דיווחים יבשים - סיכום מהיר - שרת 1 שבוע 1

• סיכום שרת 1 – יום 7

[ אע"פ שמוקדם מאוד, סיכום זה נועד לעורר מוטבציה]

השרת התחיל לפני 7 ימים בתאריך 11.5.20 בזמן שמתנהלים שתי שרתים בצורה חזקה, שרת 5 (לקראת אוצרות) ושרת 3x (לקראת פלא עולם).

מאחר ושוב שרת נפתח אע"פ ששרתים עדיין לא מסתיימים, ברור היה שהוא ימשוך מעט שחקנים ונכון מפתיחת השרת יש 398 שחקנים (מתוכם כפולים ולא פעילים).

השרת נפתח בצורה רגועה מאוד, ואף ללא צדדים מוגדרים - ולא נראה כהולך להתרומם למשהו מעניין.

אבל מי יודע אולי השרת עוד יפתיע ?

כמה נתונים סטטיסטיים על השרת בכלליות :

בזיזות : סה"כ מעל למליון בזיזות רק משחקני הטופ 10, נראה שאכן משקיעים בזה ויש שחקנים שבאו לעבוד.

# נכון לעכשיו עיקר הבזיזות היו מנוות מדבר, בהמשך מסתמן שמעט השחקנים בשרת ישפיע לשלילה.

- שחקן שראוי לציון : esman - גיבור שלב 7 ובזז 300k משאבים ; סיים מקום שני בטופ 10 בוזזים - ובהחלט ביצע עלייה חדה מאוד לקראת סוף השבוע.

מכירות : מחיר של קסדת הגלדיאטור הראשונה טיפס עד 100k + כסף .

# מכירות סבירות, ונראה שיש אכן שחקנים שמשקיעים זהב.. אך בעבר ראינו יותר וונראה שמדובר רק על קבוצה מצומצמת בשרת שקונה זהב.

ייסוד כפר שני : הראשון לייסד כפר שני BIG BOOM עשה זאת ב 5 ימים וחצי .

# סה"כ עד עכשיו ייסדו 3 שחקנים.

BIG BOOM - טאוטני - קרופר 125% , קרוב לסטארטר ומחוץ לאיזור המיושב ; איזור +,+ . שחקן שנראה מבטיח.

שפה עברית - טאוטני - קרופר 150% , רחוק מהסטארטר ומחוץ לאיזור המיושב ; איזור -,+. שחקן מעניין.

Papillon - רומאי - קרופר 150%, קרוב לסטארטר ובתוך האיזור המיושב ; איזור -,-. שחקן שמושקע בזהב בצורה גדולה.

יש עוד הרבה קרופרים פנויים, והדרך עוד ארוכה.

יישר כוח למייסדים הראשונים !!

בריתות בשרת - טופ 3 :

(כי צדדים עדיין אין)

מקום ראשון Red wall - שחקנים 54 - מנוהלת ע"י המשתמשים דוד משה ו tookiyosi

בנוסף יש להם קונפדרציה - 13 שחקנים .

איזור -,- / +,-

#ברית שנראת מבטיחה יחד עם זאת, יהיה לה קשה באיזור -,- עקב ריבוי הבריתות שם.

מקום שני Legion - שחקנים 50 - מנוהלת ע"י DesertSrorm

איזור - מפוזרים

#ברית עם הרבה מאוד מנוסים, ואע"פ הפיזור שלהם, נראה ברית שתעשה צרות לשכנות שלה ותשאר זמן רב.

מקום שלישי Gtw - שחקנים 31 - מנוהלת ע"י The Avenger ו BIG BOOM

איזור +,+

#ברית שסוגרת שליטה על איזור פלוס פלוס, נראה שתשמש כצד במשחק - בהחלט יהיה מעניין לברית שתהיה מולה.

דברים כלליים :

סה"כ המשחק עוד צעיר, ואע"פ שהרבה מאוד אנשים הספידו את השרת הזה עוד לפני שהוא התחיל..

