• Teljesen egyetértek veled Dapló, neked továbbra is itt a helyed.

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

Post was edited 2 times, last by Raziel001 ().

• Ha lenne egy Official Hungarian csapat cím, az előbb lenne a nagyobb létszámú Hunor&Magor-é, mint a pár tagot számláló, román csatlós HUN-é. Szerintem. Szerinted nem? :D Na, akkor ki a hazaáruló?

Remélem írsz még egy kis mesét, mert nagyon jól szórakozom rajta(d) (: XDLOLHUN

• Ismét egy oszlopos tag.

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

Post was edited 2 times, last by Raziel001 ().

• "

Ha lenne egy Official Hungarian csapat cím, az előbb lenne a nagyobb létszámú Hunor&Magor-é, mint a pár tagot számláló, román csatlós HUN-é."

Ez kezd érdekelni. Kérlek kifejtenéd bővebben?

Baal

♖♘♗♔♕♗♘♖
    ♙♙♙♙♙♙♙♙

╗════════╔
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ╝════════╚

♟♟♟♟♟♟♟♟
    ♜♞♝♚♛♝♞♜

Not enough an Entire life, to learn everything about Chess

--

. Alexander Aljechin

Russian Grandmaster and World Chess Champion

• Ez kezd érdekelni.

Mert van EGY hivatalos magyar csapat?

Engem is érdekelne, hogy mitől vált azzá. Ki, mikor, hol és milyen alapon döntötte ezt el?

Az ugye mint érv, elég gyenge, hogy azért mert a tagjai így gondolják...

Ha lehet felejtsük el, mert ez ingatag lábakon áll. Valamint nyilván mindenkire igaz aki magyarként játszik.

Tehát ha ez az érv akkor engedtessék meg minden magyarnak, hogy magyarként és ne csahos kutyának titulálva játssza a JÁTÉKÁT. Mert ugye ez még mindig az, egy játék...

Szóval ez egy okafogyott civakodásnak tűnik.

• Ha lenne egy Official Hungarian csapat cím, az előbb lenne a nagyobb létszámú Hunor&Magor-é, mint a pár tagot számláló, román csatlós HUN-é. Szerintem. Szerinted nem? :D Na, akkor ki a hazaáruló?

Remélem írsz még egy kis mesét, mert nagyon jól szórakozom rajta(d) (: XDLOLHUN

Tökéletes mintapéldája ez a megnyilvánulás annak, hogy egyik "oldal" sem különb a másiknál. Román csatlós? Akkor az "official Hungarian" klán pedig olasz csatlós? Micsoda gyöngyszemek vannak itt is születőben.

• Nem kaptam választ a kérdésemre...

Akkor újra ha kérhetem

"Kérlek kifejtenéd bővebben?"

♖♘♗♔♕♗♘♖
    ♙♙♙♙♙♙♙♙

╗════════╔
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ╝════════╚

♟♟♟♟♟♟♟♟
    ♜♞♝♚♛♝♞♜

--

. Alexander Aljechin

• Elárulod mit kérdeztél tőlem amire nem válaszoltam?

akkor leegyszerűsítem

"Ha lenne egy Official Hungarian csapat cím, az előbb lenne a nagyobb létszámú Hunor&Magor-é, mint a pár tagot számláló, román csatlós HUN-é"

"az előbb lenne a nagyobb létszámú Hunor&Magor-é"

"Kérlek kifejtenéd bővebben?"

♖♘♗♔♕♗♘♖
    ♙♙♙♙♙♙♙♙

╗════════╔
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ╝════════╚

♟♟♟♟♟♟♟♟
    ♜♞♝♚♛♝♞♜

--

. Alexander Aljechin

• akkor leegyszerűsítem

Akkor én is:

Miért vársz tőlem választ arra amit nem én írtam?

Én is kezdjelek el megkérni random hozzászólások kifejtésére?

Ha vetted volna a fáradságot arra, hogy elolvasd amiket írtam megérthetted volna, hogy éppen ezért írtam be ide, mert nem gondolom, hogy BÁRKINEK joga van kijelenteni, hogy ki indulhat magyarként a játékban vagy csatlósnak titulálni bárkit.

Ha vennéd a fáradságot láthatnád, hogy éppen a kedves toborzód hozzászólásai generálták azt amit számon kérsz.

Jelezem számomra éppen úgy gáz a román csatlós megbélyegzés, mint az arab verziója.

Esetleg várhatom, hogy megtisztelsz azzal, hogy Te is válaszolsz arra amit, kérdeztem tőled?

Mert van EGY hivatalos magyar csapat?

Engem is érdekelne, hogy mitől vált azzá. Ki, mikor, hol és milyen alapon döntötte ezt el?

Post was edited 1 time, last by Dablo ().

• Dablo, aquila non captat muscas.

Üdv,

A

𝖁𝖊𝖗𝖚𝖒, 𝖘𝖎𝖓𝖊 𝖒𝖊𝖓𝖉𝖆𝖙𝖎𝖔, 𝖈𝖊𝖗𝖙𝖚𝖒 𝖊𝖙 𝖛𝖊𝖗𝖎𝖘𝖘𝖎𝖒𝖚𝖒

𝕲𝕺𝕷𝕯 𝕵𝖚𝖌𝖌𝖊𝖗𝖓𝖆𝖚𝖙 𝕮𝖔.

• Miért vársz erre tőlem választ arra amit nem én írtam?

Egy Számodra nem fontos okokból érint a mondatod. Választ kértem nem kaptam...

LOL Talán egy kicsit joggal gondolhatta figyelembe véve, hogy hosszú évek óta töretlenül mi képviseljük/tük a magyarságot. Csapat nevünk össze forrt velünk a nemzetközi köztudatban

Az engem egy kicsit sem érdekel LOL mit írt, mert nem érint. Ő szavai, Ő gondolatai, Ő nézete.Nem az enyém és a többieké.Nem szép bevallom, töröltetjük is vele ezt a Topicot amennyiben kapok választ

A kérdésem arra irányult, miért lenne a Hunor illetve Magor csapatnak nagyobb joga egy képzeletbeli "hivatalos" titulusért (amit természetesen senki sem mondhat magáénak mert nincs egységes Magyar csapat), mint a mi csapatunknak. Az hogy többen vagytok nem válasz, továbbra is várom a Normálisat. Amennyiben nem megy borítsunk is fátylat rá

Baal

♖♘♗♔♕♗♘♖
    ♙♙♙♙♙♙♙♙

╗════════╔
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ╝════════╚

♟♟♟♟♟♟♟♟
    ♜♞♝♚♛♝♞♜

--

. Alexander Aljechin

• Ööö...

Nem!

Azt azért megjegyzem, hogy a mi szövetségünk nem játszott alárendelt szerepet és nem kellett beállnunk senki ALÁ.

• A kérdésem arra irányult, miért lenne a Hunor illetve Magor csapatnak nagyobb joga egy képzeletbeli "hivatalos" titulusért

Kaptál rá választ, csak ezek szerint nem sikerült értelmezni...

Hátha most sikerül:

Véleményem szerint nincs sem nagyobb sem kisebb joga ehhez a nemlétező címhez egyik félnek sem.

Mindkét csapat magyar ergó képviseli a hazáját.

A vita abból indult, hogy ezt LOL kétségbe vonta.

• Normálisat továbbra sem kaptam

no mindegy viszlát

♖♘♗♔♕♗♘♖
    ♙♙♙♙♙♙♙♙

╗════════╔
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ║▄▀▄▀▄▀▄▀║
    ╝════════╚

♟♟♟♟♟♟♟♟
    ♜♞♝♚♛♝♞♜

--

. Alexander Aljechin

• Az igazi probléma ott kezdődik,hogy minden magyar csapat más csevegőt használ.

Egyik skypeot,másik messengert,harmadik discordot.

És egyik se hajlandó másikat használni,így a kommunikáció hiánya miatt esélytelen egy komplett nagy magyar szövetség.

Tipikus magyar felfogás : én magyarabb vagyok mint te ! by Swarczmüller Gideon

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg