אין שבועה - תנדרו

• אז אחרי השבת היחסית שקטה, הגיעה מוצ"ש עם אחד מהדוחות הכי מטורפים שהיו עד כה בשרת אם לא הכי מטורף.

GROWN UPS יצאו לעבר השבועות... שוב... יותר נכון סנדלר, כי איך אפשר להשאיר מאפס בלי שבועה.

לא ארחיב במילים, פשוט אניח את זה פה.

המאפס האחרון של ברית GROWNUPS

ועוד אחד ככה בשביל לשמור על אופטימיות ומורל גבוה, בכל זאת, זה חשוב.

ניסיון יפה של דורון, כניסה כמעט חלקה לעבר ATENA, אולי אפילו חלקה, עם מסך עשן מטעה, דורון מצליח לגנוב מגף גדול

דורון גונב מגף

פיקי יצא הלילה עם מסך עשן עצום, עשרות אם לא מאות של פייקים ביומיים האחרונים ונכנס באבישי בבירה(לא מוצא סיבה אבישי דירוג 100-120 וחבל על ההאמר אבל נגיד..) ולאחר מכן עוד 7 גלים שהורסים שדות ייבול טחנת דגן וכו'.(הערכה שלב השדות 12-13. שיקום תוך יום יומיים בלחץ עם קצת זהב)

פיקי נועל את הייבול בקרופר של אבישי

וניסיון שני שנכשל של שחקן מהאקדמיה של אנרכיה שמנסה לכבוש סטארטר לשפינוזה מהאקדמיה של GROWN ,רק שהפעם חיכה לו שם קיר יפה שעליו אחראי לא פחות ולא יותר הממגן של הברית סנדלר, HANGOVER.(מוקדש לו) אם לא פחות ולא יותר 14 גיבורים שהגנו על סטארטר של שחקן מהאקדמיה.

מריחה של שחקן האקדמיה על אשפינוזה

מקווים שתישארו אופטימים למרות ש"הניצחון בידיים שלכם", "אנרכיה חוות", "המשחק רק התחיל", "מרגל", "מרגל בכיר", "רמטכ"ל המרגלים", "פורצים" וכו' וכו'...(חלאס)

בקשה אחרונה מצוות אנרכיה, תשמרו על אופטימיות, תהוו דוגמה אישית לשחקנים צעירים, תשתקמו, תציעו הפסקת אש, באנו להינות ולשחק ביחד, לא עם הנטארים.

שבוע טוב לכולם.

נ.ב: הכותרת מפרי הדימיון של ליעד, תודה רבה!

Post was edited 5 times, last by The_Doc ().

• מבצע מוצלח מאוד לדעתי, דרך מעולה לפתוח שבוע חדש ורגוע ולתת לגרוון לשקם האמרים לפני המערכה הבאה, עד אז כולנו נצטרך למצוא תעסוקה אחרת.

תודה על הדוחות אלוף

• קודם כל זה לא אנרכיה אנרכיה. דבר שני גראון הפסידו את המשחק במו ידיהם רק בגלל חוסר הניסיון שלהם.

אנרכיה עשו צעדים קטנים כדי לשפר את המצב שלהם בשרת והצליחו בכל צעד עד כה ממה שראיתי .

השרת עדיין גבולי מאוד ועדיין אפשר לעשות הרבה מהפוכות אבל לפי איך שזה נראה אנרכיה מובילה בדרכה לניצחון .

מיקי

Dark Gold comx

מהירים אחרונים: 4

purple kush

dark gold

goldiger
    Masterpiece

Falcon punch

Post was edited 1 time, last by Sergio Ramos_IL ().

• קודם כל זה לא אנרכיה אנרכיה. דבר שני גראון הפסידו את המשחק במו ידיהם רק בגלל חוסר הניסיון שלהם.

אנרכיה עשו צעדים קטנים כדי לשפר את המצב שלהם בשרת והצליחו בכל צעד עד כה ממה שראיתי .

השרת עדיין גבולי מאוד ועדיין אפשר לעשות הרבה מהפוכות אבל לפי איך שזה נראה אנרכיה מובילה בדרכה לניצחון .