יש אמונה שאכן יצא ממנו משהו ולא יגמר מוקדם מידי כמו כל שרת ישראלי.

מאחלים לכולם שרת מוצלח ונקי !

Post was edited 4 times, last by DooD ().

• מעדכן, הברית Gtw משכה את המרגלים, אנחנו מקווים למשחק מוצלח ונקי.

כל הכבוד על הסיכום הזריז, ביג בום ייסד הרבה לפני כולם, ב5 ימים ו10 שעות לפחות (2 בלילה אני שמתי לב), בניגוד לשפה העברית שייסד תוך שישה ימים ושעתיים (20:00+- שמתי לב).

משחק בטמוג'ין

Post was edited 1 time, last by voom ().

• מעדכן, הברית Gtw משכה את המרגלים, אנחנו מקווים למשחק מוצלח ונקי.

כל הכבוד על הסיכום הזריז, ביג בום ייסד הרבה לפני כולם, ב5 ימים ו10 שעות לפחות (2 בלילה אני שמתי לב), בניגוד לשפה העברית שייסד תוך שישה ימים ושעתיים (20:00+- שמתי לב).

תוקן תודה !

באם יש לך מידע נוסף להוסיף מוזמן תמיד להגיד

• תוקן תודה !

באם יש לך מידע נוסף להוסיף מוזמן תמיד להגיד

esman הבוזז המצטיין קיבל זנב ואיבד 270 מניף + גיבור

משחק בטמוג'ין

• אני בניתי את הברית באזור פלוס פלוס שכל הזמן משנה שמות. עקב ריב עם שותפי לניהול הברית שהם ילדים קטנים שיודעים רק לריב החלטתי לפרוש ולבזוז אותם עם המתיישבים במקום לייסד. הכנסתי לכמה מהם זהב אז יש להם פוש בהתחלה. חשוב לי לומר שמתוך 34 השחקנים שם יש לפחות 10 שחקנים כפולים לא כולל כפולים לריגול שיש להם בבריתות אחרות. הסיבה שרבתי איתם זה שהם רוצים לשחק מסריח עם מרגלים וכפולי ריגול ואני נגד זה. זה מה שקורה שנותנים לילד בן 16 לנהל ברית. כל הכבוד על היסוד הראשון בשרת אבל בלי זהב הוא לא יגיע רחוק. וכל הכבוד לכפיר שעוד פעם מכניס אנשים לניהול בלי לבקש רשות משותפיו לניהול כמו שהכניס את גיל בשרת 4 וגרם לפירוק האיחוד בשרת 4 וגם הפעם מאשים אותי וטוען שאני זה שלא בסדר. כפיר שיהיה לך בהצלחה ובבקשה תפסיק לשלוח לי הודעות בוואטסאפ אני האלץ לחסום אותך. תלמד להתנהג כמו בן אדם זה יותר חשוב מהזהב ששמתי לכם שיהיה לבריאות. אם יש משהו שהוא באמת מסריח זה כפולי ריגול. למה אי אפשר לשחק טרוויאן בצורה הוגנת בלי טריקים בלי לרמות בלי לשקר בלי להיות חרא של בני אדם. "דרך ארץ קדמה לתורה"

