מדריך על מכירות פומביות

• שלום לכולם, מכירות פומביות הן הדרך היחידה במשחק למכור את החפצים שהגיבור שלכם אוסף מהרפתקאות. מהמכירות מקבלים כסף שאותו ניתן להמיר לזהב (200 כסף הופכים ל1 זהב, 1 זהב הופך ל100 כסף) או לקנות בעזרתו חפצים אחרים המכירות הפומביות נפתחות לאחר השלמת 10 הרפתקאות והן עובדות כך:

1. מישהו מוכר חפץ מסוים. לחפץ יש את השווי הראשוני שלו (נמוך בדרך כלל)

2. מישהו יכול להציע הצעה ראשונה. ההצעה צריכה להיות גבוהה יותר מהמחיר הראשוני של החפץ וההצעה היא בעצם המקסימום שהשחקן הזה מוכן לשלם.

3. הפריט עדיין יימכר בסכום הראשוני שלו, משום שאף שחקן אחר לא רוצה את הפריט. אם שחקן אחר רוצה אותו, הוא יכול להציע הצעות משלו (כל עוד יש מספיק כסף אין הגבלה לכמות ההצעות). אם ההצעה שלו גבוהה יותר מההצעה של השחקן הראשון, הפריט יימכר לשחקן השני תמורת המחיר שהשחקן הראשון הציע. אם ההצעה של השחקן השני נמוכה מזו של הראשון, הראשון יקבל את הפריט אבל הוא יצטרך לשלם את המחיר של ההצעה הכי גבוהה שהשחקן השני הציע, ולא את המחיר הראשוני.

4. תוך 25 שעות מהרגע שהפריט הוצע למכירה, המכירה נגמרת.

אני אתן דוגמה על מנת שתוכלו להבין את התהליך באופן ברור יותר:

20 משחות מוצעות למכירה והן עולות בהתחלה 20 כסף. שחקן 1 רוצה לקנות את המשחות ומציע 5000 . ההצעה שתוצג היא 21 כסף מכיוון שאף אחד פרט לשחקן 1 לא הציע הצעה על הפריט הזה עד עכשיו, והוא צריך לשלם 1 יותר מהמחיר הראשוני. לאחר מכן בא שחקן שני. אם הוא יציע 5001 ומעלה, הוא יקבל את הפריט תמורת 5000. אם לא, השחקן הראשון, זה שהציע 5000 יקבל את את הפריט תמורת המחיר הכי גבוה שהשחקן השני הציע.

דוגמה למסך של מכירות פומביות:

* שחקן שהציע מחיר מסוים יכול גם לשנות אותו למחיר אחר, אם המחיר שאליו הוא רוצה לשנות גבוה יותר מההצעה הקודמת או מהמחיר הראשוני של הפריט.

טיפים למכירות פומביות לאנשים שלא קונים זהב

* אני ממליץ לכל מי שלא קונה זהב למכור לפחות חלק מהחפצים שהוא מקבל מ-10 ההרפתקאות הראשונות ישר כשהמכירות נפתחות. זה יכול להכניס סכום עצום של כסף שאותו תוכלו להמיר לזהב או לקנות פריטים אחרים.

* תמיד תמכרו פריטים בכמויות גדולות כמה שיותר. 50 משחות ביחד יביאו בדרך כלל יותר כסף מלמכור 5 משחות 10 פעמים.

* אם יש לכם מגילות, יצירות אומנות או דליים והם לא הכרחיים בשבילכם, ממליץ לכם למכור אותם. הם בדרך כלל נמכרים באלפים של כסף.

* תציעו פריטים למכירה בשעות העמוסות שמחוברים בהן הרבה אנשים. ככה יהיו יותר אנשים שירצו את מה שתמכרו ותקבלו יותר כסף.

* תוכלו לנצל סכסוכים ומלחמות בין בריתות בשביל למכור דברים שהבריתות האלו צריכות. ככה תקבלו הרבה יותר כסף על הפריטים ממה שתקבלו בדרך כלל.
    זהו זה!

מקווה שעזרתי,

tookiyosi

• * תמיד תמכרו פריטים בכמויות גדולות כמה שיותר. 50 משחות ביחד יביאו בדרך כלל יותר כסף מלמכור 5 משחות 10 פעמים.

זה לא בהכרח נכון, זה תלוי. בתחילת השרת, שיש ביקוש גדול לחפצים, כן. אבל בהמשך כמעט תמיד כמויות קטנות יותר ימכרו ביותר. אני למשל מצליח למכור 5 כלובים ב150 כסף אבל 30 כלובים רק ב1000 ככה.

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01
    wzzymtniw4en.png
    IL19 - הדוב האכזרית, ILX32 - גולדה מאיר

~16/7/2017 סגירת הפורום, הוכרז כיום אבל וכמסמר האחרון בארון המתים של פורום טרוויאן ישראל~

• אני דווקא מקבל כמעט תמיד יותר כסף מלמכור הכל בבת אחת מאשר בכמויות קטנות, לא משנה איזה זמן מתחילת השרת.

• יכול להיות אבל תכלס בהמשך השרת יש יותר אנשים עם יכולת לריב על כמויות קטנות ולהציע 5000 על 10 מגילה נניח מאשר גדולות ולהציע 25000 על 50. בנוסף בהמשך השרת הגיבור חזק יותר ואנשים פחות משתמשים ב 50 משחה ויותר בכיוון של 5. בסופו של דבר הזמן שבו אתה מוכר יותר קריטי מאשר הכמות.

• אני גם חושב שיותר חשוב זה התזמון של המכירה למכור בשעות העמוסות ובזמן שאנשים הכי צריכים את הפריט