לראשונה אני מסכים, תגובה לעניין ותיאור מדוייק של המצב

• לא ברור לי למה הם הוציאו את ההאמר של אדם סנדלר, ועוד בלי מגפיים. הם באמת ציפו לתוצאה אחרת?

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01
    wzzymtniw4en.png
    IL19 - הדוב האכזרית, ILX32 - גולדה מאיר

~16/7/2017 סגירת הפורום, הוכרז כיום אבל וכמסמר האחרון בארון המתים של פורום טרוויאן ישראל~

• לא ברור לי למה הם הוציאו את ההאמר של אדם סנדלר, ועוד בלי מגפיים. הם באמת ציפו לתוצאה אחרת?

הם ציפו שלא נדע איפה למגן.

אך עם טיפה מחשבה ידענו בדיוק מה היו היעדים שלו ובוא נגיד שהניחוש איפה למגן לא היה קשה מידי, בטוח לא בלתי אפשרי, כמו שחלקם חושבים.

שמועות אומרות שהם חושבים שמיסזוט מנהל קשר כלשהו עם המולטי.

• הם ציפו שלא נדע איפה למגן.

אך עם טיפה מחשבה ידענו בדיוק מה היו היעדים שלו ובוא נגיד שהניחוש איפה למגן לא היה קשה מידי, בטוח לא בלתי אפשרי, כמו שחלקם חושבים.

שמועות אומרות שהם חושבים שמיסזוט מנהל קשר כלשהו עם המולטי.

בהתחשב בעובדה שהוא יצא הפעם על שבועה קטנה, אוצר שהוא צריך, ולא על פידר של tiktokshow, הייתי אומר שהם היו צריכים לצפות שיהיו הגנות באוצר...

אשכולות מתים?
    אין דבר כזה!
    משקה אנרגיה... והנה הם קמים!

הלינקייה של בלוב01
    wzzymtniw4en.png
    IL19 - הדוב האכזרית, ILX32 - גולדה מאיר

~16/7/2017 סגירת הפורום, הוכרז כיום אבל וכמסמר האחרון בארון המתים של פורום טרוויאן ישראל~

כיוון שאינך בשרת אז צקצוקיך על הגדר אינם אלא נפיחות באוויר. כידוע כולנו אוהבים לנפוח בפומבי :)

אחלה דיווחים והדו"ח של סנדלר מדליק.

מאיפה הבטחון העצמי הגדול שזה אחרון ה"מאפסים" של גרונאפס?

נ.ב.

מי יודע לאמר לאן נעלם הכבאי והאם יצא לפנסיה? מזמן לא התבכיין בפומבי שתוקפים אותו :)

• שמע אין לי מושג מי אתה ולמה אתה בכלל נמצא בפורום הזה כי אתה טמבל ולא מבין עם מי אתה מדבר .

אני נמצא בשרת בקטנה ורואה כל מה שקורה עוזר לחבר וותיק בזמן שרובנו מככבבים בשרת הבינלאומי משהו שקשה לך להבין

תפרוש לאיקרים נשמה

מיקי

Dark Gold comx

purple kush

dark gold

goldiger
    Masterpiece

Falcon punch

• עובדות בשטח, דירוג כח צבאי, לא קשה להבין שאנרכיה תופסים שם את הטופ.

גם אם כרגע דנקן מכין לעצמו צבא נחמד, זה מאפס פחות 85 אלף מניף ועוד כל האבירים שנמרחו, לא זוכר בדיוק מספרים יש את הדוח בפוסט "מבצע מרגל אלי כהן"

כנל סנדלר.

לגבי אייל הכבאי א. נראה לי שהתכוונת "יודע לומר" וב. לא אדון איתך עליו כי כבר הסברנו בעוד פוסט שהשחקן נאלץ לעזוב מאילוצים אישיים. בקיצור יש לך הרבה מה להתעדכן חביבי.

• עובדות בשטח, דירוג כח צבאי, לא קשה להבין שאנרכיה תופסים שם את הטופ.

גם אם כרגע דנקן מכין לעצמו צבא נחמד, זה מאפס פחות 85 אלף מניף ועוד כל האבירים שנמרחו, לא זוכר בדיוק מספרים יש את הדוח בפוסט "מבצע מרגל אלי כהן"

כנל סנדלר.

לגבי אייל הכבאי א. נראה לי שהתכוונת "יודע לומר" וב. לא אדון איתך עליו כי כבר הסברנו בעוד פוסט שהשחקן נאלץ לעזוב מאילוצים אישיים. בקיצור יש לך הרבה מה להתעדכן חביבי.

תשמע אחי, מדבר איתך דוגרי מסכים שיש עובדות והכוח ההתקפי של אנרכיה גבוה יותר

אבל הכוח ההגנתי בצד השני גבוה יותר ואסור לזלזל בזה

וגם רוב שחקני הטופ בצד השני אז אומנם היתרון אצל אנרכיה כרגע אבל שרת רחוק מלהיות גמור

וזו רק דעתי :)

• תשמע אחי, מדבר איתך דוגרי מסכים שיש עובדות והכוח ההתקפי של אנרכיה גבוה יותר

אבל הכוח ההגנתי בצד השני גבוה יותר ואסור לזלזל בזה

וגם רוב שחקני הטופ בצד השני אז אומנם היתרון אצל אנרכיה כרגע אבל שרת רחוק מלהיות גמור

וזו רק דעתי :)

חס וחלילה, אני רחוק מלזלז בכח ההגנה של גרוון.

תאמין לי חוויתי על בשרי :)

וברור, השרת לא קרוב ללהיות גמור.

אנרכיה הגיעה לאן שהגיעה בזכות מהלכים אסטרטגים, שבו הכח ההגנתי/התקפי לא נמדד. אלה היכולת להפתיע, טיימינג, זיהוי נקודות תורפה ועוד...

סביר להניח שאם היינו הולכים ראש בראש, השרת היה בכיס של גרוון. אך זה לא המצב כרגע.

• חס וחלילה, אני רחוק מלזלז בכח ההגנה של גרוון.

אנרכיה הגיעה לאן שהגיעה בזכות מהלכים אסטרטגים, שבו הכח ההגנתי/התקפי לא נמדד. אלה היכולת להפתיע, טיימינג, זיהוי נקודות תורפה ועוד...

סביר להניח שאם היינו הולכים ראש בראש, השרת היה בכיס של גרוון. אך זה לא המצב כרגע.

מסכים איתך ב100%

• חס וחלילה, אני רחוק מלזלז בכח ההגנה של גרוון.

כל מה שאמרת אלה יכולות של מרגל, ולא מרגל בשרת חזיתי כמו שרת חמש, אלא בשרת פתוח כמו שרת המהיר הישראלי, זה לא מדהים...

בנוסף, רואים אותך יותר מדי בפורום ילד, חאלס להטריל על דברים יפים שחברים שלך עשו כמו לדוגמא misszut, אלא תתמקד יותר במשחק ותשתף בפורום דברים שאתה עשית!

• כל מה שאמרת אלה יכולות של מרגל, ולא מרגל בשרת חזיתי כמו שרת חמש, אלא בשרת פתוח כמו שרת המהיר הישראלי, זה לא מדהים...

בנוסף, רואים אותך יותר מדי בפורום ילד, חאלס להטריל על דברים יפים שחברים שלך עשו כמו לדוגמא misszut, אלא תתמקד יותר במשחק ותשתף בפורום דברים שאתה עשית!

חבל שאין לך משהו חכם להוסיף. תמשיך בשלך ואני אמשיך בשלי :)

• כל מה שאמרת אלה יכולות של מרגל, ולא מרגל בשרת חזיתי כמו שרת חמש, אלא בשרת פתוח כמו שרת המהיר הישראלי, זה לא מדהים...

אין שרת בעולם בטרויאן שאין בו מרגלים,זה יותר חשוב מלהרים 200 מניף ולהמרח

צאו מהסרט שאתם חיים בו זה המשחק .

מיקי

Dark Gold comx

purple kush

dark gold

goldiger
    Masterpiece

Falcon punch