• אני בניתי את הברית באזור פלוס פלוס שכל הזמן משנה שמות. עקב ריב עם שותפי לניהול הברית שהם ילדים קטנים שיודעים רק לריב החלטתי לפרוש ולבזוז אותם עם המתיישבים במקום לייסד. הכנסתי לכמה מהם זהב אז יש להם פוש בהתחלה. חשוב לי לומר שמתוך 34 השחקנים שם יש לפחות 10 שחקנים כפולים לא כולל כפולים לריגול שיש להם בבריתות אחרות. הסיבה שרבתי איתם זה שהם רוצים לשחק מסריח עם מרגלים וכפולי ריגול ואני נגד זה. זה מה שקורה שנותנים לילד בן 16 לנהל ברית. כל הכבוד על היסוד הראשון בשרת אבל בלי זהב הוא לא יגיע רחוק. וכל הכבוד לכפיר שעוד פעם מכניס אנשים לניהול בלי לבקש רשות משותפיו לניהול כמו שהכניס את גיל בשרת 4 וגרם לפירוק האיחוד בשרת 4 וגם הפעם מאשים אותי וטוען שאני זה שלא בסדר. כפיר שיהיה לך בהצלחה ובבקשה תפסיק לשלוח לי הודעות בוואטסאפ אני האלץ לחסום אותך. תלמד להתנהג כמו בן אדם זה יותר חשוב מהזהב ששמתי לכם שיהיה לבריאות. אם יש משהו שהוא באמת מסריח זה כפולי ריגול. למה אי אפשר לשחק טרוויאן בצורה הוגנת בלי טריקים בלי לרמות בלי לשקר בלי להיות חרא של בני אדם. "דרך ארץ קדמה לתורה"

אוי נו פלד.

את מי בזזת?

למי הכנסת זהב? רצינו לעשות החלפה תמורת משאבים ולא יצא, כי פרשת, שאגב באותו רגע אתה אמרת שזה בגלל בעיות בחיים שלך ולא קשור אלי.

בסוף התברר שאתה מתקפל בגלל שרבתי עם איתן החווה, שמייסד תוך עשרה ימים ובטוח שהוא אל.

לגבי הכפולים אני לא מאשר אם כן או לא, מה שאני אכן אגיד, זה שכל המרגלים הוצאנו כבר, והכפולים שכביכול יש במחיקה, יש שותפה חדשה בהנהלה, (עדן), שלא הייתה מוכנה לוותר על זה, ובעד לשחק הוגן.

וואלה שיכנעה אותי ומחקתי את כולם אף על פי שאני יודע בדיוק כמה הכפולי פירוק יש בשרת הזה, ולעשות כפולי הגנה בתכנון זה רק הוגן.

אגב, מה עם bazooka? הכפול שקיבלת עם שדות 4-5-6 ו150 מניף? די כבר אחי, אתה בעצמך ביקשת כפול איחסון וכפול פירוק, תפסיק להתייפיף. ואל תאשים את זה שאתה משוגע עם תעודות, אתה מציג פה אותנו באור שלילי בלי שום סיבה (בקטע של למה אתה עוזב). אגב אני חולק על כפיר, אני אומר שהסיבה שפרשת זה כי יש לך חשבון גרוע, ולא בגלל איתן, אתה ביזבזת 250 זהב בלי סיבה, אף על פי שציינתי בפניך כמה פעמים שככה פשוט משחקים, ואמרתי בצורה מאוד נחמדה (הרי אני רק בן 16).

אגב התגובה המגעילה על כפיר לא במקום בכלל, הבחור כל כך נחמד נחמד וגבר, ואתה זרקת לו כאפה לפנים, כשהוא לא עשה כלום, מילא אני רבתי עם איתן כי הוא חווה, אבל כפיר לא עשה לך כלום, עוד ביקש ממני לוותר על ההנהלה (שאתה אמרת לי שאני צריך להיכנס אליה!), ועדיין סיננת אותו, אז התגובה שלו, שאמר לך תודה על עשית את השטויות שלך מוקדם היה במקום לגמרי.

בקיצור, מאחל לכולנו שרת הוגן, נקי, ונטול פלד.

