיף תמיד לנסות להיחלץ מהמצב בעלות של 0, מסכים איתי?

 • נו באמת

 • אתה שחקן של פעם,

  האפשרות לפתות תוקף בכופר משאבים לא קיימת כי לא ניתן לשלוח משאבים מחוץ לקונפדרציה. כנראה כדי למנוע סחיטה שהיתה נפוצה בזמנו.

  כנ"ל שחקני הגנה, פעם כל שחקן חלש היה כותב בפרופיל שהוא שחקן הגנה של מישהו מאיים (לפעמים פייק) כיום לא ניתן להיות כי לא ניתן לתגבר מחוץ לקונפדרציה. כנראה מאותה סיבה.

  מה עוד? דיבור אישי במשחק, אם אתה מוכשר בזה קיים צל של סיכוי שיצליח לך, לרוב זה לא עובד ואפילו מחמיר את המצב, כי משכת אש.

  לרוב מהשיוצא זה דיבור בכייני מעצבן שמנסה לחפות על אי הבנת המשחק ושימוש בהתמסכנות שאין לה מקום במשחק מלחמה.

  הכלים הכי יעילים, אמרו את זה כבר מיליון פעם, לא לתת מוטיבציה כלשהי לתוקף - ולהרים נקיקים בגובה מחסן, להבריח או להחביא כוחות , לשקול לקחת "חופשה" של כמה ימים עד יעבור זעם, ובינתיים לאמן חיילים. שזה כלי יעיל שלא הרבה משתמשים בו.

 • לדעתי קודם צריך לנסות לצאת מזה בשיטות שלא צריך להשקיע משאבים ורק אחר כך נקיקים וכל זה. לא אמרתי גם על לפתות תוקף במשאבים בכלל. חוץ מזה המדריך הזה מבוסס על שיטות של הרבה שחקנים אחרים שפניתי אליהם.

 • אחלה מדריך אחי

  פעם אחת הפכתי לחווה (לפני פרסום המדריך)באמת ניסיתי קודם את השיטות שכתבת בהתחלה והצלחתי לצאת מזה בעלות של 0 משאבים

  כל הכבוד לך!!!