Deff, off ir tech accountai. Pokyčiai nuo 2019m lapkričio.

 • ServerStart_Illustration.jpg


  Sveiki,


  Jaučiu didžiulį poreikį tarp žaidėjų sukurti šią temą.


  2019 metų lapkritį buvo atnaujintos žaidimo taisyklės.

  Svarbiausias pokytis, kad iš naujųjų taisyklių sąrašo dingo tekstas "Kiekvienas žaidėjas turi žaisti savo naudai".


  Kodėl šios taisyklės nebeliko?


  Jei ją paliktume, turėtume keisti pačią Travian: Legends žaidimo koncepsiją. Travian: Legends yra komandinis žaidimas. Žaidėjai siunčia gynybinius karius į pastiprinimą, kad kartu apgintų puolamą aljanso narį. Žaidėjai siunčia resursus, kad paremtų atstatomą sugriautą paskyrą, kad padėtų greičiau pastatyti 20 lygio iždinę, pagaliau gi, kad remtų WW statybą ir WW kaimą ginančius karius. Tai jau žaidimas ne savo naudai. Užtat šios taisyklės nebėra.


  Ką tai reiškia visiems žaidėjams?


  Kad Travian: Legends evoliucionuoja. Anksčiau turėjome dvejas žaidėjų pozicijas - deff ir off žaidėjai. Dabar turime deff, off ir tech žaidėjus.


  Tech accountai - tai žaidėjai, kurie yra serveryje su tikslu padėti kitai konkrečiai paskyrai vystytis, pamaitinti karius. Iš savo patirties pastebėjau, jog šias pozicijas dažnai užima savimi pasitikintys, aukšto lygio žaidėjai, kurie tą serverį neketina žaisti rimtai, bet nori likti ryšyje su savo draugais, padėti jiems žaidime. Naujokai šios funkcijos paprastai neatlieka. Taip pat neseniai mačiau mainus "tu man pakelk tech paskyrą Codex Victoria 2x serveryje, o aš pakelsiu tau paskyrą TS3 serveryje". Tai yra visiškai teisėta.


  Pastaba: prašau skirkite kas yra multi acc ir tech acc. Žaidėjui valdyti daugiau nei vieną paskyrą serveryje yra draudžiama. Problemą dėl VPN ir TOR piktybinio naudojimo žinome, tačiau uždrausti jų negalime apie tai rašėme 2019 metais Legends on Tours 2019 dirbtuvėse.


  Klausimas dėl piktybinio elgesio yra atviras, sprendimų ieškoma, klausimas dėl multi acc bus aptariamas šių metų Legends on Tours 2020 dirbtuvėse (workshop). Sekite žaidėjų ambasadorių ir Travian: Legends komandos diskusijų rezultatus čia>> (dvi dirbtuvės jau įvyko).


  Klausimai ir jūsų pasiūlymai?

  dienera.png

  Post was edited 1 time, last by Dienera ().

 • Tech accountai - tai žaidėjai, kurie yra serveryje su tikslu padėti kitai konkrečiai paskyrai vystytis, pamaitinti karius. Iš savo patirties pastebėjau, jog šias pozicijas dažnai užima savimi pasitikintys, aukšto lygio žaidėjai, kurie tą serverį neketina žaisti rimtai, bet nori likti ryšyje su savo draugais, padėti jiems žaidime. Naujokai šios funkcijos paprastai neatlieka.

  +100500:thumbup:

 • Tai legalus multas galim sakyt, ar ne taip supratau :)

  Ne. Multai yra draudžiami. Žaidėjas negali valdyti dviejų ir daugiau paskyrų viename serveryje.


  Leidžiami tech accountai paremti draugą resursais ar pasaugant jo karius.


  Kaip geriau

  5 legalus ar nelegalus 20

  Nelabai supratau klausimo.