• אתה אמרת לי כמה אתה אוהב לרגל ולשחק עם כפולים ולרמות ושזה כל הכיף בטרוויאן ישב לי בבטן כמה ימים וזה למה באמת פרשתי. אתה מדבר על שחקנים עם ניסיון ואומר שהם חוות כשאתה בסך הכל בן 16 והם שיחקו טרוויאן והרימו חשבונות מטורפים לפני שנולדת. אתה הרמת את בזוקה בצורה מזעזעת וכשהייתי עסוק ולא היה לי זמן לענות לכפיר הוא החליט שאני הולך נגדכם ותקף את בזוקה והרג לו את כל החיילים. לגבי הכפולים אני כבר אמרתי את דעתי בנושא, אני מקווה שטרוויאן העולמי יקים מטה סייבר שכל חשבון כפול יהיה קל מאוד לזהות והוא ימחק מידית ברגע שיגלו שהוא כפול וכל שחקן טרוויאן יחתום בהרשמה שהוא מרשה גישה למכשיר שלו כדי לבדוק אם הוא משחק עם כפולים זה בכלל לא בעיה למי שמבין בסייבר ואז אתה ועוד שחקנים שלא יודעים לשחק שכל הזהב שלך הגיע מהרשמת כפולים שרשמת דרך הקישור של עצמך שאין יותר משפיל מלעשות את זה לא היית משיג ואז נראה אם היית מייסד ראשון בשרת. שיהיה לך בהצלחה ואולי תלמד קצת אזרחות וקצת תורה אפורפו אתה תלמיד תיכון.

• אוי פלד.

לא הכנסתי טיפת זהב מהכפולים גם לי יש גבול נו באמת... יש לי 50 מכפיר וחמישים נוספים משחקן חדש בשבילי, קוראים לו ויקטור אם אני לא טועה, בנוסף לחשבון נוסף, איתן סבג, ניסיתי לשכנע אותו להישאר, ובסוף הוא פרש ולא נשאר לטרויאן.

אני הגבתי לשקרים שלך. לדברים השגויים כמו זה שהרמתי בצורה מזעזת את באזוקה זה כבר עצוב, עוד יותר עצוב זה שכמו שאתה יודע אני שחקן ממשפחה דתית, ויש בי את הכבוד לכבד את ההורים ולא לחלל, ובעיקר לא לתפוס את הטלפון ולשקר להם שאני צריך ללכת לשירותים כמו שרצית ממני, וברוך שמו בסוף השגתי שותפה שמשחקת איתי בחשבון בשבתות, והנקודה שלי זה שאתה מזכיר את ה"ללמוד תודה בתיכון" בצורה כזאת אומללה. ומה שנוראי פה זה הצורה שאתה מתייחס לדברים, ולאיך שהתחננת אלי שאני ארים לך את הכפול, ועוד בלעת את הלשון שאמרת שרזי ייסד לפני "אפרופו" בן 16 חווה.

אבל בכל זאת, אני נהנה מטרויאן מאוד, נהנה מהצוות שכאשר ממבקשים עזרה ישירות עוזרים, גם הקרדיט הולך לוותיקים שלימדו אותי, אין לך מושג מי אני בכלל, ותן לי להגיד לך משהו, אני תלמיד תיכון בנוסף ללימודים שלקחתי על עצמי באוניברסטה, ובכל זאת אני מוצא את הזמן לרשימת חוות, בשביל המשחק הזה. ויקרה מה יקרה בשרת הזה, וכמה באנים אני אקבל, וכמה אנשים יגידו לי שאני חווה, אני אמשיך לשחק, וואלה אני לא אתן לך להפריע לי בכיף הזה, אם יש לך עוד משהו להגיד מוזמן לדבר דרך נקודת המפגש.

אה שניה חח, יש לך רק 40 לגיונרים.

• אין יותר כיף מלחזור אחרי 4 שנים פרישה ולראות שכמעט כלום לא השתנה בטרוויאן ישראל.

בחיאת חברים, כל כך קשה לכם בלי כפולים? באמת?

אישית אני מרחמת עליכם.

תלמדו לנצח בכבוד.

ורק שתדעו - הסיפור בלנצח הוא לנצח כי הייתם יותר טובים וחכמים מהצד השני. ניצחון ברמאות זה לא ניצחון.

זה פשוט לשקר לעצמך ולהרוס לאחרים.

• כל מילה בסלע, תשחקו נקי

אתה יודע גם לשחק או רק לפרוש?