SAYGI Saldırı & Savunma Raporları

• SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• Göçmenlere yazık olmuş :)

SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• Göçmenin İntikamı İMDB : 9.7

вєуℓєявєуι̇

• Kilit

вєуℓєявєуι̇

• SEVGİDE ÖZGÜR,SAYGIDA MECBURSUN.

вєуℓєявєуι̇

• Raporlar için tebrik ederim arkadaşlar. Sanırım arkadaşın birisi tatile çıkmış. Kalanlara iyi oyunlar . s2 ekiplerine başarılar dilerim.

0UQ2wO.jpg

Akılla İşimizi Bitirdik Şimdi Can Sıkıntımızı Evcilleştiriyoruz !!!

b94pad.png

• Raporlar için tebrik ederim arkadaşlar. Sanırım arkadaşın birisi tatile çıkmış. Kalanlara iyi oyunlar . s2 ekiplerine başarılar dilerim.

0UQ2wO.jpg

Korona virüsü bitmeden tatile cikmayalim tedbiri elden bırakmayalım lütfen...

вєуℓєявєуι̇

Post was edited 1 time, last by |BEYLERBEYI| ().

• Tebrikler hocam

Teşekkürler başkan elinize sağlık sizinde

вєуℓєявєуι̇

• Maksat sayfa dolsun :)

yjNoCF.png

DMp8Dk.png

Ekibimizi ve rakibimizi tebrik ederim.İyi oyunlar.

Akılla İşimizi Bitirdik Şimdi Can Sıkıntımızı Evcilleştiriyoruz !!!

b94pad.png

• Tebrikler. Öncü ordu fotoğraftaki gibiyse panthera yaşlanmış.

Yok hocam öyle dememek lazım şöyle belirteyim beklemediğiniz anda beklemediğimiz bir op oldu bizim için, saygı birliği bu konuda başarılıydı tebrik ederim. Panthera hala aynı panthera 175. Saldırıda 0landı köy kişisel başarısını göz ardı etmemek lazım :)

HAK!M Birliği

Her sunucuda: Giyotin PALA

• Yok hocam öyle dememek lazım şöyle belirteyim beklemediğiniz anda beklemediğimiz bir op oldu bizim için, saygı birliği bu konuda başarılıydı tebrik ederim. Panthera hala aynı panthera 175. Saldırıda 0landı köy kişisel başarısını göz ardı etmemek lazım :)

Yapılanmamızın başarılı olduğunu düşünüyorum. Bölgemizde ciddi rakipler olması bizim için güzel zei bir avantaj birlikleri canlı ve oyun da tutar :)

• Yapılanmamızın başarılı olduğunu düşünüyorum. Bölgemizde ciddi rakipler olması bizim için güzel zei bir avantaj birlikleri canlı ve oyun da tutar :)

Aynen katiliyorum, ben geçen senelerde yine s2ye katildiğimda saygı ile savaşıyordum iç bölgede arkadaş çağırmıştı o zamana oranla dışardan bakarak söylüyorum o zamankine göre çok daha tecrübeli hareket ediyorsunuz tebrik ederim. Ekiplerin tecrübeli olması bölgeyi daha çekici bir hale getiriyor :)

HAK!M Birliği

Her sunucuda: Giyotin PALA

• 😅yozgatlı buralarda mı ?

Original® 2006

s3,s4 ,sx3 ڪےimڪےiy∂H

s4 Jumper

s3 Imperial

DÜNYA ROMA REKORLARI

T4.4 Normal Server / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

Fpub0.png

5r90IS.gif

Professore di ROMANS

Uzlaşmaya değil, sawaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

Post was edited 2 times, last by Professor: Özel mesaj paylaşımı yasaktır. ().