  Su nelegaliomis paskyromis (multais) rizikuojate būti sugautas ir skaudžiai nubaustas. Tada jau būna per vėlu gailėtis. Taisyklių Vykdymo komanda nuolaidų netaiko, bausmės visiems vienodos.


  O sužaidus tiek serverių tikrai nesunku surasti žaidėjų, su kuriais apsimainytumėt tech paskyromis skirtinguose serveriuose.

  dienera.png

  Post was edited 1 time, last by Dienera ().

 • O is, kur multihunteris zinos ar cia techas ar multas, paskirtis abieju vos ne vienoda

  Geras klausimas, bet į jį neatsakysiu.


  Atskirti yra Taisyklių Vykdymo komandos darbas. Į jų darbo subtilybes nelįsiu ;)


  p.s. jau beveik metai, kai nebeturime vietinių savanorių MH. Dabar visus serverius stebi centro komanda RET'ai (Rule Enforcement team). Pati matau daug pliusų šiame pokytyje. Svarbiausia dabar žaidėjai gali būti ramūs dėl taisyklių prižiūrėtojų nešališkumo, kas anksčiau mažesnėse bendruomenėse galėjo būti problema.

  dienera.png

  Post was edited 2 times, last by Dienera ().

 • zaisti 2 ir daugiau acc uzima labai daug laiko, ir tiap zaidzia tie zaidejai kurie turi galimybe naudotis keliais interneto tiekejais, ar kitaip gudraudami, ir zino ko nori pasiekti, kas trukdo paprasciausiai leisti visiems norintiems izaisti kiek tik nori acc, bus paprasciausiai sulygintos visu galimybes,

  manau, reikia galvoti kaip isvengti varianto, kad vadovas, lieps savo pavaldiniams susikurti po paskyra, ikurti salia jo kaimus, veliau juos perims, ir nusisamdyti kito serverio zaidejus , kad jie prisiregistroutu, ir ikurtu bei pastatytu po kaima peremimui irgi nebus sunku

 • Labas visiems,


  Sekančios dirbtuvės, kurios įvyks liepos 7 dieną apims tech paskyrų ir multi paskyrų klausimą.


  Šis klausimas labai skaudus daugumoje bendruomenių. Įskaitant ir mūsų Baltics bendruomenę. Ypač daug nusiskundimų teko girdėti iš Codex Victoria 2x ir paskutinio 3x serverio.


  Dar prieš dirbtuves norėčiau jūsų idėjų kaip siūlytumėt subalansuoti žaidimą (sumažinti įtaką) tech ir multi paskyrų atvejais.  Kitose bendruomenėse jau pasiūlyta:


  • Kad apriboti tech paskyrų galimybes pasiūlyta surasti "protingą" apribojimą kiek galima prireidinti iš paskyros esančios už reiderio aljanso ribų (sąjunginis aljansas, paskyra be aljanso). Pavydžiui būtų galima prireidinti nuo 25 iki 45 proc paskyros gamybos.
  • Kad pagerinti reidinimą siūloma: 1. natarai nebestatytų sienų, rezidencijos, karių. 2. Nebetrintume neaktyvių žaidėjų paskyras.


  Kokių dar turėtumėt pasiūlymų?


  Įdomius sprendimus ir galimybes įgyvendinimui aptarsime sekančiuose dirbtuvėse.

 • Bandymas riboti resursų išnešimą iš acc tik skatins dar gausesni techu kūrimą. Nes reikės padengti ribojimus. Bei žaidėjai pradės keistis techais reidinimo apribojimui įsijungus. Apejimu vistiek ras.

  Mano mintis kovai prieš techus- į karzygio krepšelį kas savaitę įdėti visiems serverio žaidėjams tam tikrą kiekį resursų. Kurio kiekis augtų sulig kiekviena savaite. Panašiai kaip auga reideriu išnesamu resursų kiekis tolesneje serverio eigoje. Tik resus duoti ne trupinius, o panašius pagal senesnių serverių savaitinius išnesamu resursų kiekius.

  S1(1)Skirgaila/Yakuza II,S3(1)Krasas-Alemanai/VVV,S3(2)Kortesas/VPL ,s5(1) Orangutangas/OBA-Q ,S7(1)Dar-2/Insanse, S2(3) Kortesas/ NES , S2(4) Kortesas/ZOO,S6(3) Kortesas/Buožės ,S5 (baltic) Kortesas/ PPN,Kortesas/Ru8/Paradise, LT19/Kortesas/EVEREF, Baltics20/Kipshas/PS,TS15Baltics/Kortesas/PP,TS15COM/Kortesas/

  Bedlam,TS6Baltics/Konkista/PS-RB

 • Bandymas riboti resursų išnešimą iš acc tik skatins dar gausesni techu kūrimą. Nes reikės padengti ribojimus. Bei žaidėjai pradės keistis techais reidinimo apribojimui įsijungus. Apejimu vistiek ras.

  Mano mintis kovai prieš techus- į karzygio krepšelį kas savaitę įdėti visiems serverio žaidėjams tam tikrą kiekį resursų. Kurio kiekis augtų sulig kiekviena savaite. Panašiai kaip auga reideriu išnesamu resursų kiekis tolesneje serverio eigoje. Tik resus duoti ne trupinius, o panašius pagal senesnių serverių savaitinius išnesamu resursų kiekius. mcdvoice

  manau, reikia galvoti kaip isvengti varianto, kad vadovas, lieps savo pavaldiniams susikurti po paskyra, ikurti salia jo kaimus, veliau juos perims, ir nusisamdyti kito serverio zaidejus , kad jie prisiregistroutu, ir ikurtu bei pastatytu po kaima peremimui irgi nebus sunku

 • manau, reikia galvoti kaip isvengti varianto, kad vadovas, lieps savo pavaldiniams susikurti po paskyra, ikurti salia jo kaimus, veliau juos perims, ir nusisamdyti kito serverio zaidejus , kad jie prisiregistroutu, ir ikurtu bei pastatytu po kaima peremimui irgi nebus sunku

  Na tai turi uzdrausti tech paskyras. Lyg buvo tokie planai. Didziausias pokstas bus, jei tai ivyks isibegejus finalams.

 • Na tai turi uzdrausti tech paskyras. Lyg buvo tokie planai. Didziausias pokstas bus, jei tai ivyks isibegejus finalams.

  Jau šį mėnesį planuojami taisyklių pakeitimai. Tai geriau vėliau nei niekada. Finalai jau spėjo pasibaigti ;)

 • Taigi taigi. Atveret Pandoros skrynia. Didžiausias sarsalas ever!

  Ar nebuvo galima tik naujai paleistiems serveriams taikyti naujas taisykles?

  Dabar dirbo žmonės kėlė fermas sau. O jus atemet!

 • Taigi taigi. Atveret Pandoros skrynia. Didžiausias sarsalas ever!

  Ar nebuvo galima tik naujai paleistiems serveriams taikyti naujas taisykles?

  Dabar dirbo žmonės kėlė fermas sau. O jus atemet!

  Kažkaip įtariu, kad truputėlį su sarkazmu čia parašei...

  Mano pastebėjimas, jog atsiradus tech'ams dingo poreikis rimtos strategijoms, subtilybėms, išnyko visos gudrybės kaip apeiti priešininką. Viskas vyksta paprasta brutalia jėga - kurio off'as didesnis išsikeps, kas daugiau tech'ų turės.

  Dabar žaidėjai turės galimybę konkuruoti panašiomis sąlygomis, pažiūrėsime kas iš to išeis.

  RET'ai pradės reaguoti į pažeidimus nuo rytojaus, balandžio 6 dienos.

 • Taip ir buvo ;)

  Per laika visi nurims ir bus ore.

  Tik didieji multintojai jausis kiek iskastruoti.


  To subtilumo buvo pilna finaluose, bet tik juose. Kiti servai pavirto į "kurio didesnis" demonstravimus.