• Igen, Herondale, neked pont itt a helyed. :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

Post was edited 2 times, last by Raziel001 ().

• Mazeltov, benned nem vagyok biztos... :O

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Sziasztok miert ment a Hunor mashova mint ami meg lett hirdetve? Koszi a valaszt!

• Kismaci, egyszerű a válasz, mert ők nem mind tudatlanok. :)

• Mert ők nem a Magyarokat képviselik, hanem az arabokat inkább. :)

Te lettél a hivatalos Magyar travian nagykövet, hogy ilyen bátran kijelented ki kit képvisel?

Bizonnyal lemaradtam valamiről.

Viszont akkor kérem a segítséged abban, hogy a Dacia képviseli a Magyarokat vagy a HUN a román érdekeket...?

Ha már a Te logikád szerint gondolkodunk.

Sziasztok miert ment a Hunor mashova mint ami meg lett hirdetve? Koszi a valaszt!

Szia!

Mert már kipróbáltuk a játékot a jelenlegi HUN klánnal és sem ők sem mi nem kívánjuk ezt az élményt megismételni.

• Dapló, jó helyen jársz ezt a topikot neked találták ki. :)

Post was edited 3 times, last by Raziel001 ().

• Természetesen ha többen gyűlünk össze akkor a Magyaroké lett volna a főszerep, de így, ahogy az látható is, nem mi fogjuk a legnagyobb erőt demonstrálni a szerveren, hanem azok a Magyar utánzatok, akiket konkrétan szinte valamennyit én is hívtam a szerverre is, hogy jöjjenek ha tudnak, de nekem mind azt felelték, akiket hívtam, hogy ők bizony idén a TT közelébe se mennek. Hazug áruló köpönyegforgató banda, de kérlek ne vedd ezt magadra, biztosan új vagy még köztük, azért nem érted mi van. :)

Ha tüzetesebben elolvasnák egyesek amiket írok, megírtam, vagy össze állunk és félre tesszük ami rég volt, vagy elbukunk, most ide is jutott egy kicsi meg oda is, köszönet érte az olyanoknak mint te!

NE haragudj, de egy ismeretlen játékos vagy,(fórumkaratén kívül még nem láttam tőled semmit) így talán bocsánatos bűn, ha nem gyűlik mindenki ész nélkül a zászlód alá, csupán azért, mert Te kiáltottad magad a Magyarok gyűjtőjének.

Az pedig, hogy másokat minősítesz Magyar utánzatnak csak mert nem a Te hívásodra játszanak... Egyedül Téged minősít.

Nem is értem, hogy tud ezzel a "minőséggel" bárki azonosulni.

De miután ez egy játék, így sok sikert.

• Még mindig. :)

• .

Post was edited 1 time, last by Raziel001 ().

• Te is a legjobb helyen vagy Mi van, ahova tartozol. :)

• Ugyan kérlek, 60 ember nem tud azonosulni az érdekeinkkel? Meg még ki tudja hány lappangó acc van itt ott? Pontosan ismerjük a taktikáitokat. De most nem fognak beválni. Én a Magyarokat képviselve indultam el, a Magyarokat toborozva, nem tartom magam nagykövetnek vagy ilyesmi, de azért az vesse rám az első követ aki maga bűn nélkül való, remélem ennyi volt, köszi.

Tökös gyerek vagy, hogy így utólag több hozzászólás után, beleszerkesztesz ilyesmit a mondandódba..

Pontosan ismerjük a taktikáitokat.

Ehhez hasonlót már hallottam mástól is. :)

Semmi probléma nincs azzal amit csinálsz... Egész addig a pontig, ahol Magyarságát vitatod és ócsárolod azt aki nem akar veled játszani, mindezt úgy, hogy azzal a csapattal játszol akik évek óta a Román szövetséget erősítik. Tehát szó sincs és nem is volt Magyar színekről eddig sem. Csupán megvezetted vele azokat akiket toboroztál.

csaholós arab kutya lettél bár Magyar voltál valaha?

Ennyi, ha valaki nem LOL-al van akkor az már nem is Magyar...

Köszönjük Emese, ennek nem mese a fele se.

Post was edited 1 time, last by Dablo ().

• en 2011tol jatszom es voltam par donton, de meg mindig nem ertem ezt az acsarkodast. /arabozas,romanozas/, nem lehetne 1x minden magyar klannak egyutt jatszania? vagy minden oldalon a sertett buszkeseg a vezeto ero? igaz nem skype-olok, de lehet jobb is ha nem tudom mi megy a hattereben az egesznek. viszont szomoru hogy meg egy jatekben is ez megy.

p.s. ide se alneven irok, megtalaltok ugyanigy a szerveren is

• nem lehetne 1x minden magyar klannak egyutt jatszania?

2019-es TT-n mi is megpróbáltuk összehozni ezt, akkor sem sikerült. Már nem akarjuk, nem is így alakul a játék képe.

Vegyes nemzetekből alakultak nagy kláncsaládok. Az arabozásnak/románozásnak ezért sincsen értelme, mert pl a Dacia-ban is Románokon túl vannak németek, magyarok meg még ki tudja mennyi nemzet fiai.

