Brothers birlikleri ve multileri

• Arkadaşlar Brotherslar herkese itici gelen bi oluşum hele bazı şahısların multilerini görüp hiç bir şey yapamamak dahada acı Multihuntere şikayet ediyorum geri dönüş bile alamıyorum

Kimse kimsenin karısı değil köyünde oyunun başlarından beri 20 30k savunma bekletsin

Muhtemelen serverdan çekilcez bi grup halinde H Z Z ve VATAN birliklerine başarılar diliyorum...

TURKS-GÖKTÜRK...

• gecmis olsun dostlar multiciler bu oyunda bitmez eskiden sikayet ediyordun kapatıyorlardı simdi hicbirsey yapmıyorlar defalarca kez multi hesabı kanıtlarıyla sunmama ragmen hicbirisi kitlenmedi bu duzenin degisecegini umit ediyorum insallah duzelir hakeden hakettiğini bulur

• Multisi olmayan birlik mi varmış ? Neden sürekli yenilen birlikler diğerinin multilerini suçlayıp oyundan çekilmeye çalışıyor bu serverde anlayamıyorum. H Z Z ve VATAN birliklerinde multi olmadığını mı düşünüyorsun ? İftara biraz zaman var hala herhalde ki bu kızgınlık ondandır.

• Multisi olmayan birlik mi varmış ? Neden sürekli yenilen birlikler diğerinin multilerini suçlayıp oyundan çekilmeye çalışıyor bu serverde anlayamıyorum. H Z Z ve VATAN birliklerinde multi olmadığını mı düşünüyorsun ? İftara biraz zaman var hala herhalde ki bu kızgınlık ondandır.

haklisin

Her zamanki gibi peri masali dinliyoruz

• Ortaya attığınız iddanın ispatını atar mısınız buraya hepbirlikte görelim :)

• Herkeste multi var arkadaşlar,

ben profillerde bu köyler VATAN birliğinden BEYAZHAN ın köyleridir diye mesajları bile gördüm, multihunter a kaç defa şikayet ettim hiç birşey olmadı.

• Herkeste multi var arkadaşlar,

ben profillerde bu köyler VATAN birliğinden BEYAZHAN ın köyleridir diye mesajları bile gördüm, multihunter a kaç defa şikayet ettim hiç birşey olmadı.

multi oynamak serbest ''altın alıyorsan''

• Benim açtığım konuya bakmanı rica ederim. Brothers birliklerindeyim bende, varsa elinde kanıtın onu da sun... Ama ben kanıtlı olarak VATAN birliğinin yaptıklarını sunuyorum... Zaten serverin başından beri görüyorduk son anlarda ki LODOS birleşmesi bile hesaplanmıştı diye düşünmüyor değilim. Nede olsa alakasız bölgelere LODOSların alt birlikleri de çıkar oldu, enteresan hemde yağma köyler bile birliğe alınarak :) Ne diyeyim bu oyun için bu kadar dala vereye gerek var mı ?

• Anlıyorum ki sana itici geliyor. Yenilen taraf olunca ya da birşeyler ters gidince oyunu bırakmak için multi köyleri var diyip çekilenleri çok gördük görmeye devam ediyoruz. Elbet multi açanlar vardır bu her birlikte de var brotherss birliklerini suçluyorsun peki vatan veya lodos birliklerine baktın mı ya da sana şöyle sorayım hiç büyük haritayı inceleyip baktın mı? Ya da bölgelerde kimin yağma köylerinden birlikler kurulmuş? Anlıyorum ki bakmamışsın sana tavsiye haritayı genel olarak incelemen.

Oyun başında yağma attığım köylerden mesaj geliyordu ne olur yağmalama öğrenciyim para karşılığı multi hesap açıyorum diyen kaç hesapla karşılaştım şunu da anlıyorum ki hiç karşılaşmamışsın böyle birşey ile.

Size güle güle arkadaşlar 😉

• en çok merak ettiğim şey brocukların bu kadar dönek insanı nasıl bir araya topladığı

savaşarak alamadıkları tılsımları birliğin içine soktukları hainleri çıkararak almaya çalışıyor.

yukarda bir arkadaş kanıt istemiş

ulan sizin multilerinizi yağmalamaktan listeye girecem nerdeyse :)

karakterinizi bırakmışssınız çoktan alın oyun sizin olsun

en basıt örneği de bunlar o resımdekı 3 koyde bro bilmem ne

• Öncelikle tekrardan diyorum, herkes zaten pazardan yağma hesaplardan def hesaplardan multi yapmış bunu A birliği B birliği diye ayırmıyorum bile. Elbette Brothers birlikleri içinde de yapan vardır, serverda binlerce oyuncu var, herkesi takip edemeyiz gözümüze çarpanları birlik olmadan yazıyoruz... Ama bunu oyuncu inisiyatifinde değil de birlik inisiyatifinde yapanlar sorunludur. Örnek istersen, Memphis bölgesini düşürmek için Vatan ( Lodosla birleşince Vatan Lodos olan) birlik bak bakalım hangi zaman kaçar tane multi hesap açtı... Koruma süreleri bu ateşkes süresi içinde doluyor. Oyunun bu döneminde bu hesaplar gerçek oyuncu hesabı olarak düşünülüyorsa sadece vicdandan değil akıldan da şüphe ederim.

• 1. si kanıt istiyordun 2 dk çok yorulmadan anında bulup attım

2. si kanıtı gösterince onlar yaptı bizde yaptık muhabbeti yapıyorsun

3. sü en basitinden 9k1a diye bir birlik var dı bu konu hakkında eminim bilgin yoktur

4. sü adamların tılsımını düşürmek için hainlerinizi durduk yere saf değiştirtiyorsunuz

sözlerim broların içindeki adam gibi adamları kastetmiyor onlar için özür dilerim

akıl filan şurda kalsın artık diyecek söz bulamıyorum...

sadece 3 5 arkadaşım var onlarla alabilidiğim kadar keyif almaya çalışıyorum.

herkese iyi bayramlar

ALLAH'a emanet

• Öncelikle seninde Bayramın kutlu olsun...

1. Si yukarıda da bir üslupsuzluk yaptın yine de ben üslubumu bozmadan cevap verdim. Önce üslubuna dikkat et lütfen. Ulanlı giderli kelimeler yada böyle üst perdeden konuşmalar hoş durmuyor.

2. Ben senden Brothers birliklerinin oyuncularından yada başka birlik oyuncularının yaptıklarından bahsetmiyorum, kişisel olarak multi açmış defans çekmiş yada hamını almış artık o tarz adamlar hakkında diyecek bir kelime bulamıyorum bile, midem bulanıyor onların yüzünden oyundan herkes tiksinmeye başladı zaten. Ama bu tarz herifler sadece A B C birliğinde değil tüm birliklerde var. Benim sorunum bu herifler ama burada ki konu bu değil...

3. Sü benim konum tekrardan söylüyorum; bir birliğin yönetimi bölge düşürmek için bir günde 10 tane hesap açıyorsa, ve onları piyon olarak kullanıyorsa benim sorunum burada başlıyor... İyi kim hangi bölgeyi alırsa başka bir birlik 10 20 30 hesap açıp köyler atsın o bölgelere düşürsünler ! Nereye gidecek o zaman bu oyun... Sorun bu. Bu multiler normal bir oyuncu tarafından açılmış ve amacı kendi çıkarına olsa ona tutumum farklı olurdu ezik derdim geçerdim şikayet ederdim vs. Şimdi ne diyelim ?

4. Hainleri yer değiştirmek derken ? Hainlerin kim olduğu belli bence, iconium bölgesinde hiç olmayan bir birlik bir günde 65 köyü dahil ediyor ve hepsi yeni açılmış yada yağma listelerinde olan köyler. Sonra bu birlik birde başka birlikle birleşiyor :) futbol takımı tutar gibi oyun oynamayı taraf olmayı ne seviyorsunuz. Ben sana ve diğer herkese söyledim, varsa Brothers birlikleri yönetiminin multi hesapları ve kullandığı bunu kanıtlayın. Oyuncularının değil. Bir sürü Brothers birliği var toplamda 2 K oyuncu vardır belki herkesi tek tek kontrol mü edeceğiz ? Kişilere değil dostum birliğe gel, yarın yeni hesaplardan açılan bir brothers birliği birilerinin bölgesini düşürürse gel o zaman konuş !

• Neden bu yazıları yenildikten sonra yazdınız ki ? O zamana kadar neredeydiniz ? Neden vatan(lodos) ve H Z Z birliklerine başarı dileiyp brotherss'a lanet okudunuz ? Gerçekten yukarıda yazdığım gibi o birlikerlin de multi kullanmadığına mı inanıyorsunuz ? Ben brotherss birliklerindeyim ve evet bir şeyler görünüyor fakat emin ol en az bu kadar sizin birliklerde ki insanlardan gördüm(ayrıca başarı dilediğiniz o birliklerden). Bütün aile bireylerime küfür edip o kadar köy açan insanlarda vardı sizin birlikte. Gelip buraya yazmadım, dümdüz yıktım. Varsa güçünüz sizde yapın (yapamadınız)...