Travian Tournament Selejtezőre toborzás:

• Üdvözöllek benneteket!

Kedves egybegyűltek. Mint minden évben idén is megrendezésre fog kerülni a Travian Tournament selejtező és a döntő szervere. Nem célom felhánytorgatni a múltat, épp elég topik szól már arról. Én az egyetemes békesség nevében szólnék most hozzátok otthonaitokban raboskodó honfitársaim! Azt szeretném kérni tőletek hogy a Béke és megbocsájtás jegyében maradjatok otthon és játszunk együtt egy közös célért, tegyük félre a régi vélt vagy esetleg valós sérelmeinket és legyünk képesek összedolgozni vált vállnak vetve harcolni a közös ügy, mindnyájunk közös ügyének megnyerése érdekében. Én nem vagyok vezető, nem vagyok harcos, nem vagyok senki, csak egy szó ami elszáll a szélben, de ha elegen szólalunk fel, ha elegen kiáltunk fel, hogy elég volt!!! Akkor és csak akkor érhetjük el azt amit mindig is szerettünk volna elérni, egy összetartó és dicső országot, mely nem szét húz hanem a legkisebb láncszeméig összetart mint a sodronying szemei, jelen esetben ha rosszul van megvarva a sodronying az ellenfelek kardja/lándzsája áthatol rajta és elpusztít mindenkit. Vagy össze állunk vagy elbukunk, a döntéseinkért viszont csak mi felelünk. Hiszek a sorsban, hiszek a karmában, és hiszek ezer éves hazámban. Ha ti is úgy gondoljátok érdemes tenni az országunk hírnevéért, a dicsőségért és az olajágból készült koszorú elnyerésének örök dicsőségéért akkor kérlek benneteket hogy gyűljünk össze. Osszuk meg tapasztalatainkat, elképzeléseinket, terveinket, természetesen nem itt a nyilvános fórumon, hanem skype-on, egy közös induló szobában. Bárki szabadon felvehet.

SKYPE ELÉRHETŐSÉGEM:

live:lesidaniel001

SZERVER KEZDETE:

2020.06.16.

SZERVER LINKJE:

KÉSŐBB!

ÉGTÁJ:

KÉSŐBB!

KLÁN VÁLASZTOTT NEVE:

HUN

Egy ide vágó idézet egyik legjelesebb költőnktől:

„Bár felül a gálya,

és alul a víznek árja,

azért a víz az úr!!!”

Vagyok aki vagyok, nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd odafentről lenézek rátok és közben alattatok leszek a sárban porban. Made by: LOL XD

Post was edited 1 time, last by LOL XD ().

• Téged is testvér. :)

Vagyok aki vagyok, nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd odafentről lenézek rátok és közben alattatok leszek a sárban porban. Made by: LOL XD

• Üdv Testvér. :)

• Röviden

Aki szeretne részt venni a soron következő 2020 TT-n és nincs csapata vagy még nem döntötte el, az jelentkezhet nálunk

live:lesidaniel001

♖♘♗♔♕♗♘♖
    ♙♙♙♙♙♙♙♙

╗════════╔
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ╝════════╚

♟♟♟♟♟♟♟♟
    ♜♞♝♚♛♝♞♜

Not enough an Entire life, to learn everything about Chess