Nem nemzeti alapon szerveződik szinte egyik nagy kláncsalád sem. Ennek tükrében, pedig még értelmezhetetlenebb számomra az egymás szapulása nemzeti alapon.

• Még mindig ide tartozol Dapló. :)

Post was edited 3 times, last by Raziel001 ().

• 1 napja megy a szerver, teljesen fölösleges már most szapulni egymást, a vége úgyis az lesz, ismerve a magyar mentalitást... kivételesen Raziel001 -vel tudok egyetérteni, Ő már idejekorán jelezte, hogy van egy csapat, amely indulni szeretne, tehát az első lépéseket igenis ő tette meg. Az, hogy a másik félnek büdös a honfitársakkal együtt játszani (aminek elképzelhető, hogy nyomós oka van - de úgy gondolom, ez továbbra is oda-vissza igaz), lépésre kényszerítette, hiszen egy darab klánnal nem lehet elindulni komoly szándékokkal egy TT-n.

Csupán naiv gondolat marad, hogy valaha is együtt képviseli a (már oly' apró) magyar travian közösség az országot. Volt rá valóban kísérlet az előző TT-n, viszont a GS ott is különcködött, illetve nem a megfelelő kezekben volt az irányítás (ahogy feltételezem, ezúttal sem).

Mindenesetre minden magyar játékosnak sok sikert kívánok a TT-n, remélem mindenképp valamelyik magyar érdekeltségű szövetség kerül ki győztesen.

• illetve nem a megfelelő kezekben volt az irányítás (ahogy feltételezem, ezúttal sem).

Ezt nyilván ki-ki eldönti magának és eszerint választ klánt. Ez továbbra is egy játék és nem egy nemzeti válogatott. - Ahova egyébként sem jelentkezéses alapon lehet bejutni bárkinek aki akar részt venni, tehát ezzel nem hinném, hogy érdemes párhuzamot vonni.

fölösleges már most szapulni egymást, a vége úgyis az lesz, ismerve a magyar mentalitást...

Hát igen.. A magyar mentalitás. Azért miután leírod, hogy felesleges szapulni a másikat Te mégis megteszed.

Ahogyan LOL is ezt tette.

Talán beláthatná, hogy nem egy karizmatikus vezető aki játékosokat tud megszólítani és akkor nem érné csalódásként ami történik körülötte. Ha nem csatlakozott volna egy minden TT-n induló HUN klánhoz akkor egyedül is lehetne a klánjában.

• Tök értelmetlenségeket mondtok úgyhogy jó helyen jártok. :)

• Dapló, vagy hogy hívnak, hozzád lenne pár keresetlen szavam

Mesélj. Kezdem érteni miért kezeltek úgy a fórumon ahogy...

, hogy toborozzak, akik színig vérig Magyarok, ellentétben a tieiddel...

Ez miért változtat a tényen, hogy ennyi embert vonz be a toborzásod? (Nyilvánvalóan nem ok nélkül és ez az ok... segítek Te vagy)

Miért lenne bárki igazabb magyar (van ilyen fogalom egyáltalán? :D) attól, hogy veled játszik? Amint valaki máshogy gondolkodik, mint Te rögtön kimutatod milyen is vagy valójában.

Ti mióta is vagytok a TT világokon, tavaly óta?

Ha tájékozódnál mielőtt ideböfögsz valamit akkor lehet, hogy kevésbé tűnne ostobának amit leírsz.

képest durcás kisgyerekeknek tűntök

Ha visszaolvasol Te vagy itt az egyetlen aki annak tűnik, mert itt duzzogsz, hogy mindenki hazaáruló aki nem Teveled játszik.

Mert neked aztán van jogod eldönteni ezt a kérdést ugye...

Miért is lenne?

szétveretitek magatokat a saját országotokkal

Ugye még mindig a DACIA szövetség része vagytok, így vajmi kevés esélye van annak amit írsz. Nem kis önbizalomra vall azért ez a mondatod.

Itt ha már szóba jött akkor visszakanyarodhatunk a Nagy magyarságtudatodhoz amit nem is értem továbbra sem mire alapozol.

Mitől magyarabb a román szövetségben lenni, mint egy másikban. (meglátásom szerint ez pont ugyanaz)

15 éve foglalkozok a traviannal, és az hogy te még nem láttál semmit

Minden bizonnyal akkor csak elkerültök egymást amikor villantottál. Itt a lehetőség megmutatni. Én figyelek. :)

EZ EGY BARÁTSÁGOS KEZDEMÉNYEZÉS LETT VOLNA AMIBEN SZERETTEM VOLNA A MAGYAROKAT KÖZELEBB HOZNI EGYMÁSHOZ

Ennek azért ellentmond, hogy hazaárulózni Te kezdtél itt. Amennyiben ezt nem teszed véletlen sem jutott volna eszembe akár egy betűt is ideírni.

De mivel minden jel arra utal, hogy ennyi erővel a falhoz is beszélhetnék - mert érdemi érvet nem hallottam még, csupán személyeskedést - így sok értelme nincsen itt tölteni az időmet.

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg